Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wyposażenie pracowni robotyki i automatyki w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji)
Zamawiający
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W RYBNIKU
Rybnik, Śląskie
NIP: 6423147802
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro Marek Kowalski | Otmuchów | 530546881 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro Marek Kowalski (Otmuchów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38540000-2)
Najniższa cena
601 470 PLN
Średnia cena
601 470 PLN
Najwyższa cena
601 470 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro Marek Kowalski Otmuchów | 1 | - | - |
| CZYLOK SP.ZO.O. Jastrzębie-Zdrój | 1 | 601 470 PLN | 601 470 PLN |
| Horiba GmbH Tulln | 1 | - | - |
| INOVA Praha s.r.o., Praha 10 - Hostivař | 1 | - | - |
| AVL Analytical Technologies GmbH Neuss | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wyposażenie pracowni robotyki i automatyki w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji)
2026-08-10 11:43:11Z
SPECJALISTYCZNY – DYNAMICZNY SIŁOWNIK HYDRAULICZNY WRAZ Z OSPRZĘTEM
2026-08-07 13:41:48Z
MOBILNY SYSTEM DO POMIARU EMISJI SPALIN PEMS
2026-08-07 13:32:48Z
Dostawa wraz z instalacją stanowiska do oznaczania w warunkach dynamicznych niskotemperaturowych współczynników dezintegracji rud żelaza i innych materiałów żelazonośnych
2026-07-20 06:53:09Z
ZESTAWY ANALIZATORÓW SPALIN
2026-05-07 10:45:07Z
Cała Polska — 196 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385419 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wyposażenie pracowni robotyki i automatyki w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W RYBNIKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241805464
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 5
1.4.2.) Miejscowość: Rybnik
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.7.) Numer telefonu: 32 422 18 13
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@zstrybnik.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zstrybnik.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54d967a0-c52b-4749-9456-4d100262f272
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385419
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025-OJS133-00460474
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane w ramach: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji). Priorytet: FESL.10.00- Fundusze Europejskie na transformację Działanie: FESL.10.23-Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wyposażenie pracowni robotyki i automatyki w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni robotyki i automatyki w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji)
1. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej (deklaracje CE). Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi
techniczne i użytkowe w zakresie warunków BHP.
3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z dostawą przedmiotu zamówienia załączył instrukcje obsługi stanowisk dydaktycznych
w języku polskim w wersji papierowej i elektronicznej.
4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć na własny koszt wszystkie elementy, które wchodzą w skład przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją techniczną załączoną przez producenta, kartami
gwarancyjnymi i dokumentami określającymi zasady świadczenia usług w okresie gwarancyjnym oraz dokona ich montażu oraz sprawdzenia możliwości jego uruchomienia i działania, w miejscach użytkowania, w uzgodnionym uprzednio terminem z Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku. 6. Stanowiska muszą być dostępne w regularnej produkcji, nie mogą być prototypami.
7. Opis wymagań został zawarty w załączniku nr 7 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 38540000-2 - Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro Marek Kowalski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 530546881
4.3.3.) Ulica: Lipowa 1
4.3.4.) Miejscowość: Otmuchów
4.3.5.) Kod pocztowy: 48-385
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1227294,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025-OJS237-00817109
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1227294,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE