Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)
Wymiana stolarki okiennej i witryn w lokalach użytkowych (w budynku przy ul. Podczaszyńskiego 12)
Numer referencyjny: KP.260.15.2026.KT
Zamawiający
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Grębałowska 23/25
01-808 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 1181765177
REGON: 10858838000000
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załączniki nr 4 do SWZ KP.260.15.2026.KT
Załączniki nr 4 do SWZ KP.260.15.2026.KT.doc
Załączniki nr 8 do SWZ KP.260.15.2026.KT
Załączniki nr 8 do SWZ KP.260.15.2026.KT.doc
Załączniki nr 6 do SWZ KP.260.15.2026.KT
Załączniki nr 6 do SWZ KP.260.15.2026.KT.doc
Załączniki do OPZ SWZ 15
Załączniki do OPZ SWZ 15.zip
Załączniki nr 1 do SWZ OPZ KP.260.15.2026.KT
Załączniki nr 1 do SWZ OPZ KP.260.15.2026.KT.doc
Załączniki nr 3 do SWZ KP.260.15.2026.KT.
Załączniki nr 3 do SWZ KP.260.15.2026.KT.doc
Załączniki nr 2 do SWZ PPU KP.260.15.2026.KT
Załączniki nr 2 do SWZ PPU KP.260.15.2026.KT.doc
SWZ - KP.260.15.2026.KT
SWZ - KP.260.15.2026.KT Podczaszyńskiegto 12.pdf
Załączniki nr 5 do SWZ KP.260.15.2026.KT
Załączniki nr 5 do SWZ KP.260.15.2026.KT.doc
Załączniki nr 7 do SWZ KP.260.15.2026.KT
Załączniki nr 7 do SWZ KP.260.15.2026.KT.doc
Załączniki nr 1 do SWZ OPZ KP.260.15.2026.KT
Załączniki nr 1 do SWZ OPZ KP.260.15.2026.KT.pdf
Wyjaśnienia treści SWZ 15 KP.260.15.2026.KT
Wyjaśnienia treści SWZ 15 KP.260.15.2026.KT.docx
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
21 384 PLN
Średnia cena
1 244 109 PLN
Najwyższa cena
18 963 148 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PRO-WORKS Bartłomiej Ślizak Wieniawa | 4 | 810 000 PLN | 3 240 000 PLN |
| Kłak Łukasz Zakład Usługowo Budowlany "TERMO-BUD" Ninków | 2 | 887 710 PLN | 1 775 420 PLN |
| AMTC Poland Sp. z o.o. Kraków | 2 | 181 642 PLN | 363 283 PLN |
| Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o. Staroźreby | 2 | - | - |
| FEDRO Sp. z o.o. Osieck | 2 | 426 715 PLN | 853 430 PLN |
| Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. Radom | 2 | 1 294 575 PLN | 2 589 150 PLN |
| PHU CYMUŚ Rafał Janicki Śladów | 2 | 332 682 PLN | 665 363 PLN |
| Express -Bud Usługi remontowo-budowlane Jacek Mróz "LOFT" Rząśnik | 2 | 364 401 PLN | 728 803 PLN |
| INSTAL-BUD PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 784 100 PLN | 1 568 200 PLN |
| ENERGOTEL Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 289 848 PLN | 579 696 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki
2026-09-02 09:08:32Z
Remont łazienek w budynkach Urzędu Miasta Płocka w Płocku pl. Stary Rynek 1 – etap 2 budynek C 1 i 2 piętro.
2026-09-02 08:06:44Z
Dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych Budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych
2026-09-02 07:23:53Z
Przebudowa budynku Urzędu Gminy w Zbuczynie wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku z funkcji przedszkolnej na funkcję dla urzędów władzy samorządowej
2026-09-02 06:47:13Z
Budowa centralnego Magazynu zbiorów Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie wraz z przestrzenią zwiększającą dostęp do kultury
2026-09-02 06:40:01Z
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (5 pustostanów - V części)
2026-09-02 05:18:01Z
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (5 pustostanów - V części)
2026-09-02 05:18:01Z
Roboty budowlano-montażowe na obiekcie - adaptacja przestrzeni na pomieszcz. biurowe w Sali Obsługi Mieszkańców w budynku Urzędu m.st. W-wy dla Dzielnicy Bielany przy ul. S. Żeromskiego 29 w Warszawie
2026-09-01 13:56:13Z
Budowa świetlic wiejskich i strażnicy OSP jako lokalnych centrów integracji i rozwoju
2026-09-01 13:05:09Z
Budowa świetlic wiejskich i strażnicy OSP jako lokalnych centrów integracji i rozwoju
2026-09-01 13:05:09Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399734 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej i witryn w lokalach użytkowych
(w budynku przy ul. Podczaszyńskiego 12)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
1.3.) Oddział zamawiającego: ZGN w Dzielnicy Bielany
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 10858838000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grębałowska 23/25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-808
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgn-bielany.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bielany.um.warszawa.pl/waw/zgn-bielany
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej i witryn w lokalach użytkowych
(w budynku przy ul. Podczaszyńskiego 12)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aabf10d3-0c75-4005-9758-41f3d4938148
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399734
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019887/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Termomodernizacja budynku usługowego Podczaszyńskiego 12
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aabf10d3-0c75-4005-9758-41f3d49381483.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu, z
wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce
„Formularze” („Formularze do komunikacji”) lub poczty elektronicznej. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” lub poczty
elektronicznej odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi.
Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
2. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub cyfrowego odwzorowania dokumentów lub oświadczeń musi
być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu
sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji
elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r, poz. 2452)
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XI SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): W zakresie danych osobowych w związku z przetwarzaniem danych zgodnie z ustawą z
dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, ul. Grębałowska 23/25, 01-808 Warszawa (dalej:
„ZGN w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy”) przetwarza dane zawarte w ofertach albo wnioskach o dopuszczenie do udziału w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, znajdujące się w publicznie dostępnych rejestrach (Krajowy Rejestr Sądowy,
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej RP, Krajowy Rejestr Karny) w celu prowadzenia postępowań w
sprawie zamówienia publicznego na postawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z
2026 r., poz. 793).
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XXII SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: KP.260.15.2026.KT
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana stolarki okiennej i witryn w lokalach użytkowych (w budynku przy ul. Podczaszyńskiego 12) 100% własności m.st. Warszawy, zarządzanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w:
— Załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia ( STWIOR) wraz z załącznikami
— Załączniku nr 2 – Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający udostępnia przedmiar robót (Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia ( STWIOR) wraz z załącznikami), stanowiący materiał informacyjny (pomocniczy) o zakresie przedmiotu zamówienia.
Przedmiar robót należy traktować jako poglądowy, mogący pomóc przy opracowaniu oferty.
Od Wykonawcy zależy w jakim stopniu go wykorzysta.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-18
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: W celu wyboru najkorzystniejszej oferty, Zamawiający przyjął następujące kryteria , przypisując im odpowiednio wagę:
• Cena brutto (Pc) – 60%
• Wydłużenie okresu gwarancji (Pg) - 40%
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XVII SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydłużenie okresu gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1) wiedza i doświadczenieZa spełniających warunek udziału w postępowaniu Zamawiający uzna Wykonawców, którzy wykażą, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonali1 (zakończyli) w sposób należyty co najmniej 1 robotę budowlaną odpowiadającą swoim rodzajem robocie stanowiącej przedmiot zamówienia o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 złotych brutto, która obejmowała swoim zakresem min.
wymianę stolarki okiennej i witryn
UWAGA 1!
¹ Za wykonaną robotę Zamawiający uzna taką robotę, której przedmiot został odebrany przez Zamawiającego jako wykonany w sposób należyty oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończony.
Przez jedną robotę budowlaną Zamawiający rozumie jedno zadanie inwestycyjne wykonane w ramach jednej umowy.
Okresy wyrażone w latach lub miesiącach, o których mowa w tym punkcie, liczy się wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert.
2) kwalifikacje zawodowe
Wykonawca spełni niniejszy warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje osobą zdolną do wykonania zamówienia o kwalifikacjach zawodowych, doświadczeniu i wykształceniu niezbędnym do wykonania zamówienia, tj.:
a) dysponuje co najmniej jedną osobą przewidzianą do pełnienia funkcji kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej co najmniej w ograniczonym zakresie i aktualne zaświadczenie o wpisie do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa RP.
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale VI SWZ
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych.
1. wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
wykaz osób stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
(dotyczy warunku określonego w rozdziale VI ust. 1 pkt. 2) lit a SWZ).
2. wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty;
wykaz robót budowlanych stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
dotyczy warunku określonego w rozdziale VI ust. 1 pkt 1) SWZ
Uwaga!
Do niniejszego wykazu należy załączyć dowody określające, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty.
Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych, wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, wykaz o którym mowa powyżej dotyczy robót budowlanych, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale VIII SWZ
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiająpełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w
sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w
Rozdziale VIII SWZ (oświadczenie stanowi Załącznik nr 4 do SWZ), składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te
potwierdzają brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w oświadczeniu zgodnym z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp (oświadczenie stanowi Załącznik nr 8 do SWZ), które roboty lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. Oświadczenie powinno zostać złożone wraz z ofertą.
Szczegółowe informacje zostały określone w SWZ
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków szczegółowe postanowienia dot. zmian umowy znajdują się w załączniku nr 2 doSWZ tj. w projektowanych postanowieniach umowy w szczególności w par. 12
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma e-Zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
1. Wykaz dokumentów składanych wraz z ofertą został określony w rozdziale VIII SWZ - UST 1Uwaga
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, do oferty należy załączyć DODATKOWO –
dokumenty określone w rozdziale VIII SWZ - UST 2
W przypadku gdy wykonawca polega na potencjale podmiotu trzeciego, do oferty należy załączyć DODATKOWO -
dokumenty określone w rozdziale VIII SWZ - UST 3
2. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia zostały określone w rozdziale VII SWZ
3. W przypadku gdy wykonawca polega na potencjale podmiotu trzeciego - szczegółowe informacje zostały określone w
rozdziale IX SWZ
4. Certyfikacja Wykonawców ( Szczegółowe informacje zostały określone w SWZ)
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- 04.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-18