Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup stacji roboczych w ramach realizacji zadania pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00403184

Zamawiający

Wojewódzki Szpital Zespolony

Kielce, Świętokrzyskie

NIP: 9591291292

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

03-310 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
INNERGO Systems Sp. z o.o. Warszawa -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 INNERGO Systems Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 47 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)

Najniższa cena

3 408 PLN

Średnia cena

139 948 PLN

Najwyższa cena

446 109 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ncNETcom Sp. z o. o. Kielce 2 81 264 PLN 81 264 PLN
ncNETcom Sp. z o.o. Kielce 2 228 837 PLN 457 674 PLN
PC-NET Dobrosław Chęciński Szczecinek 2 76 007 PLN 76 007 PLN
ARKANET Wojciech Oleś, Stanisław Zygor Sp. J, Katowice 1 277 181 PLN 277 181 PLN
SIGNUM EDWARD KUŚ Katowice 1 - -
UpWare Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Infobox Sp. z o. o. S.K.A. Cieszyn 1 52 366 PLN 43 604 PLN
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KWANT Zbigniew Skoczylas Kielce 1 183 125 PLN 36 638 PLN
ITECH SATURNIN SŁUPSKI Kielce 1 172 570 PLN 172 570 PLN
MAREK GRZYWNA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ "MAN COMPLEX" Kielce 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 186 930 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup stacji roboczych w ramach realizacji zadania pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289785

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Grunwaldzka 45

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-736

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: edyta.kwasniewska@wszzkielce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wszzkielce.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d271613-17fb-48c3-b6a3-32008ec264d8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403184

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 103/2026 372819-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

KPOD.07.03-IP.10-001/25

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup stacji roboczych w ramach realizacji zadania pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Wykonawca przyjmuje do realizacji przedmiot zamówienia - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – Zakup stacji roboczych obejmujący dostawę:
a) 50 szt. Zestawów komputerowych wraz z monitorami i akcesoriami;
b) 50 szt. Laptopów
c) 100 szt. licencji typu Device CAL

3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

30213000-5 - Komputery osobiste

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INNERGO Systems Sp. z o.o.

4.3.3.) Ulica: Odrowąża 15

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 03-310

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 663620,67 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 126/2026 459545-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

na podstawie paragrafu 5 ust. 1 przedmiotowej umowy zwiększono wolumen zamówienia i wzrost całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy o 10% wartości pierwotnej umowy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Z tytułu realizacji przedmiotu umowy Wykonawca otrzyma wynagrodzenie w kwocie brutto: 727739,88 zł w tym: a) z tytułu dostawy zestawów komputerowych wraz z monitorem i akcesoriami w liczbie 50 szt. wynagrodzenie w kwocie brutto: 324235,38 zł, b) z tytułu dostawy laptopów w liczbie 59 szt. wynagrodzenie w kwocie brutto: 378837,83 zł, c) z tytułu dostawy licencji Device CAL w liczbie 109 szt. wynagrodzenie w kwocie brutto: 24666,67 zł.

5.4.6.) Wartość zmiany: 64119,21

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 727739,88 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1
30200000-1 (Urządzenia komputerowe) 30213000-5 (Komputery osobiste)