Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Podniesienie efektywności energetycznej kotłowni wraz z wykonaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku nr 4
Zamawiający
Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 7010271052
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| NEOENERGETYKA Sp. z o.o. | Warszawa | 5223058499 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEOENERGETYKA Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 138 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)
Najniższa cena
18 449 PLN
Średnia cena
208 623 PLN
Najwyższa cena
850 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Dromacc sp. z o.o. Ostrołęka | 6 | - | - |
| STUDIO BUDOWLANE UNITY S.C., MAŁGORZATA TISCHNER, DAMIAN CYRTA Warszawa | 3 | 418 200 PLN | 528 900 PLN |
| JNS Sp. z o.o. Rzeszów | 3 | 141 300 PLN | 423 900 PLN |
| DK Pracownia Architektoniczna Daniel Kuźmiński Żyrardów | 3 | 340 329 PLN | 1 291 967 PLN |
| PCFB-PROJEKT Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | 11 685 PLN |
| "BEL-KONSULTING" Belicki Krzysztof Grójec | 3 | 96 676 PLN | 290 027 PLN |
| IMC PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 3 | 43 460 PLN | 130 380 PLN |
| GiD Zespół Projektowy Grzegorz Brewczyński Warszawa | 2 | 289 819 PLN | 579 638 PLN |
| NEOENERGETYKA Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| diStrada Sebastian Wasilewski Józefów | 2 | 73 800 PLN | 147 600 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Ekspertyza techniczna i ocena stanu technicznego instalacji solarnej w budynkach przy ul. Jasnej 2-22 w Wysokiej
2026-08-31 07:46:00Z
Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej remontu budynku mieszkalnego przy ul. Sabały 56
2026-08-26 12:57:14Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania - „Budowa budynku Biblioteka – Przestrzeń - Dobra”
2026-08-25 06:49:16Z
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy fragmentu ul. Niecałej w Chotomowie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
2026-08-24 14:56:34Z
Zaprojektowanie kanalizacji sanitarnej w msc. Lisów, Borki Lisowskie, Dębniak Lisowski oraz w ul. H. Sienkiewicza w Jedlińsku z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach opcji”
2026-08-20 09:47:35Z
Opracowanie projektu budowlanego przebudowy podwórka w rejonie ul. Okopowej 5,7 i ul. Karolkowej 56, 56A, 58, 58A na dz. ew. nr 37 i 43/1 z obrębu 6-03-17.
2026-08-19 06:09:54Z
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Podniesienie efektywności energetycznej kotłowni wraz z wykonaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku nr 4
2026-08-14 08:43:03Z
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektów szkolnych do miejsc doraźnego schronienia w Siedlcach
2026-08-13 05:27:06Z
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektów szkolnych do miejsc doraźnego schronienia w Siedlcach
2026-08-13 05:27:06Z
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektów szkolnych do miejsc doraźnego schronienia w Siedlcach
2026-08-13 05:27:06Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00225060 z dnia 2026-04-30 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Usługi
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Podniesienie efektywności energetycznej kotłowni wraz z wykonaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku nr 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142734982
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wiejska 10
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-902
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.co@prezydent.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.co.kprp.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a3522a1-27c7-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225060
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-04-30
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325461
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Usługi3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Podniesienie efektywności energetycznej kotłowni wraz z wykonaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku nr 43.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (dalej zwanej: ,,Dokumentacją’’) dla zadania pn. Podniesienie efektywności energetycznej kotłowni wraz z wykonaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku nr 4, obejmującego niżej wymienione Etapy:
1) Etap I - Opracowanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę,
2) Etap II - Opracowanie projektów wykonawczych, STWiORB, przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) wraz z załącznikiem nr 1 do OPZ (Koncepcja (w formie elektronicznej) pn.: „Modernizacja instalacji w budynku nr 4" obejmującego: wentylację, klimatyzację, instalację centralnego ogrzewania (kotłownia), automatykę sterującą (BMS), instalację elektryczną, roboty budowlane”, opracowana przez firmę Pracownia Architektoniczna Kamilla Galicka-Zys, ul. Nawrot 42/1u, 90-014 Łódź z 2022 r.) oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) – Załącznik nr 8 do SWZ.
3.8.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
3.9.) Dodatkowy kod CPV: 71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2023-10-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
260 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NEOENERGETYKA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223058499
4.3.3.) Ulica: ul. Kleszczowa 15A
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-485
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 262974,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2023/BZP 00451391/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-04-20
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
W toku dalszej realizacji Umowy zaistniały okoliczności opisane w sekcji "Informacje dodatkowe", których Zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć w momencie zawierania Umowy oraz Aneksu nr 1, a które miały bezpośredni wpływ na termin wykonania przedmiotu Umowy.5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
Wydłużenie terminu realizacji przedmiotu umowy: planowane zakończenie realizacji Umowy do dnia 15.05.2026 r.. w tym: 1) Etap I – w terminie nie dłuższym niż 893 kolejnych dni kalendarzowych od dnia podpisania Umowy tj. do dnia 30.03.2026 r., 2) Etap II – w terminie nie dłuższym niż 939 kolejnych dni kalendarzowych od dnia podpisania Umowy tj. do dnia 15.05.2026 r.5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacja o podstawie prawnej uprawniającej do zmiany umowy: na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.) oraz § 4 ust. 4 pkt 2 Umowy i § 14 ust. 1 pkt 4 i 5 Umowy.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.04.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.8
- Próg unijny
- Poniżej progów UE