Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 06:30 (5 dni)

„Zakup wraz z dostawą soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu Grodziskiego”

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00421169

Numer referencyjny: DT.43.9.2026

Zamawiający

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim

R. Traugutta 41

05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

NIP: 5291577473

REGON: 014976316

Opis przedmiotu zamówienia

Zakup wraz z dostawą soli drogowej luzem, gruboziarnistej do mieszania z piaskiem, z dodatkiem antyzbrylacza do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Grodziskiego. Ilość dostarczonej soli – 800 ton. Dostarczona sól musi spełniać następujące cechy i spełniać parametry: • Zawartość chlorku sodu – co najmniej 90% • zawartość substancji nierozpuszczalnych w wodzie – maksymalnie 8,0% • zawartość wody – maksymalnie 3,0% • zawartość antyzbrylacza – minimum 20 mg/kg • klasa ziarnowa soli: 1÷6 mm; wielkość odsiewu na sicie górnym 6,0 mm maksymalnie 10%, a wielkość przesiewu na sicie dolnym 1,0 mm maksymalnie 20%

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 24 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34927100-2 - Sól drogowa)

Najniższa cena

44 221 PLN

Średnia cena

219 863 PLN

Najwyższa cena

493 845 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa „Trasa” Sp. z o. o. Biała Podlaska 2 52 767 PLN 52 767 PLN
Kopalnia Soli „Kłodawa” S. A. Kłodawa 1 - -
AUREPIO SP. Z O.O. , WARSZAWA 1 - -
SOL ONE Sp. z o.o. Rosnowo 1 44 221 PLN 44 221 PLN
Keluva Pl Sp. z o.o. Łódź 1 - -
PHUB TRASA SP. Z O. O. Biała Podlaska 1 - -
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa "TRASA" Sp. z o. o. Biała Podlaska 1 213 282 PLN 213 282 PLN
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa TRASA Sp. z o.o. Biała Podlaska 1 - -
Kopalnia Soli Kłodawa S.A. Kłodawa 1 - -
KELUVA PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Łódź 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa soli drogowej, luzem do zwalczania śliskości na drogach powiatowych

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa "TRASA" Sp. z o. o. 213 282 PLN

2026-08-11 09:26:46Z

Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistej o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 625 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa TRASA Sp. z o.o. -

2026-07-09 12:51:43Z

Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości na drogach wojewódzkich w sezonie 2025/2026 - nr postępowania 124/25

Kopalnia Soli Kłodawa S.A. -

2026-05-21 05:48:13Z

Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości zimowej na drogach miasta Ząbki w sezonie zimowym 2026

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa „Trasa” Sp. z o. o. -

2026-04-30 13:40:23Z

"Sukcesywna dostawa soli drogowej"

Keluva PL Sp. z o.o. -

2026-04-13 10:00:12Z

„Zakup wraz z dostawą soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu płońskiego w 2026 r.”

Kopalnia Soli „Kłodawa” S. A. -

2026-03-26 13:17:51Z

Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości zimowej na drogach miasta Ząbki w sezonie zimowym 2026

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa „Trasa” Sp. z o. o. 52 767 PLN

2026-03-18 12:44:38Z

Dostawa soli drogowej z antyzbrylaczem do zimowego utrzymania dróg na sezon 2025/2026

KELUVA PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-03-16 14:38:14Z

Dostawa soli drogowej luzem do zwalczania śliskości na drogach powiatowych

Przedsiębiorstwem Handlowo Usługowym Budownictwa „TRASA” Sp. z o.o. -

2026-03-13 07:31:45Z

Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistą o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 550 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych

Wasz-Bud Damian Waszkiewicz 493 845 PLN

2026-03-11 13:22:58Z

Cała Polska — 155 przetargów

Min: 498 PLN Średnia: 351 527 PLN Max: 1 034 757 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Zakup wraz z dostawą soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu Grodziskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014976316

