Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli - ergonomicznych krzeseł obrotowych
Zamawiający
MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5262895199
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| "JARD" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | NIP: 5262585033 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | "JARD" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 77 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39130000-2)
Najniższa cena
1 220 PLN
Średnia cena
135 520 PLN
Najwyższa cena
1 149 714 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Jard Sp. z o.o. Warszawa | 15 | 36 684 PLN | 550 256 PLN |
| Arbor Meble Sp. z o.o. Bydgoszcz | 3 | - | - |
| ANGELIKA MALASIEWICZ FLASH Radomsko | 2 | 205 936 PLN | 411 873 PLN |
| Emi Plus Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski Lublin | 2 | 42 441 PLN | 42 441 PLN |
| PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz | 2 | 329 644 PLN | 329 644 PLN |
| Waldemar Saternus Korwinów | 2 | 105 900 PLN | 105 900 PLN |
| Vanguard Poland Tomasz Bednarczyk Jarosław | 2 | 29 097 PLN | 29 097 PLN |
| "POLSTEIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRODZISK MAZOWIECKI | 2 | 40 590 PLN | 40 590 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Kielce | 2 | 106 179 PLN | 106 179 PLN |
| PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz | 2 | 177 740 PLN | 177 740 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa mebli dla I Oddziału ZUS w Warszawie
2026-08-24 11:46:22Z
Sukcesywne dostawy wraz z montażem mebli biurowych do Ministerstwa Spraw Zagranicznych
2026-08-20 13:14:36Z
Dostawa mebli wraz z montażem dla Urzędu Dzielnicy Ursynów w podziale na części: Część 1 – pomieszczenie Ursynlab przy Al. KEN 61 Warszawie Część 2 – Urząd Dzielnicy Ursynów przy Al. KEN 61.
2026-08-19 08:30:40Z
Dostawa mebli wraz z montażem dla Urzędu Dzielnicy Ursynów w podziale na części: Część 1 – pomieszczenie Ursynlab przy Al. KEN 61 Warszawie Część 2 – Urząd Dzielnicy Ursynów przy Al. KEN 61.
2026-08-19 08:30:40Z
Sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli - ergonomicznych krzeseł obrotowych
2026-08-11 07:13:25Z
Sprzedaż i dostawa mebli wraz z montażem do obiektu MSZ przy ul. Tanecznej 67b
2026-08-04 11:41:11Z
Zakup i dostawa regałów metalowych na potrzeby Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie
2026-08-04 10:33:09Z
Dostawa w zakresie doposażenia pomieszczeń (meble)
2026-07-31 09:49:22Z
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego do lokalu przy ulicy Mieszka I nr 9 w Wołominie na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w ramach zadania: „Modernizacja lokalu przy ul. Mieszka I(...).
2026-07-27 09:36:44Z
Dostawa mebli biurowych dla budynku 1A.
2026-07-22 19:04:41Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386311 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli - ergonomicznych krzeseł obrotowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140315583
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wspólna 2/4
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-926
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mfipr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.mfipr.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96674989-9f6b-40ba-9158-508d255f50e0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386311
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 143/2024 445526-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
rogramu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli - ergonomicznych krzeseł obrotowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli -
ergonomicznych krzeseł obrotowych
3.9.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "JARD" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5262585033
4.3.3.) Ulica: Al. Na Skarpie, nr 21, lok. 11
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-488
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 233626,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 10/2025 28279-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Aneks nr 1 na podstawie § 3 ust. 2 umowy wydłużenie terminu obowiązywania umowy o 6 miesięcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wydłużenie terminu realizacji
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 233626,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE