Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozszerzone wsparcie techniczne producenta Avaya
Zamawiający
NARODOWY BANK POLSKI
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250008198
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Eversis Sp. z o.o. | Warszawa | 5222694514 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eversis Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72253200-5)
Najniższa cena
54 612 PLN
Średnia cena
410 012 PLN
Najwyższa cena
798 488 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PCG Academia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Rzeszów | 2 | 798 488 PLN | 798 488 PLN |
| inProjects spółka z o.o. sp.k. Szczecin | 2 | 184 500 PLN | 184 500 PLN |
| Asseco Poland S. A. Rzeszów | 1 | - | - |
| NOMIOS POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| P-LAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Warszawa | 1 | 778 370 PLN | 778 370 PLN |
| NetSys International (Pty) Ltd Pretoria | 1 | - | 148 800 PLN |
| BETACOM S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| IT Solution Factor sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Decsoft S.A. Warszawa | 1 | 338 250 PLN | 338 250 PLN |
| SoftHard S.A. Płock | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania procesami dydaktycznymi i organizacyjno-administracyjnymi uczelni.
2026-08-25 10:29:05Z
Rozszerzone wsparcie techniczne producenta Avaya
2026-08-05 09:32:04Z
Zakup usługi wsparcia na produkty HPE Aruba (Wirtualny kontroler WiFi Aruba, Aruba ClearPass, Aruba Airwave), HPE IMC
2026-08-05 06:56:21Z
Zakup usługi wsparcia, utrzymania i rozwoju systemu Enova 365 oraz dostawa licencji i prawa do aktualizacji użytkowanych licencji systemu Enova 365
2026-07-29 11:44:39Z
Wsparcie techniczne urządzeń SBC i OVOC
2026-07-16 12:14:07Z
Wsparcie i aktualizacja systemu SoftHard ZSI Papirus SQL w okresie luty - grudzień 2026 r. oraz usługi rozwojowe w systemie ZSI Papirus SQL.
2026-07-15 08:43:59Z
Usługa utrzymania oraz modernizacji systemu informatycznego Enova 365
2026-07-13 08:52:12Z
Świadczenie usług wsparcia i rozwoju systemu do zarządzania usługami i zasobami IT
2026-07-09 09:31:36Z
Odnowienie wsparcia producenta dla posiadanych przez Zamawiającego licencji VMware oraz świadczenie przez Wykonawcę pomocy technicznej w zakresie oprogramowania VMware.
2026-07-06 06:15:32Z
Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania procesami dydaktycznymi i organizacyjno-administracyjnymi uczelni.
2026-06-30 09:14:01Z
Cała Polska — 86 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378562 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Rozszerzone wsparcie techniczne producenta Avaya
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-919
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-wpi2@nbp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6609c5e-554e-4deb-bd55-55efc8d615b3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378562
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 279326-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozszerzone wsparcie techniczne producenta Avaya
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest rozszerzone wsparcie techniczne producenta Avaya.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki, zasady realizacji zamówienia oraz warunki równoważności określone są w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca zaoferuje produkty równoważne dla oprogramowania wskazanego ust. 2 pkt. 2.2 ppkt 2.2.6 Załącznika nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 5 do SWZ), Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty opisy i specyfikacje potwierdzające, że oferowany produkt równoważny spełnia wszystkie wymagania dla oprogramowania równoważnego i wykazać jego równoważność w stosunku do opisanego w ust. 2 pkt. 2.2 ppkt 2.2.6 Załącznika nr 1 do Projektowanych postanowień Umowy. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był świadczony przez Wykonawcę, który jest Certyfikowanym Partnerem firmy Avaya, tj. posiada status Avaya Business Partner o poziomie określonym jako Silver Partner lub wyższym.
3.9.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eversis Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222694514
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3658020,96 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 414143-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana danych kontaktowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana danych kontaktowych
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3658020,96 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE