Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 206 835 PLN

Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00358540

Numer referencyjny: 271.23.2026.RGIS

Zamawiający

Gmina Gniewino

Pomorska

84-250 Gniewino, Pomorskie

NIP: 5882125449

REGON: 191675280

Opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Przebudowa drogi gminnej Rybno-Rybienko wraz z budową kanalizacji sanitarnej.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 2

Cena 60%
Termin płatności 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Stanisław Sandomierski DROG Puck 5871015562
Stanisław Sandomierski DROG Puck 5871015562

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Stanisław Sandomierski DROG (Puck) Umowa podpisana 155 226 PLN 155 226 PLN
2 Stanisław Sandomierski DROG (Puck) Umowa podpisana 51 906 PLN 51 609 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 174 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Najniższa cena

7 995 PLN

Średnia cena

149 830 PLN

Najwyższa cena

777 360 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Smart Lighting Paweł Gierczak Korzeniówka 8 12 684 PLN 101 475 PLN
GreCAD U.P.B.H Piotr Greinke Kościerzyna 5 34 890 PLN 34 890 PLN
NEOX Sp. z o.o. Gdańsk 4 - -
TFU Studio Sp. z o.o. Biskupiec 3 57 810 PLN 57 810 PLN
ART PROJEKT K&M Sp. z o.o. Kościerzyna 3 64 895 PLN 64 895 PLN
NEVORA Sp. z o.o. Gdańsk 3 47 027 PLN 141 081 PLN
PIN Projekty i Nieruchomości Marzena Kłosowska Chojnice 3 - -
ModernEko Wojciech Świerczyński Częstochowa 3 134 480 PLN 403 440 PLN
TRAFIPROJEKT HUBERT ŻUREK Kartuzy 2 - -
Poldukt Projekt Sp. z .o.o Gdynia 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE

Ewa Owczarek Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Ekobud” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek, -

2026-08-31 11:59:24Z

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO- KOSZTORYSOWEJ BUDOWY ULICY SPACEROWEJ (173448G) I ULICY GRABOWEJ (173449G) W ROSZKOWIE

ROADI Sp. z o.o. -

2026-08-31 10:11:48Z

Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.

Stanisław Sandomierski DROG 155 226 PLN

2026-08-31 08:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.

Stanisław Sandomierski DROG 51 906 PLN

2026-08-31 08:54:22Z

Sporządzenie dok. projektowej dla zadania pn.: „Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Gdańsku ul. Czajkowskiego – hala sportowa dla gimnastyków” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

Kremer Graf Sp z o.o. -

2026-08-25 09:25:50Z

„Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy drogi gminnej nr 168012G wraz z budową ścieżki rowerowej na odcinku od DW 224 do DP 1933G (odcinek Połęczyno-Kamela)”

Trafiprojekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 424 965 PLN

2026-08-24 11:38:04Z

Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz wymiany źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska – II postępowanie

COREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-19 13:46:58Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa ul. Roszczynialskiego w Wejherowie” z opcjami

AMPIS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k. -

2026-08-18 10:27:16Z

Sporządzenie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania pn.: Budowa oświetlenia ulic w różnych dzielnicach Miasta Gdańska w ramach programu: Jaśniejszy Gdańsk EDYCJA 2026 Etap I

DOMO-TECHNOLOGIE Sp. z o.o. 158 000 PLN

2026-08-18 08:45:39Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Przebudowa ul. Św. Jacka w Wejherowie” wraz z opcjami

AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA BARTOSZ SONTOWSKI -

2026-08-17 06:33:33Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 800 PLN Średnia: 203 370 PLN Max: 1 050 383 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gniewino

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675280

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pomorska

1.5.2.) Miejscowość: Gniewino

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-250

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gniewino@gniewino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gniewino.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40f37384-853e-4eab-893b-30c344b0ae6c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358540

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Przystąpienie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Gminy Gniewino: https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino
Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
1) akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący,
2) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem https://drive.google.com/file/d/1Kd1DttbBeiNWt4q4slS4t76lZVKPbkyD/view

