Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup usługi wsparcia, utrzymania i rozwoju systemu Enova 365 oraz dostawa licencji i prawa do aktualizacji użytkowanych licencji systemu Enova 365
Zamawiający
Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 7010794896
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| P–LAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA | Warszawa | 5242871126 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P–LAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72253200-5)
Najniższa cena
54 612 PLN
Średnia cena
410 012 PLN
Najwyższa cena
798 488 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PCG Academia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Rzeszów | 2 | 798 488 PLN | 798 488 PLN |
| inProjects spółka z o.o. sp.k. Szczecin | 2 | 184 500 PLN | 184 500 PLN |
| Asseco Poland S. A. Rzeszów | 1 | - | - |
| NOMIOS POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| P-LAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Warszawa | 1 | 778 370 PLN | 778 370 PLN |
| NetSys International (Pty) Ltd Pretoria | 1 | - | 148 800 PLN |
| BETACOM S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| IT Solution Factor sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Decsoft S.A. Warszawa | 1 | 338 250 PLN | 338 250 PLN |
| SoftHard S.A. Płock | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania procesami dydaktycznymi i organizacyjno-administracyjnymi uczelni.
2026-08-25 10:29:05Z
Rozszerzone wsparcie techniczne producenta Avaya
2026-08-05 09:32:04Z
Zakup usługi wsparcia na produkty HPE Aruba (Wirtualny kontroler WiFi Aruba, Aruba ClearPass, Aruba Airwave), HPE IMC
2026-08-05 06:56:21Z
Zakup usługi wsparcia, utrzymania i rozwoju systemu Enova 365 oraz dostawa licencji i prawa do aktualizacji użytkowanych licencji systemu Enova 365
2026-07-29 11:44:39Z
Wsparcie techniczne urządzeń SBC i OVOC
2026-07-16 12:14:07Z
Wsparcie i aktualizacja systemu SoftHard ZSI Papirus SQL w okresie luty - grudzień 2026 r. oraz usługi rozwojowe w systemie ZSI Papirus SQL.
2026-07-15 08:43:59Z
Usługa utrzymania oraz modernizacji systemu informatycznego Enova 365
2026-07-13 08:52:12Z
Świadczenie usług wsparcia i rozwoju systemu do zarządzania usługami i zasobami IT
2026-07-09 09:31:36Z
Odnowienie wsparcia producenta dla posiadanych przez Zamawiającego licencji VMware oraz świadczenie przez Wykonawcę pomocy technicznej w zakresie oprogramowania VMware.
2026-07-06 06:15:32Z
Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania procesami dydaktycznymi i organizacyjno-administracyjnymi uczelni.
2026-06-30 09:14:01Z
Cała Polska — 86 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368309 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zakup usługi wsparcia, utrzymania i rozwoju systemu Enova 365 oraz dostawa licencji i prawa do aktualizacji użytkowanych licencji systemu Enova 365
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369111140
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Agrykola 1
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-460
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: +48 22 50 60 024
1.4.8.) Numer faksu: +48 22 50 60 174
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lazienki-krolewskie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/bip
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c6db8ee-28b6-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368309
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00363809
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup usługi wsparcia, utrzymania i rozwoju systemu Enova 365 oraz dostawa licencji i prawa do aktualizacji użytkowanych licencji systemu Enova 365
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia, utrzymania i rozwoju systemu Enova 365, obejmująca:
1) usługę utrzymania nominalnego działania systemu enova365 wraz z modułami wraz z dodatkami do systemu enova365 stworzonymi na potrzeby Zamawiającego i nowymi dodatkami, które w granicach możliwości systemu enova365 oraz zakresu licencji na ten system stworzy Wykonawca w ramach wykonywania umowy w zakresie usługi rozwojowej;
2) usługę rozwojową systemu enova365 w zakresie tworzenia nowych modułów i rozwiązań w granicach możliwości zapewnionych przez system enova365;
3) usługę wsparcia techniczno-merytorycznego dla Zamawiającego przy korzystaniu z Systemu, świadczoną stacjonarnie w siedzibie Zamawiającego, z wykorzystaniem połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej;
4) dostawę aktualizacji dla posiadanych przez Zamawiającego licencji dla systemu enova365 na okres 24 miesięcy.
Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie ww. usług przez okres 24 miesięcy – zamówienie podstawowe - w wymiarze 1500 roboczogodzin przez cały okres trwania umowy. Zamawiający gwarantuje się do wykorzystania w okresie obowiązywania Umowy minimum 300 roboczogodzin na wykonanie Usług (zamówienie minimalne). Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia, w tym z tytułu utraconego wynagrodzenia w przypadku gdy Zamawiający nie zrealizuje zleceń powyżej 300 roboczogodzin.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P–LAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242871126
4.3.3.) Ulica: Modlińskiej 190
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-119
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 717988,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00412334/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W celu zapewnienia skutecznego zarządzania projektami oraz sprawowania bieżącej kontroli nad realizacją budżetów i wydatków konieczne było rozszerzenie funkcjonalności modułu enova365 Projekty poprzez zmianę licencji z wersji Złotej Standard na Platynową Standard.
Wersja platynowa umożliwia pełną konfigurację i dostosowanie modułu do indywidualnych potrzeb Muzeum, w szczególności wdrożenie zaawansowanych mechanizmów budżetowania oraz obsługi i kontroli wniosków wydatkowych. Funkcjonalności te są niezbędne do zapewnienia efektywnego zarządzania środkami finansowymi oraz realizowanymi projektami.
W związku ze zmianą rodzaju licencji oraz koniecznością wykonania dodatkowych prac konfiguracyjnych i modyfikacji systemu enova365, dostosowujących jego funkcjonalność do potrzeb Muzeum, zwiększeniu uległo wynagrodzenie Wykonawcy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmieniono § 7 ust. 1 i ust. 2 Umowy poprzez nadanie mu następującego brzmienia:
„§ 7 ust. 1. 1. Całkowite wynagrodzenie za zamówienie podstawowe Wykonawcy, o którym mowa w ust. 1 i ust. 2 powyżej tj. 644.630,40 zł netto (słownie: sześćset czterdzieści cztery tysiące sześćset trzydzieści złotych i 40/100), co stanowi 792.895,39 zł brutto (słownie: siedemset dziewięćdziesiąt dwa tysiące osiemset dziewięćdziesiąt pięć złotych i 39/100) zgodnie z obowiązującą stawką podatku VAT.
2.Całkowite maksymalne wynagrodzenie z Prawem Opcji, o którym mowa w § 21 Umowy, wynosi 805.630,40 zł netto, tj. (słownie: osiemset pięć tysięcy sześćset trzydzieści złotych i 40/100), tj. brutto 990.925,39 zł (słownie: dziewięćset dziewięćdziesiąt tysięcy dziewięćset dwadzieścia pięć złotych 39/100), zgodnie z obowiązującą stawką podatku VAT.”
5.4.6.) Wartość zmiany: 74907,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana osób nadzorujących realizację umowy po stronie Zamawiającego.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana osób nadzorujących realizację umowy po stronie Zamawiającego.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 990925,39 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
W okresie realizacji umowy Wykonawca wykonywał powierzone zadania z należytą starannością, zgodnie z postanowieniami umowy, obowiązującymi przepisami prawa oraz wymaganiami Zamawiającego. Usługi były świadczone terminowo, z zachowaniem wymaganych standardów jakości i zapewnieniem ciągłości działania systemu.
W ramach realizacji umowy Wykonawca zrealizował szereg prac rozwojowych i wdrożeniowych, obejmujących m.in. wdrożenie elektronicznych procesów Workflow wspierających realizację budżetu Muzeum, Elektronicznego Obiegu Faktur, dostosowanie systemu do wymagań Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) oraz integrację systemu enova365 z systemem EZD. Zrealizowane rozwiązania przyczyniły się do usprawnienia procesów administracyjnych i finansowych oraz zwiększenia poziomu cyfryzacji Muzeum.
Współpraca z Wykonawcą przebiegała sprawnie i bez zastrzeżeń. Wykonawca zapewniał właściwą organizację prac, skutecznie reagował na zgłaszane potrzeby Zamawiającego oraz terminowo realizował zgłoszenia serwisowe i prace rozwojowe.
Na podstawie realizacji przedmiotu umowy Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie potwierdza, że usługi zostały wykonane należycie, zgodnie z warunkami umowy oraz z zachowaniem należytej staranności. Wykonawca wykazał się profesjonalizmem, odpowiednimi kompetencjami oraz doświadczeniem w realizacji usług utrzymania, rozwoju i wdrażania systemu enova365.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Poniżej progów UE