Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup paliwa gazowego i jego dostarczenie do budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie, z przeznaczeniem na cele opałowe
Zamawiający
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252248481
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 50 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09123000-7)
Najniższa cena
8 074 PLN
Średnia cena
381 397 PLN
Najwyższa cena
964 064 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 3 | - | - |
| Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 253 156 PLN | 431 680 PLN |
| UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 3 | 431 916 PLN | 1 295 749 PLN |
| Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| AUDAX RENEWABLES POLSKA SP. Z O.O. Warszawa | 2 | 764 185 PLN | 1 528 371 PLN |
| PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa | 2 | 204 909 PLN | 409 817 PLN |
| myORLEN Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 21 368 PLN | 42 735 PLN |
| Targor-Truck Sp. z o.o. Rzekuń | 2 | 479 770 PLN | 479 770 PLN |
| MYORLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WARSZAWA | 1 | 964 064 PLN | 964 064 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12
2026-08-26 09:26:17Z
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków Starostwa Powiatowego w Otwocku
2026-08-20 13:34:46Z
Dostawa paliwa gazowego do latarni gazowych na terenie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy w rejonie „Sadyby”.
2026-08-03 09:22:03Z
„Dostawa sprężonego gazu ziemnego CNG dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce”
2026-07-27 12:27:41Z
Dostawa paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego grupy E do instalacji znajdującej się w obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie przy ul. Strumykowej 21
2026-07-22 07:04:23Z
Kompleksowa dostawa paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego na cele grzewcze i ciepłej wody użytkowej dla obiektu przy ul. Klonowej 6 w Lublińcu
2026-07-13 07:26:21Z
Zakup paliwa gazowego i jego dostarczenie do budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie, z przeznaczeniem na cele opałowe
2026-07-09 12:16:42Z
Dostawa paliwa gazowego do Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie i jego obiektów, w okresie 24 miesięcy
2026-07-08 12:26:56Z
Kompl.dost.na zak. i świad.usł.dystr.paliwa gaz.w postaci gazu ziemn. wysokomet.typu E,przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 (kPa) dla MZDW w W-wie na potrz.ekspl. bud.,lokali i obiek.użytk.–post.112/26
2026-07-03 11:00:35Z
Dostawa gazu ziemnego do Domu Pomocy Społecznej „Leśny"
2026-07-03 10:28:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333847 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup paliwa gazowego i jego dostarczenie do budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie, z przeznaczeniem na cele opałowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d98b25c8-ab61-44dd-af5b-036fd917a451
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333847
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 599807-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup paliwa gazowego i jego dostarczenie do budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie, z przeznaczeniem na cele opałowe
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego - gazu ziemnego
wysokometanowego grupy E i jego dostarczenie przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 kPa, do instalacji znajdujących się w kotłowni gazowej stanowiącej własność Odbiorcy, w budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie, z przeznaczeniem na cele opałowe.
• Dostarczanie gazu ziemnego odbywało się będzie na podstawie umowy kompleksowej zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu oraz zgodnie z obowiązującym prawem, w szczególności na warunkach określonych przez ustawę z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. Dostarczane paliwo gazowe musi spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne, aktami wykonawczymi oraz Polskimi Normami.
• Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego realizację zawartej umowy na kompleksową dostawę paliwa gazowego.
• Ilość zamawianego paliwa gazowego oraz zamówienie mocy umownej do końca obowiązywania umowy, określone są w Załączniku nr 1 do umowy. Przewidywane zużycie paliwa gazowego ma charakter szacunkowy oraz służy do porównania ofert.
• Z tytułu wykorzystania mniejszych ilości paliwa gazowego w stosunku do
założonych wielkości, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia.
• Informacje dotyczące aktualnie realizowanej umowy: - Obecnym Wykonawcą umowy na dostawę gazu jest Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. - Obecnie obowiązująca umowa na dostawę gazu zawarta została na
okres od 01.12.2023 r. do 28.02.2025 r. i nie wymaga wypowiedzenia. - Usługa dystrybucji gazu przez obecnego Wykonawcę dla punktów poboru Zamawiającego została zgłoszona Operatorowi Systemu Dystrybucji na okres trwania obowiązującej umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z prognozowanym zapotrzebowaniem na paliwo gazowe określają: Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ; Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami stanowiące załącznik nr 7 do SWZ; Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ;
3.9.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-03-01 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o.
4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-305
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 437990,26 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 795610-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z wprowadzeniem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), o którym mowa w ustawie z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2025 r. poz. 775, z późn. zm.)
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zgodnie z zapisami umowy po § 3 dodaje się § 3a
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zgodnie z zapisami umowy § 3 ust. 10
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
w komparycji umowy w miejsce dotychczasowych danych o rachunku bankowym Wykonawcy wskazuje się następujące: 76 1540 1131 8297 0000 0100 2103
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 424211,82 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 09.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE