Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 12 190 PLN

Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00146073

Numer referencyjny: D-OR.260.2.1.2026

Zamawiający

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie

Marii Koryznowej 2D

20-137 Lublin, Lubelskie

NIP: 9461776714

REGON: 004165413

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w 2026 roku, przy użyciu własnych środków czystości, dezynfekcyjnych, materiałów, sprzętu i maszyn czyszczących oraz transportu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia: Załącznik nr A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia określony został w załączniku nr 2 – Wycena Wykonawcy.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Ilość osób niepełnosprawnych wykonujących usługę sprzątania na podstawie umowy o pracę 20%
Zwiększenie ilości dni wykonywanej usługi sprzątania 20%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Eco-team Kot i wspólnicy spółka jawna Lublin REGON 432649720

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Eco-team Kot i wspólnicy spółka jawna (Lublin) Umowa podpisana 12 190 PLN 12 190 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 37 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9 - Usługi sprzątania)

Najniższa cena

9 731 PLN

Średnia cena

295 630 PLN

Najwyższa cena

587 752 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Eco-team Kot i wspólnicy spółka jawna Lublin 3 10 960 PLN 21 921 PLN
Garda Sp. z o.o. Sp. K. Rzeszów 1 - -
Domosfera s.c. Robert i Lucyna Kozłowscy, Białystok 1 - -
Hrubieszowska Spółdzielnia Socjalna "Miasto z klimatem" Hrubieszów 1 587 752 PLN 587 752 PLN
City Maids Aleksandra Śledź Biała Podlaska 1 401 500 PLN 401 500 PLN
Domosfera s.c. Robert i Lucyna Kozłowscy, Białystok 1 406 296 PLN 406 296 PLN
Mokosz Sp. z o.o. Gdańsk 1 584 688 PLN 584 688 PLN
Solcom-Bayard Sp. z o.o. Poznań 1 - -
Katarzyna Skowronek CLEAR HOUSE USŁUGI SPRZĄTANIA Lublin 1 - -
INWEMER Serwis sp. z o.o. Łódź 1 250 945 PLN 250 945 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usługi sprzątania budynku i posesji Sądu Rejonowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11

Clar System S.A. -

2026-08-26 12:50:24Z

Usługa sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach Archiwum Państwowego w Lublinie

P.U.H. PERFEKT Marzena Kułaga, Katarzyna Lewandowska S.J. 252 307 PLN

2026-08-12 18:08:27Z

Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należącychdo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

P.U.H. Perfekt Marzena Kułaga, Katarzyna Lewandowska s.j. -

2026-08-03 12:12:54Z

świadczenie usług sprzątania w Ośrodkach Kuratorskich

Solcom-Bayard Sp. z o.o. -

2026-07-28 10:28:44Z

Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości

RONIN Piotr Brzeszcz 272 148 PLN

2026-06-29 11:35:24Z

Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości

Berg24 Sp. z o.o. 331 370 PLN

2026-06-29 11:35:24Z

Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.

Eco-team Kot i wspólnicy spółka jawna -

2026-06-05 07:49:56Z

Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.

Eco-team Kot i wspólnicy spółka jawna 9 731 PLN

2026-05-22 08:41:34Z

Usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych w budynku Biura Delegowanego Prokuratora Europejskiego przy Prokuraturze Regionalnej w Lublinie

P.U.H Perfekt M.Kułaga, K. Lewandowska Sp.j. 45 912 PLN

2026-05-05 11:49:25Z

Świadczenie usług sprzątania

INWEMER Serwis sp. zo.o. Lider -

2026-05-05 11:26:44Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 080 PLN Średnia: 215 932 PLN Max: 811 933 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004165413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Koryznowej 2D

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-137

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mopr.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.lublin.eu

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Lublinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51faa7a5-0f6d-497e-94e5-3a654a91ceb7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00146073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079478/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51faa7a5-0f6d-497e-94e5-3a654a91ceb7

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z pkt 15 IDW SWZ w szczególności:
1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
2. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: D-OR.260.2.1.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania obiektów biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w 2026 roku, przy użyciu własnych środków czystości, dezynfekcyjnych, materiałów, sprzętu i maszyn czyszczących oraz transportu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia:
Załącznik nr A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia określony został w załączniku nr 2 – Wycena Wykonawcy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-04-01 do 2026-05-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie następujące kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Ilość osób niepełnosprawnych wykonujących usługę sprzątania na podstawie umowy o pracę

