Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy fragmentu ul. Niecałej w Chotomowie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Zamawiający
GMINA JABŁONNA
ul. Modlińska 152
05-110 Jabłonna, Mazowieckie
NIP: 5361771514
REGON: 013270442
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Dromacc sp. z o.o. | Ostrołęka | 7582399511 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dromacc sp. z o.o. (Ostrołęka) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 138 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)
Najniższa cena
18 449 PLN
Średnia cena
208 623 PLN
Najwyższa cena
850 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Dromacc sp. z o.o. Ostrołęka | 6 | - | - |
| STUDIO BUDOWLANE UNITY S.C., MAŁGORZATA TISCHNER, DAMIAN CYRTA Warszawa | 3 | 418 200 PLN | 528 900 PLN |
| JNS Sp. z o.o. Rzeszów | 3 | 141 300 PLN | 423 900 PLN |
| DK Pracownia Architektoniczna Daniel Kuźmiński Żyrardów | 3 | 340 329 PLN | 1 291 967 PLN |
| PCFB-PROJEKT Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | 11 685 PLN |
| "BEL-KONSULTING" Belicki Krzysztof Grójec | 3 | 96 676 PLN | 290 027 PLN |
| IMC PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 3 | 43 460 PLN | 130 380 PLN |
| GiD Zespół Projektowy Grzegorz Brewczyński Warszawa | 2 | 289 819 PLN | 579 638 PLN |
| NEOENERGETYKA Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| diStrada Sebastian Wasilewski Józefów | 2 | 73 800 PLN | 147 600 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Ekspertyza techniczna i ocena stanu technicznego instalacji solarnej w budynkach przy ul. Jasnej 2-22 w Wysokiej
2026-08-31 07:46:00Z
Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej remontu budynku mieszkalnego przy ul. Sabały 56
2026-08-26 12:57:14Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania - „Budowa budynku Biblioteka – Przestrzeń - Dobra”
2026-08-25 06:49:16Z
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy fragmentu ul. Niecałej w Chotomowie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
2026-08-24 14:56:34Z
Zaprojektowanie kanalizacji sanitarnej w msc. Lisów, Borki Lisowskie, Dębniak Lisowski oraz w ul. H. Sienkiewicza w Jedlińsku z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach opcji”
2026-08-20 09:47:35Z
Opracowanie projektu budowlanego przebudowy podwórka w rejonie ul. Okopowej 5,7 i ul. Karolkowej 56, 56A, 58, 58A na dz. ew. nr 37 i 43/1 z obrębu 6-03-17.
2026-08-19 06:09:54Z
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Podniesienie efektywności energetycznej kotłowni wraz z wykonaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku nr 4
2026-08-14 08:43:03Z
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektów szkolnych do miejsc doraźnego schronienia w Siedlcach
2026-08-13 05:27:06Z
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektów szkolnych do miejsc doraźnego schronienia w Siedlcach
2026-08-13 05:27:06Z
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektów szkolnych do miejsc doraźnego schronienia w Siedlcach
2026-08-13 05:27:06Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404783 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy fragmentu ul. Niecałej w Chotomowie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy fragmentu ul. Niecałej w Chotomowie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c1bb4a1-c53e-4fc8-81d7-c59f382a3bd9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029823/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja i przebudowa dróg gminnych w ramach programu gospodarki niskoemisyjnej w Gminie Jabłonna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
2. Udzielenie niniejszego zamówienia zostało przewidziane w ogłoszeniu opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych, nr 2024/BZP 00624470 z dnia 29.11.2024 r. i dotyczyło postepowania prowadzonego w trybie podstawowym pn.: „WYKONANIE DOKUMENTACJI PRZEBUDOWY, BUDOWY, ROZBUDOWY DRÓG NA TERENIE GMINY JABŁONNA WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO cz. 8”.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.50.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 46000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy fragmentu ul. Niecałej w Chotomowie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dromacc sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582399511
7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34686 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2030-12-31Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE