Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości w części budynków wynajmowanych przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika
Zamawiający
Szkoła Główna Mikołaja Kopernika
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 7011132393
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| AWIMA Sp.j. | Józefów | 5321448422 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AWIMA Sp.j. (Józefów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)
Najniższa cena
31 PLN
Średnia cena
278 681 PLN
Najwyższa cena
1 158 354 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| CRISTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Iława | 4 | 28 341 PLN | 113 365 PLN |
| Security & Cleaning System Spółka z o.o. Wrocław | 4 | 128 408 PLN | 214 014 PLN |
| Piotr Aleksandrowicz wspólnik spółki cywilnej ALL SPORT Radom | 4 | 200 431 PLN | 601 293 PLN |
| Spółdzielnia Socjalna w gminie Czarnia Czarnia | 3 | 155 200 PLN | 155 200 PLN |
| Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych "SPARTAN" Julita Kalinowska , Robert Wróbel spółka cywilna Płock | 3 | - | - |
| AMLUX Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 64 442 PLN | 193 326 PLN |
| AMSA Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| CRISTAL Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Iława | 2 | 49 794 PLN | 99 589 PLN |
| AG-COMPLEX Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 31 PLN | 40 000 PLN |
| INTERLUX ŁUKASZ KANIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA Warszawa | 2 | 697 738 PLN | 697 738 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego w budynku Sądu Rejonowego w Płocku
2026-09-02 14:37:48Z
Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania wraz z myciem okien, polegającej na stałym utrzymaniu czystości i realizowaniu prac porządkowych w budynkach i na terenie zewnętrznym MRPiPS
2026-09-02 12:25:14Z
Usługa sprzątania pomieszczeń oraz utrzymania terenu zewnętrznego na nieruchomościach użytkowanych przez Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza.
2026-09-02 11:38:46Z
Usługa kompleksowego utrzymania czystości i porządku w obiektach oraz na posesjach wokół obiektów użyteczności publicznej w gminie Czarnia
2026-09-02 11:08:04Z
Usługa kompleksowego utrzymania czystości i porządku w obiektach oraz na posesjach wokół obiektów użyteczności publicznej w gminie Czarnia
2026-09-02 10:49:22Z
Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. E. Cieślewskiego 5, 7, 9, 13, 15A-E, 15F-G, 17A, 17B-F, 17G-H w Krakowie.
2026-08-28 13:30:13Z
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości w części budynków wynajmowanych przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika
2026-08-28 07:43:28Z
Utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynków i pomieszczeń biurowych stanowiących własność Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o. w Płocku
2026-08-20 12:32:47Z
świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych, powierzchni wewnętrznych nieobsługiwanych przez dozorców, terenów zielonych - TZOM Koło
2026-08-19 09:30:23Z
Sprzątanie przy budynkach Urzędu Miejskiego w Piastowie przy ul. 11 Listopada 2 i 8
2026-08-19 09:18:45Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411607 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości
w części budynków wynajmowanych przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Główna Mikołaja Kopernika
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524649120
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowogrodzka
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-695
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sgmk.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sgmk.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2776c16c-34af-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411607
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00387012
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości
w części budynków wynajmowanych przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości w części budynków wynajmowanych przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1a do SWZ.
3. Szczegółowy wykaz minimalnych wymagań w zakresie środków czystości stanowi Załącznik nr 1b do SWZ.
4. Zestawienie powierzchni biurowych oraz częstotliwość sprzątania stanowi Załącznik nr 1c do SWZ.
5. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone
w Projektowanych Postanowieniach Umowy(PPU), stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
6. Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości będzie wykonywane w części budynków wynajmowanych przez Zamawiającego
o łącznej powierzchni 1 726,37 m², w tym:
• o powierzchni 1 648,96 m² (pomieszczenia biurowe, sanitarne, korytarze oraz ciągi komunikacyjne), znajdującej się na 2 i 3 piętrze budynku Roma Office Center, przy ul. Nowogrodzkiej 47A, 00-695 Warszawa;
• o powierzchni 77,41 m² (pomieszczenia biurowe) w budynku przy
ul. Nowogrodzkiej 50/54, 00-695 Warszawa na 1 piętrze.
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
90918000-5 - Usługi czyszczenia pojemników na odpadki
90919100-3 - Usługi czyszczenia urządzeń biurowych
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AWIMA Sp.j.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321448422
4.3.3.) Ulica: 3-go maja 2B/22
4.3.4.) Miejscowość: Józefów
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-410
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 297902,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00121986/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości będzie wykonywane w
części budynków wynajmowanych przez Zamawiającego o łącznej powierzchni 1.818,96 m2
(pomieszczenia biurowe, sanitarne, korytarze oraz ciągi komunikacyjne), znajdujące się na 2 i 3
piętrze budynku Roma Office Center, przy ul. Nowogrodzkiej 47A, 00-695 Warszawa.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania stałej czystości będzie wykonywane w
części budynków wynajmowanych przez Zamawiającego o łącznej powierzchni 1.818,96 m2
(pomieszczenia biurowe, sanitarne, korytarze oraz ciągi komunikacyjne), znajdujące się na 2 i 3
piętrze budynku Roma Office Center, przy ul. Nowogrodzkiej 47A, 00-695 Warszawa.
5.4.6.) Wartość zmiany: 21861,79
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na koszt wykonania
Umowy tj. zmiany w zakresie:
b. wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokość minimalnej stawki godzinowej,
ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym
wynagrodzeniu za pracę (Dz. U.2020.2207, ze zm.),
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Za prawidłowe wykonanie przedmiotu Umowy Zamawiający zapłaci Wykonawcy wynagrodzenie
maksymalnie w wysokości do 272 404,42 zł złotych netto oraz podatek od towarów i usług.
5.4.6.) Wartość zmiany: 8345,56
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na koszt wykonania
Umowy tj. zmiany w zakresie:
b. wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokość minimalnej stawki godzinowej,
ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym
wynagrodzeniu za pracę (Dz. U.2020.2207, ze zm.),
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na koszt wykonania
Umowy tj. zmiany w zakresie:
b. wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokość minimalnej stawki godzinowej,
ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym
wynagrodzeniu za pracę (Dz. U.2020.2207, ze zm.),
5.4.6.) Wartość zmiany: 1176,07
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 296529,88 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.16
- Próg unijny
- Poniżej progów UE