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Zwiększenie ilości dni wykonywanej usługi sprzątania

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 9

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentu wskazanego w pkt 1) składa dokument wystawiony w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzający, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu
wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
2) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w:
a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy – pkt 10.1.3) SWZ
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się
o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego – pkt 10.1.4) SWZ
c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji – pkt 10.1.5) SWZ
d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy, – pkt 10.1.6) SWZ
e) art. 109 ust. 1 pkt 5 i 9 ustawy – pkt 10.2. 1) – 3) SWZ.
3) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym, mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, złożonym wraz z ofertą zgodnie z pkt. 11.2. ppkt 1), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy – pkt 10.1.1) i 2) SWZ
a) w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt. 2) i 3) składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
b) W przypadku Wykonawcy, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp, oświadczenie, o którym mowa w pkt. 2) i 3) należy złożyć także w odniesieniu do tych podmiotów.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Ofertę stanowi wypełniony Formularz „Oferta” – załącznik nr 1, Wycena Wykonawcy - załącznik Nr 2.
Wraz z Ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć za pośrednictwem Platformy:
1) oświadczenie wymagane postanowieniami pkt. 11.2. IDW.
2) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby chyba, że umocowanie do reprezentacji wynika z innych dokumentów;
3) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy;

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich
w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, żaden z nich nie może podlegać wykluczeniu w przypadkach, o których mowa w pkt 10. IDW, natomiast spełnianie warunków udziału w postępowaniu Wykonawcy wykazują zgodnie z pkt 9. IDW.
3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt. 11.2. ppkt 1) IDW składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału
w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
4. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców są oni zobowiązani na wezwanie Zamawiającego złożyć aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 11 IDW, przy czym:
dokumenty i oświadczenia o których mowa w pkt 11.3. IDW składa każdy z nich.
5. Jeżeli została wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ - Rozdział 5 w szczególności: Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian postanowień zawartej umowy w zakresie:
1. ograniczenia zakresu przedmiotowego umowy – poprzez dostosowanie zakresu przedmiotowego umowy do aktualnych potrzeb Zamawiającego w przypadkach konieczności wyłączenia niektórych obiektów lub pomieszczeń ze świadczenia usług będących przedmiotem umowy; ograniczenie zakresu świadczenia usług będzie podstawą do proporcjonalnego obniżenia wysokości wynagrodzenia Wykonawcy w oparciu o cenę brutto 1 m² powierzchni do sprzątania, o której mowa w § 6 ust. 6 umowy;
2. zmiany zakresu przedmiotowego umowy poprzez dostosowanie zakresu przedmiotowego umowy do aktualnych potrzeb Zamawiającego w przypadku wystąpienia takiej konieczności, w szczególności w sytuacji: zmiany lokalizacji obiektów Zamawiającego, zmiany ilości obiektów Zamawiającego, zmian w zakresie powierzchni do sprzątania w obiektach Zamawiającego; zmiana zakresu świadczenia usługi (zwiększenie lub zmniejszenie powierzchni) może prowadzić do zmiany wynagrodzenia wykonawcy, które w takiej sytuacji będzie obliczone na podstawie ceny brutto 1 m² powierzchni do sprzątania, o której mowa w § 6 ust. 6 umowy;
3. wystąpienia okoliczności, których nie można było przewidzieć przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, skutkujących tym, iż zrealizowanie założonego pierwotnie celu umowy byłoby bez tych zmian niemożliwe lub zmiany te są korzystne dla Zamawiającego;
4. zmiany nazwy Zamawiającego lub Wykonawcy - w przypadku zmiany organizacyjnej po stronie Wykonawcy lub Zamawiającego;
5. zmiany danych Zamawiającego niezbędnych do wystawienia faktury, w tym identyfikacji nabywcy i odbiorcy – w przypadku konieczności wdrożenia centralizacji podatkowej.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-17 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-17 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-03-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
09.03.2026
Termin składania ofert
17.03.2026 09:00
Wartość umowy
12 190 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90910000-9 - Usługi sprzątania
90910000-9 (Usługi sprzątania) 90919200-4 (Usługi sprzątania biur) 90919200-4 - Usługi sprzątania biur

Okres realizacji

01.04.2026 - 31.05.2026