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych, Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 1 Mb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC z aktualnym systemem operacyjnym (np. MS Windows 10, macOS, Linux lub nowsze),
3) aktualna wersja przeglądarki internetowej (np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera, Safari). Uwaga: Przeglądarka Internet Explorer nie jest obsługiwana,
4) włączona obsługa JavaScript oraz plików cookies,
5) program obsługujący format plików .pdf (np. Adobe Acrobat Reader).
6) szyfrowanie danych na platformazakupowa.pl odbywa się przy użyciu protokołu TLS 1.2 lub nowszego,
7) datą i godziną otrzymania danych przez Platformę jest czas generowany według czasu lokalnego serwera, synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1.Administratorem danych osobowych jest Gmina Gniewino reprezentowana przez Wójta Gminy. 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: iod@gniewino.pl. 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit.c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego. 4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy Pzp. 5. Państwa dane osobowe będą przechowywane zgodnie z art. 78 ust 1 ustawy Pzp przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy oraz nie krócej niż przez okres przewidziany w instrukcji kancelaryjnej stanowiącej załącznik nr 1 do rozporządzenia Prezesa rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 w sprawie instrukcji kancelaryjnych, jednolitych rzeczowych wykazów akt. 5. Obowiązek podania Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 6. Posiadają Państwo a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących, b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Państwa danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmiana postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników), c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Nie przysługuje Państwu: a) w zawiązku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych, b) prawo do przenoszenia danych osobowych na podstawie art. 20 RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 271.23.2026.RGIS

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Przebudowa drogi gminnej Rybno-Rybienko wraz z budową kanalizacji sanitarnej.

4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Przebudowa drogi gminnej Rybno-Rybienko wraz z budową kanalizacji sanitarnej.

4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

zdolności technicznej lub zawodowej:
➢doświadczenie
Część I
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
- w okresie ostatnich 3 lat lub jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy to w tym okresie wykonał co najmniej dwie usługi o zbliżonym charakterze tj. wykonał dokumentację projektową dla budowy, przebudowy bądź remontu drogi o nawierzchni bitumicznej o długości co najmniej 1000m.
Część II
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
- w okresie ostatnich 3 lat lub jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy to w tym okresie wykonał co najmniej dwie usługi o zbliżonym charakterze tj. wykonał dokumentację projektową w zakresie budowy, przebudowy bądź remontu drogi o długości co najmniej 300m.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz usług: Zestawienie usług projektowych zrealizowanych w okresie ostatnich 3 lat (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ. Wykaz musi potwierdzać spełnienie wymagań określonych w Rozdziale XI ust. 1 pkt 4 SWZ (odpowiednio dla Części I lub Części II). Dokumenty potwierdzające, że usługi wymienione w wykazie zostały wykonane należycie. Dowodami są w szczególności referencje, protokoły odbioru lub inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane – załącznik nr 8 do SWZ.
Wykonawca jest zwolniony z obowiązku składania wykazu usług oraz dowodów ich należytego wykonania, jeżeli zakres posiadanego przez niego aktualnego certyfikatu zdolności wykonawcy w pełni pokrywa się z warunkiem udziału w postępowaniu określonym przez Zamawiającego

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zmiany istotnych postanowień umowy, na skutek wystąpienia poniższych okoliczności mogą dotyczyć:
a) terminu wykonania zamówienia (w tym terminów poszczególnych etapów) w przypadku:
 niemożliwości uzyskania wymaganych do realizacji przedmiotu umowy uzgodnień, opinii, warunków i decyzji/zaświadczeń administracyjnych w terminach ustawowych, w szczególności ze strony organów administracji architektoniczno-budowlanej, konserwatorskiej, ochrony przyrody lub gestorów sieci, z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę,
 wydłużenia procedur administracyjnych przed właściwymi organami ponad terminy wynikające z przepisów prawa (w tym Kodeksu postępowania administracyjnego lub Prawa budowlanego), o ile Wykonawca złożył wniosek kompletny i w terminie umownym,
 działania osób trzecich uniemożliwiających wykonanie prac, które to działania nie są konsekwencją winy którejkolwiek ze Stron,
b) terminów płatności w przypadku:
 wystąpienia siły wyższej,
 zmiany terminu wykonania zamówienia lub jego etapów (wynikające z lit. a),
c) wynagrodzenia, w przypadku:
 urzędowej zmiany stawki podatku VAT (dotyczy to części wynagrodzenia za prace, których w dniu zmiany stawki podatku VAT jeszcze nie wykonano),
d) podwykonawstwa w przypadku:
 zmiany zakresu usług powierzonych podwykonawcom,
 zlecenia części usług podwykonawcy (pod warunkiem odpowiedniego zgłoszenia i po akceptacji przez Zamawiającego),
 rezygnacji lub zmiany podwykonawcy, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu (o ile takie warunki były stawiane), przy zachowaniu zasad określonych w art. 462 ustawy Pzp.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-10 10:10

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.07.2026
Termin składania ofert
10.08.2026 08:00
Wartość umowy
206 835 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 71242000-6 (Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu oszacowanie kosztów) 71248000-8 (Nadzór nad projektem i dokumentacją) 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Okres realizacji

15 miesiące