Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych, powierzchni wewnętrznych nieobsługiwanych przez dozorców, terenów zielonych - TZOM Koło

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00397801

Zamawiający

"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5272457153

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

01-401 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
"SKROMAK" sp. z o.o. Warszawa 5220003747

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 "SKROMAK" sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)

Najniższa cena

31 PLN

Średnia cena

278 681 PLN

Najwyższa cena

1 158 354 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CRISTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Iława 4 28 341 PLN 113 365 PLN
Security & Cleaning System Spółka z o.o. Wrocław 4 128 408 PLN 214 014 PLN
Piotr Aleksandrowicz wspólnik spółki cywilnej ALL SPORT Radom 4 200 431 PLN 601 293 PLN
Spółdzielnia Socjalna w gminie Czarnia Czarnia 3 155 200 PLN 155 200 PLN
Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych "SPARTAN" Julita Kalinowska , Robert Wróbel spółka cywilna Płock 3 - -
AMLUX Sp. z o.o. Warszawa 3 64 442 PLN 193 326 PLN
AMSA Sp. z o.o. Warszawa 2 - -
CRISTAL Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Iława 2 49 794 PLN 99 589 PLN
AG-COMPLEX Sp. z o. o. Warszawa 2 31 PLN 40 000 PLN
INTERLUX ŁUKASZ KANIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA Warszawa 2 697 738 PLN 697 738 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usługi sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego w budynku Sądu Rejonowego w Płocku

ALMAR Przemysław Matuszewski -

2026-09-02 14:37:48Z

Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania wraz z myciem okien, polegającej na stałym utrzymaniu czystości i realizowaniu prac porządkowych w budynkach i na terenie zewnętrznym MRPiPS

Impel Facility Services Sp. z o.o. -

2026-09-02 12:25:14Z

Usługa sprzątania pomieszczeń oraz utrzymania terenu zewnętrznego na nieruchomościach użytkowanych przez Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza.

IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 540 896 PLN

2026-09-02 11:38:46Z

Usługa kompleksowego utrzymania czystości i porządku w obiektach oraz na posesjach wokół obiektów użyteczności publicznej w gminie Czarnia

Spółdzielnia Socjalna w gminie Czarnia 155 200 PLN

2026-09-02 11:08:04Z

Usługa kompleksowego utrzymania czystości i porządku w obiektach oraz na posesjach wokół obiektów użyteczności publicznej w gminie Czarnia

Spółdzielnia Socjalna w gminie Czarnia -

2026-09-02 10:49:22Z

Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. E. Cieślewskiego 5, 7, 9, 13, 15A-E, 15F-G, 17A, 17B-F, 17G-H w Krakowie.

CleanTask Konrad Bębenek -

2026-08-28 13:30:13Z

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości w części budynków wynajmowanych przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika

AWIMA Sp.j. -

2026-08-28 07:43:28Z

Utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynków i pomieszczeń biurowych stanowiących własność Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o. w Płocku

Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych "SPARTAN" Julita Kalinowska , Robert Wróbel spółka cywilna -

2026-08-20 12:32:47Z

świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych, powierzchni wewnętrznych nieobsługiwanych przez dozorców, terenów zielonych - TZOM Koło

"SKROMAK" sp. z o.o. -

2026-08-19 09:30:23Z

Sprzątanie przy budynkach Urzędu Miejskiego w Piastowie przy ul. 11 Listopada 2 i 8

Piastowskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. -

2026-08-19 09:18:45Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 080 PLN Średnia: 215 932 PLN Max: 811 933 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych, powierzchni wewnętrznych nieobsługiwanych przez dozorców, terenów zielonych - TZOM Koło

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000665840

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Józefa Bema 70

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-225

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: afilkowska@zgnwola.waw.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3809aee3-b7da-4336-96e2-c459f8aaed45

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397801

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U.S: 178/2024 547994-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych, powierzchni wewnętrznych nieobsługiwanych przez dozorców, terenów zielonych - TZOM Koło

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych, wraz z odśnieżaniem
i opróżnianiem koszy ulicznych oraz koszy na odchody zwierzęce, powierzchni wewnętrznych nieobsługiwanych przez dozorców, terenów zielonych - TZOM Koło
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.

Zamawiający wymaga aby wykonawca świadczył usługę sprzątania min. 6 osobami zatrudnionymi w ramach 3 etatów np.:
6 osób każda na 0,5 etatu lub
12 osób każda na 0,25 etatu lub
2 osoby każda na 1 etat i 4 osoby każda na 0,25 etatu.

W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia (TZOM Koło i/lub TZOM Młynów i/lub TZOM Nowolipki i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy na podstawie umowy o pracę dla różnych części zamówienia.


Zamawiający informuje, że istnieje możliwość wynajmu lokalu użytkowego na zasadach określonych w Zarządzeniu nr 136/2020 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 05.02.2020 r. w sprawie zasad najmu lokali użytkowych.

3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-12-17 do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "SKROMAK" sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003747

4.3.3.) Ulica: Górczewska 80 lok. 18

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 01-401

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1700000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 11/2025 29495-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana powierzchni będącej przedmiotem umowy - zał nr.8

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

bez zmian

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1098384,71 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Powodem zaznaczenia odpowiedzi "NIE" w poz. 5.6. jest naliczenie kar umownych w miesiącach marzec 2025, styczeń 2026, marzec 2026 za nienależyte wykonanie umowy. W styczniu 2026 r. za zaniechanie wykonania obowiązków zlecone zostało wykonanie usług zastępczych.
2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 90910000-9
90910000-9 (Usługi sprzątania)