Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 222 294 PLN

Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00370101

Numer referencyjny: SPZOZ.U.ZAP.5668.2026

Zamawiający

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WARSZAWA-URSYNÓW

ul. Zamiany 13

02-786 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 9511998375

REGON: 017185839

Opis przedmiotu zamówienia

Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12 KOMPLEKSOWA DOSTAWA GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E OBEJMUJĄCA SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJĘ GAZU DLA POTRZEB OBIEKTÓW ZARZĄDZANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
myOrlen sp. z o.o. Warszawa 5272706082

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 myOrlen sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 222 294 PLN 222 294 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 50 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09123000-7 - Gaz ziemny)

Najniższa cena

8 074 PLN

Średnia cena

381 397 PLN

Najwyższa cena

964 064 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 3 - -
Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa 3 253 156 PLN 431 680 PLN
UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 3 431 916 PLN 1 295 749 PLN
Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa 2 - -
PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa 2 - -
AUDAX RENEWABLES POLSKA SP. Z O.O. Warszawa 2 764 185 PLN 1 528 371 PLN
PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa 2 204 909 PLN 409 817 PLN
myORLEN Sp. z o.o. Warszawa 2 21 368 PLN 42 735 PLN
Targor-Truck Sp. z o.o. Rzekuń 2 479 770 PLN 479 770 PLN
MYORLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WARSZAWA 1 964 064 PLN 964 064 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12

myOrlen sp. z o.o. 222 294 PLN

2026-08-26 09:26:17Z

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków Starostwa Powiatowego w Otwocku

UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ -

2026-08-20 13:34:46Z

Dostawa paliwa gazowego do latarni gazowych na terenie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy w rejonie „Sadyby”.

Audax Renevables sp. z o.o. 195 044 PLN

2026-08-03 09:22:03Z

„Dostawa sprężonego gazu ziemnego CNG dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce”

Targor-Truck Sp. z o.o. -

2026-07-27 12:27:41Z

Dostawa paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego grupy E do instalacji znajdującej się w obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie przy ul. Strumykowej 21

Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. -

2026-07-22 07:04:23Z

Kompleksowa dostawa paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego na cele grzewcze i ciepłej wody użytkowej dla obiektu przy ul. Klonowej 6 w Lublińcu

AUDAX RENEWABLES POLSKA Sp. z o.o., 181 725 PLN

2026-07-13 07:26:21Z

Zakup paliwa gazowego i jego dostarczenie do budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie, z przeznaczeniem na cele opałowe

Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. -

2026-07-09 12:16:42Z

Dostawa paliwa gazowego do Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie i jego obiektów, w okresie 24 miesięcy

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o. 538 099 PLN

2026-07-08 12:26:56Z

Kompl.dost.na zak. i świad.usł.dystr.paliwa gaz.w postaci gazu ziemn. wysokomet.typu E,przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 (kPa) dla MZDW w W-wie na potrz.ekspl. bud.,lokali i obiek.użytk.–post.112/26

my ORLEN Sp. z o.o. 311 674 PLN

2026-07-03 11:00:35Z

Dostawa gazu ziemnego do Domu Pomocy Społecznej „Leśny"

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. -

2026-07-03 10:28:58Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 5 444 PLN Średnia: 400 997 PLN Max: 1 111 183 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WARSZAWA-URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017185839

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamiany 13

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-786

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 33-44-610 wew. 5

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.mhedhbi@zozursynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozursynow.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31f012ac-3923-4afa-9e1e-c23f6fefe09e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370101

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000467/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 kompleksowa dostawa paliwa gazowego

