Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługi w zakresie zapewnienia Systemu Centralnego Wydruku (SCW) przez okres 48 miesięcy
Zamawiający
Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 7010797920
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. | Warszawa | 5260204908 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79820000-8)
Najniższa cena
359 899 PLN
Średnia cena
359 899 PLN
Najwyższa cena
359 899 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Gabidruk Sp. z o. o. Garlica Murowana | 2 | - | - |
| Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 359 899 PLN | 359 899 PLN |
| R&K s.c. Rakowiecki M., Karalus M. Warszawa | 1 | - | - |
| Super Kopia sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Ricoh Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Agencja Wydawniczo-Poligraficzna GIMPO Mieczysław Pohl Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług w zakresie druku, oprawy introligatorskiej i dostawy do siedziby Zamawiającego publikacji Polskiej Akademii Nauk
2026-08-19 17:13:58Z
Usługi w zakresie zapewnienia Systemu Centralnego Wydruku (SCW) przez okres 48 miesięcy
2026-08-03 12:46:57Z
Świadczenie usługi dzierżawy urządzenia wielofunkcyjnego oraz dostarczania wydruków dla Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej
2026-06-19 11:46:30Z
Świadczenie usługi dzierżawy 38 sztuk drukarek dla Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.
2026-06-08 09:47:22Z
Usługa zapewnienia utrzymania druku oraz serwisu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z usługą druku podążającego w siedzibie zamawiającego
2026-05-30 07:32:44Z
Usługa wykonania i montażu tablic informacyjnych w ramach projektu „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Radomiu...”
2026-05-27 08:57:30Z
Świadczenie usługi dzierżawy drukarek dla Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.
2026-05-08 06:10:55Z
Usługa wykonania i montażu tablic informacyjnych w ramach projektu „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Radomiu...”
2026-05-04 10:36:03Z
Cała Polska — 25 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375185 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi w zakresie zapewnienia Systemu Centralnego Wydruku (SCW) przez okres 48 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Rozwoju i Technologii
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369267361
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pl. Trzech Krzyży 3/5
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-507
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mrit.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96826983-d6b0-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375185
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 080-215725
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi w zakresie zapewnienia Systemu Centralnego Wydruku (SCW) przez okres 48 miesięcy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi centralnego Systemu Wydruku wraz z pełną obsługą serwisową, która umożliwi Zamawiającemu wykonywanie czarno-białych i kolorowych kopii/wydruków dokumentów oraz skanowanie na urządzeniach wielofunkcyjnych Wykonawcy, zainstalowanych w siedzibach Zamawiającego w Warszawie (Plac Trzech Krzyży 3/5 oraz
ul. Chałubińskiego 4/6)
3.9.) Główny kod CPV: 79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
48 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260204908
4.3.3.) Ulica: ul. Krakowiaków 44
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-255
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1680898,32 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 126-359162
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1425050,43 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE