Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Świadczenie usługi dzierżawy urządzenia wielofunkcyjnego oraz dostarczania wydruków dla Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00299611

Zamawiający

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250005834

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

02-524 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
R&K s.c. Rakowiecki M., Karalus M. Warszawa 5211175213

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 R&K s.c. Rakowiecki M., Karalus M. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79820000-8)

Najniższa cena

359 899 PLN

Średnia cena

359 899 PLN

Najwyższa cena

359 899 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Gabidruk Sp. z o. o. Garlica Murowana 2 - -
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 359 899 PLN 359 899 PLN
R&K s.c. Rakowiecki M., Karalus M. Warszawa 1 - -
Super Kopia sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Ricoh Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Agencja Wydawniczo-Poligraficzna GIMPO Mieczysław Pohl Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usług w zakresie druku, oprawy introligatorskiej i dostawy do siedziby Zamawiającego publikacji Polskiej Akademii Nauk

Agencja Wydawniczo-Poligraficzna GIMPO Mieczysław Pohl -

2026-08-19 17:13:58Z

Usługi w zakresie zapewnienia Systemu Centralnego Wydruku (SCW) przez okres 48 miesięcy

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. -

2026-08-03 12:46:57Z

Świadczenie usługi dzierżawy urządzenia wielofunkcyjnego oraz dostarczania wydruków dla Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

R&K s.c. Rakowiecki M., Karalus M. -

2026-06-19 11:46:30Z

Świadczenie usługi dzierżawy 38 sztuk drukarek dla Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.

Ricoh Polska Sp. z o.o. -

2026-06-08 09:47:22Z

Usługa zapewnienia utrzymania druku oraz serwisu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z usługą druku podążającego w siedzibie zamawiającego

Super Kopia sp. z o.o. -

2026-05-30 07:32:44Z

Usługa wykonania i montażu tablic informacyjnych w ramach projektu „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Radomiu...”

Gabidruk Sp. z o. o. -

2026-05-27 08:57:30Z

Świadczenie usługi dzierżawy drukarek dla Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. 359 899 PLN

2026-05-08 06:10:55Z

Usługa wykonania i montażu tablic informacyjnych w ramach projektu „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Radomiu...”

Gabidruk Sp. z o. o. -

2026-05-04 10:36:03Z

Cała Polska — 25 przetargów

Min: 9 934 PLN Średnia: 189 678 PLN Max: 906 913 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usługi dzierżawy urządzenia wielofunkcyjnego oraz dostarczania wydruków dla Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: Iwona.Dobrzynska@pw.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f6e515d-d7c0-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299611

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Świadczenie usługi dzierżawy urządzenia wielofunkcyjnego oraz dostarczania wydruków dla Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy urządzenia wielofunkcyjnego wraz z obsługą serwisową i materiałami eksploatacyjnymi oraz dostarczanie zgodnie z zapotrzebowaniem wydruków w formatach od A4 do A0 i skanów dla Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.
Zakres zadań i prac w ramach przedmiotowej usługi oraz szczegółowe wymagania dotyczące wykonywania usługi jest określony w opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”).

3.9.) Główny kod CPV: 79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-04-02 do 2026-03-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): R&K s.c. Rakowiecki M., Karalus M.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5211175213

4.3.3.) Ulica: Narbutta 85

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-524

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 18960 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00309123/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 24583,07 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79820000-8
79820000-8 (Usługi związane z drukowaniem)