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zozursynow.ezamawiajacy.pl/pn/zozursynow/demand/309482/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zozursynow.ezamawiajacy.pl/pn/zozursynow/demand/309482/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcą odbywa się zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 3. Dokumentacja niniejszego postępowania została opublikowana na platformie zakupowej. W celu zapoznania się z dokumentacją postępowania Wykonawca po przejściu na dedykowany adres platformy zakupowej: do upływu terminu składania ofert przechodzi do zakładki „Lista ogłoszonych postępowań”, wybiera zakładkę „Aktualne” i wyszukuje przedmiotowe postępowanie, po upływie terminu składania ofert przechodzi do zakładki „Lista ogłoszonych postępowań”, wybiera zakładkę „Archiwalne” i wyszukuje przedmiotowe postępowanie. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego tj. bezpłatnie rejestrując się lub w przypadku posiadania konta w platformie zakupowej, logując się, akceptuje regulamin zamieszczony na stronie internetowej: https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin oraz warunki korzystania z platformy zakupowej wynikające z Instrukcji korzystania z platformy zakupowej Wykonawcy (Instrukcja użytkownika). Instrukcja dostępna jest pod adresem: https://zamowienia-zozursynow.ezamawiajacy.pl. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ za pośrednictwem platformy zakupowej. Treść zapytań wraz z wyjaśnieniami treści SWZ będzie zamieszczana na stronie internetowej Zamawiającego za pośrednictwem platformy zakupowej na której jest prowadzone postępowanie. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu (wczytanie na platformie zakupowej). Za datę wpływu oferty, oświadczeń wniosków, zawiadomień oraz informacji przekazywanych przez Wykonawcę i Zamawiającego przyjmuje się datę i godzinę wczytania na platformie zakupowej. Jeśli w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia jest mowa o opatrzeniu / podpisaniu dokumentu / oświadczenia kwalifikowanym podpisem elektronicznym, Zamawiający wymaga, aby kwalifikowany podpis elektroniczny wystawiony był przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącego podmiotem świadczącym usługi certyfikowane – podpis elektroniczny, spełniające wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje o sposobie pozyskania usługi kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz warunkach jej użycia można znaleźć na stronach internetowych kwalifikowanych dostawców usług zaufania, których lista znajduje się pod adresem internetowym http://www.nccert.pl. 18. W przypadku problemów technicznych dotyczących pracy platformy zakupowej można się kontaktować z serwisem dostępnym codziennie od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach od 9:00 do 17:00.
• pod numerem telefonu: 22 576-87-90
• pod adresem e-mail: oneplace@marketplanet.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) zwanego dalej RODO informujemy, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa - Ursynów z siedzibą w Warszawie (02-786) przy ul. Zamiany 13, zwanym dalej SPZOZ;
W sprawach dotyczących Pani/Pana danych osobowych można kontaktować się także z Inspektorem Ochrony Danych w SPZOZ Warszawa-Ursynów pisząc na adres e-mail: iod@zozursynow.pl, tel. +48 22 33 44 610;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego i realizacją zawartej umowy w związku z udzielonym zamówieniem publicznym;
Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom, z którymi SPZOZ Warszawa-Ursynów zawarł umowy powierzenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych;
Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane do państwa trzeciego (tj. poza terytorium Unii Europejskiej) lub organizacji międzynarodowych na zasadach określonych w przepisach prawa wyłącznie, gdy państwa te oraz organizacje międzynarodowe zapewnią odpowiednie zabezpieczenia i pod warunkiem, że obowiązują w państwach tych i organizacjach międzynarodowych egzekwowalne prawa osób, których dane dotyczą oraz skuteczne środki ochrony prawnej;
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych tj. prawo do uzyskania potwierdzenia, czy administrator przetwarza dane oraz informacji dotyczących takiego przetwarzania, a ponadto prawo do sprostowania danych, jeżeli dane przetwarzane przez administratora są nieprawidłowe lub niekompletne, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. W przypadku skorzystania z prawa do ograniczenia przetwarzania, dane osobowe można będzie przetwarzać w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii lub państwa członkowskiego;
Pani/Pana dane osobowe będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu, jednakże decyzje w Pani/Pana sprawie nie będą zapadały w sposób zautomatyzowany, a Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu;
Pani/Pana dane przechowywane będą przez okres niezbędny do wypełnienia celów, dla których zostały one pobrane;
Pani/Pana dane osobowe nie podlegają usunięciu;
W przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SPZOZ.U.ZAP.5668.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12
KOMPLEKSOWA DOSTAWA GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E OBEJMUJĄCA SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJĘ GAZU DLA POTRZEB OBIEKTÓW ZARZĄDZANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

4.2.6.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

09123000-7 - Gaz ziemny

65200000-5 - Przesył gazu i podobne usługi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-09-01 do 2027-08-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
-zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Opis spełnienia warunku:
Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że posiada:
-koncesję na obrót paliwami gazowymi wydana przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt. 4 lit. a) ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne z zastrzeżeniem, że koncesja ta nie jest wymagana dla Wykonawców, których „(…) roczna wartość obrotu nie przekracza równowartości 10 000 euro (…)”;
- koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie dystrybucji gazu ziemnego, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (- w przypadku Wykonawców będących Operatorem Systemu Dystrybucyjnego lub, umowa z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego na świadczenie usług dystrybucyjnych na obszarze, na którym znajdują się punkty odbioru gazu ziemnego - w przypadku Wykonawców niebędących właścicielami sieci dystrybucyjnej.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy obejmują:
Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych we wstępnym oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w Rozdz. VI SW

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu potwierdzenia spełniania przez najwyżej ocenionego Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności do występowania w obrocie gospodarczym w zakresie wykonania przedmiotowego zamówienia Zamawiający żąda złożenia:
-aktualnej koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami gazowymi wydana przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt. 4 lit. a) ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne z zastrzeżeniem, że koncesja ta nie jest wymagana dla Wykonawców, których „(…) roczna wartość obrotu nie przekracza równowartości 10 000 euro (…)”;
-aktualnej koncesji na wykonywanie działalności gospodarczej, polegającej na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie dystrybucji gazu ziemnego, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (- w przypadku Wykonawców będących Operatorem Systemu Dystrybucyjnego lub, umowa z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego na świadczenie usług dystrybucyjnych na obszarze, na którym znajdują się punkty odbioru gazu ziemnego - w przypadku Wykonawców nie będących właścicielami sieci dystrybucyjnej

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

nie wymaga

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 6 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-07 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zozursynow.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-07 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-05

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.07.2026
Termin składania ofert
07.08.2026 08:00
Wartość umowy
222 294 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 09123000-7 - Gaz ziemny
09123000-7 (Gaz ziemny) 65200000-5 (Przesył gazu i podobne usługi) 09123000-7 - Gaz ziemny 65200000-5 - Przesył gazu i podobne usługi

Okres realizacji

01.09.2026 - 31.08.2027