Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 106 179 PLN
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego do lokalu przy ulicy Mieszka I nr 9 w Wołominie na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w ramach zadania: „Modernizacja lokalu przy ul. Mieszka I(...).
Numer referencyjny: WZP.272.61.2026
Zamawiający
POWIAT WOŁOMIŃSKI
ul. Prądzyńskiego 3
05-200 Wołomin, Mazowieckie
NIP: 1250940609
REGON: 013269344
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ALTARE Sp. z o.o. | Kielce | 6572982438 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ALTARE Sp. z o.o. (Kielce) | Umowa podpisana | 106 179 PLN | 106 179 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 77 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39130000-2 - Meble biurowe)
Najniższa cena
1 220 PLN
Średnia cena
135 520 PLN
Najwyższa cena
1 149 714 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Jard Sp. z o.o. Warszawa | 15 | 36 684 PLN | 550 256 PLN |
| Arbor Meble Sp. z o.o. Bydgoszcz | 3 | - | - |
| ANGELIKA MALASIEWICZ FLASH Radomsko | 2 | 205 936 PLN | 411 873 PLN |
| Emi Plus Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski Lublin | 2 | 42 441 PLN | 42 441 PLN |
| PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz | 2 | 329 644 PLN | 329 644 PLN |
| Waldemar Saternus Korwinów | 2 | 105 900 PLN | 105 900 PLN |
| Vanguard Poland Tomasz Bednarczyk Jarosław | 2 | 29 097 PLN | 29 097 PLN |
| "POLSTEIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRODZISK MAZOWIECKI | 2 | 40 590 PLN | 40 590 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Kielce | 2 | 106 179 PLN | 106 179 PLN |
| PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz | 2 | 177 740 PLN | 177 740 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa mebli dla I Oddziału ZUS w Warszawie
2026-08-24 11:46:22Z
Sukcesywne dostawy wraz z montażem mebli biurowych do Ministerstwa Spraw Zagranicznych
2026-08-20 13:14:36Z
Dostawa mebli wraz z montażem dla Urzędu Dzielnicy Ursynów w podziale na części: Część 1 – pomieszczenie Ursynlab przy Al. KEN 61 Warszawie Część 2 – Urząd Dzielnicy Ursynów przy Al. KEN 61.
2026-08-19 08:30:40Z
Dostawa mebli wraz z montażem dla Urzędu Dzielnicy Ursynów w podziale na części: Część 1 – pomieszczenie Ursynlab przy Al. KEN 61 Warszawie Część 2 – Urząd Dzielnicy Ursynów przy Al. KEN 61.
2026-08-19 08:30:40Z
Sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli - ergonomicznych krzeseł obrotowych
2026-08-11 07:13:25Z
Sprzedaż i dostawa mebli wraz z montażem do obiektu MSZ przy ul. Tanecznej 67b
2026-08-04 11:41:11Z
Zakup i dostawa regałów metalowych na potrzeby Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie
2026-08-04 10:33:09Z
Dostawa w zakresie doposażenia pomieszczeń (meble)
2026-07-31 09:49:22Z
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego do lokalu przy ulicy Mieszka I nr 9 w Wołominie na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w ramach zadania: „Modernizacja lokalu przy ul. Mieszka I(...).
2026-07-27 09:36:44Z
Dostawa mebli biurowych dla budynku 1A.
2026-07-22 19:04:41Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267482 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego do lokalu przy ulicy Mieszka I nr 9 w Wołominie na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w ramach zadania: „Modernizacja lokalu przy ul. Mieszka I(...).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego do lokalu przy ulicy Mieszka I nr 9 w Wołominie na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w ramach zadania: „Modernizacja lokalu przy ul. Mieszka I(...).
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edf2ff28-fe4f-4a12-99e0-b0303667addf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267482
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042125/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Modernizacja lokalu przy ul. Mieszka w Wołominie na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski,
https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdziałem I.16 SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Oświadczenie zawarte w pkt 11 formularza oferty
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WZP.272.61.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego do lokalu przy ulicy Mieszka I nr 9
w Wołominie na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w ramach zadania: „Modernizacja lokalu przy ul. Mieszka I na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej”
4.2.6.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar
79934000-0 - Usługi projektowania mebli
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. sytuacji ekonomicznej lub finansowejWarunek ten Zamawiający uzna za spełniony, gdy Wykonawca wykaże się odpowiednim ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 80 000,00 zł
2. zdolności technicznej lub zawodowej
Warunek ten Zamawiający uzna za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże:
a) w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał/zakończył w sposób należyty oraz zgodnie z przepisami co najmniej dwie realizacje zakupu/dostawy/montażu wyposażenia meblowego dla jednostki użyteczności publicznej o wartości nie mniejszej niż 80 000,00 zł brutto.
b) Wykonawca powinien dysponować następującymi osobami:
Wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, montażu i kierowania pracami na w/w obiekcie, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nich czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: - dokumenty potwierdzające, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia.
- wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
- wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
- formularz cenowy.Jeśli dotyczy:
- samooczyszczenie;
- pełnomocnictwo;
- oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
- zobowiązanie podmiotu trzeciego;
- zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zmianie może ulec termin wykonania robót w przypadku:1) w przypadku przedłużających się udokumentowanych terminów dostaw zamówionych materiałów potrzebnych do realizacji przedmiotu umowy,
2) przerw w realizacji robót, powstałych z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego lub na jego pisemne żądanie,
3) zlecenia przez Zamawiającego robót dodatkowych lub zamiennych, jeżeli terminy ich zlecenia, rodzaj lub zakres, uniemożliwiają dotrzymanie pierwotnego terminu umownego,
4) wystąpienia okoliczności niezawinionych przez strony, których nie można było wcześniej przewidzieć;
5) zaistnienia „Siły Wyższej”, która oznacza wyjątkowe wydarzenie lub okoliczność:
a) na którą Wykonawca nie ma wpływu,
b) przed którą Wykonawca nie mógłby się rozsądnie zabezpieczyć przed momentem zawarcia umowy,
c) której, gdyby wystąpiła, taki Wykonawca nie mógłby uniknąć lub przezwyciężyć,
d) której nie można w istocie przypisać Zamawiającemu.
Siła Wyższa może obejmować wyjątkowe wydarzenia i okoliczności w rodzaju wyliczonych, poniżej, ale bez ograniczenia się do nich, jeśli tylko powyższe warunki (a) do (d) są spełnione:
- wojna, działania wojenne (niezależnie, czy wojna była wypowiedziana czy nie), inwazja, działanie wrogów zewnętrznych,
- rebelia, terroryzm, rewolucja, powstanie, przewrót wojskowy lub cywilny lub wojna domowa,
- bunt, niepokoje, zamieszki, strajk lub lokaut spowodowany przez osoby inne, niż personel Wykonawcy lub inni pracownicy Wykonawcy i Podwykonawców,
- amunicja wojskowa, materiały wybuchowe, promieniowanie jonizujące lub skażenie radioaktywne, z wyjątkiem tych, które mogą być przypisane użyciu przez Wykonawcę takiej amunicji, materiałów wybuchowych, promieniowania lub radioaktywności,
- klęski żywiołowe, takie jak trzęsienie ziemi, huragan, tajfun lub aktywność wulkaniczna.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-09 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-09 10:10
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-08
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.05.2026
- Termin składania ofert
- 09.06.2026 08:00
- Wartość umowy
- 106 179 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
40 dni