Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbudowa i integracja systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej.
Zamawiający
POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Starachowice, Świętokrzyskie
NIP: 6641873185
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| UpWare Sp. z o.o. | Warszawa | 5223015863 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UpWare Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Świętokrzyskie — na podstawie 47 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
3 408 PLN
Średnia cena
139 948 PLN
Najwyższa cena
446 109 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ncNETcom Sp. z o. o. Kielce | 2 | 81 264 PLN | 81 264 PLN |
| ncNETcom Sp. z o.o. Kielce | 2 | 228 837 PLN | 457 674 PLN |
| PC-NET Dobrosław Chęciński Szczecinek | 2 | 76 007 PLN | 76 007 PLN |
| ARKANET Wojciech Oleś, Stanisław Zygor Sp. J, Katowice | 1 | 277 181 PLN | 277 181 PLN |
| SIGNUM EDWARD KUŚ Katowice | 1 | - | - |
| UpWare Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Infobox Sp. z o. o. S.K.A. Cieszyn | 1 | 52 366 PLN | 43 604 PLN |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KWANT Zbigniew Skoczylas Kielce | 1 | 183 125 PLN | 36 638 PLN |
| ITECH SATURNIN SŁUPSKI Kielce | 1 | 172 570 PLN | 172 570 PLN |
| MAREK GRZYWNA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ "MAN COMPLEX" Kielce | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup stacji roboczych w ramach realizacji zadania pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach
2026-08-24 05:41:49Z
Rozbudowa i integracja systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej.
2026-08-19 06:40:11Z
Modernizacja stanowisk kierowania i systemów łączności
2026-08-12 09:22:27Z
Modernizacja stanowisk kierowania i systemów łączności
2026-08-12 09:22:27Z
07/TP/2026 Dostawa duplikatorów CD/DVD dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II .
2026-07-28 06:09:15Z
07/TP/2026 Dostawa duplikatorów CD/DVD dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II .
2026-07-28 06:06:21Z
Zakup sprzętu informatycznego, w tym systemów IT
2026-07-24 10:12:56Z
Zakup sprzętu informatycznego, w tym systemów IT
2026-07-24 10:12:56Z
„Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Sadowie” powt
2026-07-08 06:13:42Z
„Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Sadowie” powt
2026-07-08 06:13:42Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397101 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Rozbudowa i integracja systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział ds zamówień publicznych i zaopatrzenia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291141752
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Batalionów Chłopskich 6
1.4.2.) Miejscowość: Starachowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.starachowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zoz.starachowice.sisco.info/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7ea486e-be37-4d02-8b2c-e6a3d22a8191
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397101
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Dostawa i wdrożenie rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia w zakresie części dotyczącej Rozbudowy i integracji systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa i integracja systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Rozbudowa i integracja systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej. Zakresem zamówienia objęta jest dostawa, instalacja i konfiguracja urządzeń oraz oprogramowania zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, świadczenie opieki serwisowej i gwarancji przez okres 36 miesięcy, szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych rozwiązań, wykonanie dokumentacji powdrożeniowej.
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-074.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UpWare Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223015863
4.3.3.) Ulica: Żwirki i Wigury 16A
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-092
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8161500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 440530-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiany wynikające z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia Umowy, a które są korzystne dla Zamawiającego lub niezbędne do prawidłowej realizacji projektu KPO.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie terminu wykonania przedmiotu umowy do dnia 15 lipca 2026r.”
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność rozszerzenia zakresu umowy o zakup dodatkowego sprzętu niezbędnego do realizacji zamówienia
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zakup dodatkowego sprzętu w postaci:
1. Zestawy komputerowe – 5 zestawów
2. Komputery AiO – 38 szt.
3. Laptop – 1 szt.
5.4.6.) Wartość zmiany: 315987,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 8161500,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE