Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup usługi wsparcia na produkty HPE Aruba (Wirtualny kontroler WiFi Aruba, Aruba ClearPass, Aruba Airwave), HPE IMC

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00325331

Numer referencyjny: DZ-SZPZ.261.45.2026

Zamawiający

INSTYTUT HEMATOLOGII I TRANSFUZJOLOGII

ul. Indiry Gandhi 14

02-776 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250009424

REGON: 000288484

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup autoryzowanego wsparcia technicznego producenta (HPE Aruba) dla systemów zarządzania siecią, kontrolerów i polityk dostępu. Usługa ma na celu zapewnienie ciągłości działania infrastruktury, dostęp do aktualizacji oprogramowania oraz pomoc inżynierów w rozwiązywaniu awarii

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
IT BILA SP. J KAMIŃSKA I WSPÓLNICY Piastów 5342434945

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 IT BILA SP. J KAMIŃSKA I WSPÓLNICY (Piastów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu)

Najniższa cena

54 612 PLN

Średnia cena

410 012 PLN

Najwyższa cena

798 488 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PCG Academia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Rzeszów 2 798 488 PLN 798 488 PLN
inProjects spółka z o.o. sp.k. Szczecin 2 184 500 PLN 184 500 PLN
Asseco Poland S. A. Rzeszów 1 - -
NOMIOS POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 1 - -
P-LAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Warszawa 1 778 370 PLN 778 370 PLN
NetSys International (Pty) Ltd Pretoria 1 - 148 800 PLN
BETACOM S.A. Warszawa 1 - -
IT Solution Factor sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Decsoft S.A. Warszawa 1 338 250 PLN 338 250 PLN
SoftHard S.A. Płock 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania procesami dydaktycznymi i organizacyjno-administracyjnymi uczelni.

PCG Academia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-25 10:29:05Z

Rozszerzone wsparcie techniczne producenta Avaya

Eversis Sp. z o.o. -

2026-08-05 09:32:04Z

Zakup usługi wsparcia na produkty HPE Aruba (Wirtualny kontroler WiFi Aruba, Aruba ClearPass, Aruba Airwave), HPE IMC

IT BILA SP. J KAMIŃSKA I WSPÓLNICY -

2026-08-05 06:56:21Z

Zakup usługi wsparcia, utrzymania i rozwoju systemu Enova 365 oraz dostawa licencji i prawa do aktualizacji użytkowanych licencji systemu Enova 365

P–LAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA -

2026-07-29 11:44:39Z

Wsparcie techniczne urządzeń SBC i OVOC

Damovo Polska Sp. z o.o. -

2026-07-16 12:14:07Z

Wsparcie i aktualizacja systemu SoftHard ZSI Papirus SQL w okresie luty - grudzień 2026 r. oraz usługi rozwojowe w systemie ZSI Papirus SQL.

SOFTHARD S.A. 235 700 PLN

2026-07-15 08:43:59Z

Usługa utrzymania oraz modernizacji systemu informatycznego Enova 365

Scapaflow Consulting Sp. z o.o. 349 700 PLN

2026-07-13 08:52:12Z

Świadczenie usług wsparcia i rozwoju systemu do zarządzania usługami i zasobami IT

BETACOM S.A. -

2026-07-09 09:31:36Z

Odnowienie wsparcia producenta dla posiadanych przez Zamawiającego licencji VMware oraz świadczenie przez Wykonawcę pomocy technicznej w zakresie oprogramowania VMware.

IT Solution Factor sp. z o.o. -

2026-07-06 06:15:32Z

Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania procesami dydaktycznymi i organizacyjno-administracyjnymi uczelni.

PCG Academia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 798 488 PLN

2026-06-30 09:14:01Z

Cała Polska — 86 przetargów

Min: 12 423 PLN Średnia: 389 976 PLN Max: 1 074 562 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Zakup usługi wsparcia na produkty HPE Aruba (Wirtualny kontroler WiFi Aruba, Aruba ClearPass, Aruba Airwave), HPE IMC

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT HEMATOLOGII I TRANSFUZJOLOGII

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288484

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Indiry Gandhi 14

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-776

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 223496231

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaopat@ihit.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ihit.waw.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usługi wsparcia na produkty HPE Aruba (Wirtualny kontroler WiFi Aruba, Aruba ClearPass, Aruba Airwave), HPE IMC

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44ff1454-7732-47af-8e9f-8c98054ce178

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

UMOWA NR KPOD.07.03IP. 100422/25/KPO /109/ 2026/10

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ihit.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ihit.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZ-SZPZ.261.45.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup autoryzowanego wsparcia technicznego producenta (HPE Aruba) dla systemów zarządzania siecią, kontrolerów i polityk dostępu. Usługa ma na celu zapewnienie ciągłości działania infrastruktury, dostęp do aktualizacji oprogramowania oraz pomoc inżynierów w rozwiązywaniu awarii

4.2.6.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 6

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-14 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ihit.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-14 08:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
06.07.2026
Termin składania ofert
14.07.2026 06:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
72253200-5 (Usługi w zakresie wsparcia systemu)

Okres realizacji

do 2026-07-15