Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 36 638 PLN
Zakup sprzętu informatycznego, w tym systemów IT
Numer referencyjny: WL.2370.4.2026
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Sandomierska
25-324 Kielce, Świętokrzyskie
NIP: 6571741483
REGON: 000173657
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KWANT Zbigniew Skoczylas | Kielce | 6570463987 |
| Infover Sp. z o.o. | Kielce | 9591942766 |
| - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KWANT Zbigniew Skoczylas (Kielce) | Umowa podpisana | 183 125 PLN | 36 638 PLN |
| 2 | Infover Sp. z o.o. (Kielce) | Umowa podpisana | 36 638 PLN | - |
| 3 | - | Unieważniono | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Świętokrzyskie — na podstawie 47 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)
Najniższa cena
3 408 PLN
Średnia cena
139 948 PLN
Najwyższa cena
446 109 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ncNETcom Sp. z o. o. Kielce | 2 | 81 264 PLN | 81 264 PLN |
| ncNETcom Sp. z o.o. Kielce | 2 | 228 837 PLN | 457 674 PLN |
| PC-NET Dobrosław Chęciński Szczecinek | 2 | 76 007 PLN | 76 007 PLN |
| ARKANET Wojciech Oleś, Stanisław Zygor Sp. J, Katowice | 1 | 277 181 PLN | 277 181 PLN |
| SIGNUM EDWARD KUŚ Katowice | 1 | - | - |
| UpWare Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Infobox Sp. z o. o. S.K.A. Cieszyn | 1 | 52 366 PLN | 43 604 PLN |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KWANT Zbigniew Skoczylas Kielce | 1 | 183 125 PLN | 36 638 PLN |
| ITECH SATURNIN SŁUPSKI Kielce | 1 | 172 570 PLN | 172 570 PLN |
| MAREK GRZYWNA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ "MAN COMPLEX" Kielce | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup stacji roboczych w ramach realizacji zadania pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach
2026-08-24 05:41:49Z
Rozbudowa i integracja systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej.
2026-08-19 06:40:11Z
Modernizacja stanowisk kierowania i systemów łączności
2026-08-12 09:22:27Z
Modernizacja stanowisk kierowania i systemów łączności
2026-08-12 09:22:27Z
07/TP/2026 Dostawa duplikatorów CD/DVD dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II .
2026-07-28 06:09:15Z
07/TP/2026 Dostawa duplikatorów CD/DVD dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II .
2026-07-28 06:06:21Z
Zakup sprzętu informatycznego, w tym systemów IT
2026-07-24 10:12:56Z
Zakup sprzętu informatycznego, w tym systemów IT
2026-07-24 10:12:56Z
„Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Sadowie” powt
2026-07-08 06:13:42Z
„Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Sadowie” powt
2026-07-08 06:13:42Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304765 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup sprzętu informatycznego, w tym systemów IT
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sandomierska
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-324
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@straz.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.straz.kielce.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu informatycznego, w tym systemów IT
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb85e2e0-62e8-49b7-b0ae-14024861172e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304765
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00128053/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup sprzętu informatycznego, w tym systemów IT
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/swietokrzyska_straz3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.straz.kielce.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Korespondencja w formie elektronicznej (podpis kwalifikowany) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym osoby upoważnionej do reprezentowania Wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WL.2370.4.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 3
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sprzęt informatyczny
4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Telefony stacjonarne
4.2.6.) Główny kod CPV: 32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wsparcie techniczne
4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/swietokrzyska_straz
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 10:10
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-01
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.06.2026
- Termin składania ofert
- 03.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 36 638 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
120 dni