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: R. Traugutta 41

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 724 05 70

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdgm.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Budowa i utrzymanie dróg

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup wraz z dostawą soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu Grodziskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4de8e5ef-256f-4d4e-ae02-17133224bd54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421169

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034023/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup wraz z dostawą soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Grodziskiego

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdgm_grodzisk

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/pzdgm_grodzisk

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie kierował się kryteriami oceny ofert określonymi w Rozdziale
XVII SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest
Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim
05 – 825 Grodzisk Mazowiecki ul. Traugutta 41
tel./fax. (0 – 22) 724 – 05 – 70; e-mail: sekretariat@pzdgm.pl
Adres strony internetowej Zamawiającego: www.pzdgm.pl
 inspektorem ochrony danych osobowych w Powiatowym Zarządzie Dróg w Grodzisku Mazowieckim jest Pani Agnieszka Radtke, e-mail: iod@directgroup.com.pl , iod@pzdgm.pl
 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji pn.: „Zakup wraz z dostawą soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu Grodziskiego”.
 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp;
 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
 obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
 posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych **;
** Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
*** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
 nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DT.43.9.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup wraz z dostawą soli drogowej luzem, gruboziarnistej do mieszania z piaskiem, z dodatkiem antyzbrylacza do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Grodziskiego.
Ilość dostarczonej soli – 800 ton.
Dostarczona sól musi spełniać następujące cechy i spełniać parametry:
• Zawartość chlorku sodu – co najmniej 90%
• zawartość substancji nierozpuszczalnych w wodzie – maksymalnie 8,0%
• zawartość wody – maksymalnie 3,0%
• zawartość antyzbrylacza – minimum 20 mg/kg
• klasa ziarnowa soli: 1÷6 mm; wielkość odsiewu na sicie górnym 6,0 mm maksymalnie 10%, a wielkość przesiewu na sicie dolnym 1,0 mm maksymalnie 20%

4.2.6.) Główny kod CPV: 34927100-2 - Sól drogowa

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie kierował się kryteriami oceny ofert określonymi w Rozdziale
XVII SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zakup wraz z dostawą soli drogowej luzem, gruboziarnistej do mieszania z piaskiem, z dodatkiem antyzbrylacza do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Grodziskiego.
Ilość dostarczonej soli – 800 ton.
Dostarczona sól musi spełniać następujące cechy i spełniać parametry:
• Zawartość chlorku sodu – co najmniej 90%
• zawartość substancji nierozpuszczalnych w wodzie – maksymalnie 8,0%
• zawartość wody – maksymalnie 3,0%
• zawartość antyzbrylacza – minimum 20 mg/kg
• klasa ziarnowa soli: 1÷6 mm; wielkość odsiewu na sicie górnym 6,0 mm maksymalnie 10%, a wielkość przesiewu na sicie dolnym 1,0 mm maksymalnie 20%

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 3 do SWZ
b. Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że przed upływem terminu ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności.
c. Zaświadczenie albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności.
d. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: g. Wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy – załącznik nr 4 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania - zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
2. Dokumenty muszą być podpisane przez osobę/osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy/Wykonawców. Upoważnienie osoby/osób podpisujących ofertę do jej podpisania musi wynikać z dokumentów dołączonych do oferty. Oznacza to, że jeżeli upoważnienie takie nie wynika wprost z dokumentów stwierdzającego status prawny Wykonawcy (odpis z właściwego rejestru) to do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo.
3. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa, wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VII ust. 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączą do oferty oświadczenie, z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonają poszczególni Wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje zmiany umowy, których rodzaj i zakres zostały określone we wzorze umowy (§ 7 ) stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 08:30

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: www.platformazakupowa.pl/pn/pzdgm_grodzisk

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 09:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-10

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.09.2026
Termin składania ofert
11.09.2026 06:30
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34927100-2 - Sól drogowa
34927100-2 (Sól drogowa)

Okres realizacji

45 dni