Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 379 947 PLN

Zaprojektowanie i wykonanie stanowiska Pilot Case w projekcie ECONUT (Eco-designing for the coastal zone nutrient's circularity), współfinansowanym ze środków Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00019200

Numer referencyjny: ZP/4/008/RB/26

Zamawiający

Politechnika Gdańska

Narutowicza 11/12

80-233 Gdańsk, Pomorskie

NIP: 5840203593

REGON: 000001620

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja stanowiska badawczego Pilot Case w projekcie ECONUT na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Traugutta. Pod inwestycję został wyznaczony teren o wymiarach ok. 15x12m, obejmujący fragment działki nr 237 i 227/2, obręb 54. 2. W ramach projektu teren zostanie ogrodzony oraz wyposażony w następujące elementy: a) kontener biurowy moduł laboratoryjny, b) szklarnia do uprawy roślin w warunkach modelowych, c) poletko do uprawy roślin w warunkach modelowych. 3. Stanowisko będzie służyło do realizacji badań w ramach projektu ECONUT, dotyczącego wykorzystania składników odżywczych pochodzących z biomasy z terenu wybrzeży morskich do otrzymania polepszacza gleby pod uprawę roślin jadalnych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa program funkcjonalno – użytkowy (zwany dalej PFU), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ, dając Wykonawcom pełną wiedzę o zamówieniu i umożliwiając złożenie kompletnej oferty. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Zamówienie będzie zrealizowane ze środków projektu ECONUT: Eco-designing for the coastal zone nutrient's circularity, współfinansowanego ze środków Interreg Południowy Bałtyk, nr projektu STHB.02.03IP.01-0004/23.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Termin wykonania i przekazania kompletnej dokumentacji projektowej 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Rendben Sp.zo.o Gdynia 5862334411

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Rendben Sp.zo.o (Gdynia) Umowa podpisana 379 947 PLN 379 947 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Najniższa cena

200 490 PLN

Średnia cena

1 153 497 PLN

Najwyższa cena

3 378 810 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ROW Sp. z o.o Łomianki 1 - -
Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. (Lider konsorcjum) Gdańsk, 1 - -
"Black Water Energia" SA , Gdańsk 1 - -
1 Move Sp. z o.o Gdańsk 1 200 490 PLN 200 490 PLN
Rendben Sp.zo.o Gdynia 1 379 947 PLN 379 947 PLN
Przedsiębiorstwem Produkcyjno Handlowo Usługowym SZTAMA Paweł Szymański Bałachy 1 654 740 PLN 654 740 PLN
EDON Sp. z o.o., Pruszcz Gdański 1 3 378 810 PLN 3 378 810 PLN
Eco Probe Sp. z o.o. Pszczółki 1 - -
BARTEX Sp. z o.o. Dobrzejewice 1 - -
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT CZERPALNYCH I PODWODNYCH Sp. z o.o Gdańsk 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Sztuczne zasilanie brzegu morskiego w rejonie Półwyspu Helskiego kmH 0,0-23,5”

Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. (Lider konsorcjum) -

2026-08-18 10:34:42Z

Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Leśnej w Żelisławkach w formule zaprojektuj i wybuduj.

Eco Probe Sp. z o.o. -

2026-08-13 10:05:01Z

Adaptacja pomieszczeń centrum aktywizacji kultury, sportu i turystyki w Lipuszu na potrzeby miejsca doraźnego schronienia wraz z zapasowym stanowiskiem kierowania w systemie zaprojektuj wybuduj.

Przedsiębiorstwem Produkcyjno Handlowo Usługowym SZTAMA Paweł Szymański 654 740 PLN

2026-06-17 07:56:12Z

Budowa i modernizacja odnawialnych źródeł energii elektrycznej oraz gminnej elektroenergetycznej sieci rozdzielczej - Dokończenie niewykonanych prac budowlano montażowych

EDON Sp. z o.o., 3 378 810 PLN

2026-06-12 07:06:05Z

Projekt i budowa zasilania rezerwowego dla Stacji Rezonansu za budynkiem B15 wraz z przebudową automatyki SZR i wymianą rozdzielni Nn.

"Black Water Energia" SA , -

2026-06-08 06:41:04Z

Rozbudowa oczyszczalni ścieków w m. Czarne wraz z budową węzła osadowego.

BARTEX Sp. z o.o. -

2026-05-22 07:57:53Z

Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania pn.: „Dokumentacja i budowa toru rowerowego Pumptrack”

ROW Sp. z o.o -

2026-04-24 08:48:19Z

Zaprojektowanie i wykonanie stanowiska Pilot Case w projekcie ECONUT (Eco-designing for the coastal zone nutrient's circularity), współfinansowanym ze środków Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027

Rendben Sp.zo.o 379 947 PLN

2026-03-23 06:33:10Z

Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania pn.: „Zjeżdżalnia rurowa przy Ekologicznym Placu Zabaw w Sopocie”

1 Move Sp. z o.o 200 490 PLN

2026-03-10 12:05:50Z

Sztuczne zasilanie brzegu morskiego na wysokości miejscowości Ustka km 229,000-233,500

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT CZERPALNYCH I PODWODNYCH Sp. z o.o -

2026-03-10 08:52:55Z

Cała Polska — 157 przetargów

Min: 12 438 PLN Średnia: 681 371 PLN Max: 11 379 404 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie stanowiska Pilot Case w projekcie ECONUT
(Eco-designing for the coastal zone nutrient's circularity),
współfinansowanym ze środków Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Chemiczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Narutowicza 11/12

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-233

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne.wch@pg.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pg.edu.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie stanowiska Pilot Case w projekcie ECONUT
(Eco-designing for the coastal zone nutrient's circularity),
współfinansowanym ze środków Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96d30a2a-5813-44c0-94c1-1daf5421335d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00019200

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zamówienie będzie zrealizowane ze środków projektu ECONUT: Eco-designing for the coastal zone nutrient's circularity, współfinansowanego ze środków Interreg Południowy Bałtyk, nr projektu STHB.02.03-IP.01-0004/23

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu/proceedings

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu/proceedings

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem platformazakupowa.pl, zwanej dalej Platformą, pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu/proceedings lub poczty elektronicznej.
Wykonawca, który zamierza złożyć ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na platformie zakupowej.
Zarejestrowanie i utrzymanie konta na platformie zakupowej oraz korzystanie z platformy przez Wykonawcę jest bezpłatne.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami,
w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” znajdującego się na stronie danego postępowania.
Niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl

1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa za wyjątkiem Internet Explorer, ze względu na zakończenie z dniem 17 sierpnia 2021 r. wspierania tej przeglądarki przez firmę Microsoft.
4) włączona obsługa JavaScript,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) Platforma działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8,
7) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
Szczegółowe wymagania w tym zakresie określa rozdział XI SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE. L. z 2016 r. nr 119, str. 1; zm.: Dz. U. UE.L. z 2018 r. Nr 127, str. 2), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
a) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Politechnika Gdańska z siedzibą w 80-233 Gdańsk przy ul. G. Narutowicza 11/12;
b) inspektorem ochrony danych osobowych w Politechnice Gdańskiej jest mgr inż. Paweł Baniel, tel. +48 58 348-66-29, e-mail: iod@pg.edu.pl;
c) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego nr ZP/4/008/RB/26 pn.: Zaprojektowanie i wykonanie stanowiska Pilot Case w projekcie ECONUT (Eco-designing for the coastal zone nutrient's circularity), współfinansowanym ze środków Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027;
d) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 ust.1 oraz art. 74 ustawy Pzp;
e) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres co najmniej 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli okres trwałości projektu, na rzecz którego dokonywany jest zakup będzie dłuższy, to co najmniej do końca okresu trwałości tego projektu;
f) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
g) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO;
h) posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
i) nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Stosownie do art. 19 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający informuje o ograniczeniach, o których mowa w art. art. 19 ust. 2 i 3 oraz art. 75 ustawy Pzp:
1) w przypadku, gdy Wykonawca skorzysta z prawa do uzyskania potwierdzenia, czy przetwarzane są dotyczące go dane osobowe, to Zamawiający będzie uprawniony do żądania od Wykonawcy dodatkowych informacji precyzujących żądanie (np. nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia);
2) w przypadku, gdy Wykonawca skorzysta z prawa do ograniczenia przetwarzania jego danych osobowych, to Zamawiający będzie uprawniony do przetwarzania tych danych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/4/008/RB/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja stanowiska badawczego Pilot Case w projekcie ECONUT na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Traugutta. Pod inwestycję został wyznaczony teren o wymiarach ok. 15x12m, obejmujący fragment działki nr 237 i 227/2, obręb 54.
2. W ramach projektu teren zostanie ogrodzony oraz wyposażony w następujące elementy:
a) kontener biurowy moduł laboratoryjny,
b) szklarnia do uprawy roślin w warunkach modelowych,
c) poletko do uprawy roślin w warunkach modelowych.
3. Stanowisko będzie służyło do realizacji badań w ramach projektu ECONUT, dotyczącego wykorzystania składników odżywczych pochodzących z biomasy z terenu wybrzeży morskich do otrzymania polepszacza gleby pod uprawę roślin jadalnych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa program funkcjonalno – użytkowy (zwany dalej PFU), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ, dając Wykonawcom pełną wiedzę o zamówieniu i umożliwiając złożenie kompletnej oferty. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zamówienie będzie zrealizowane ze środków projektu ECONUT: Eco-designing for the coastal zone nutrient's circularity, współfinansowanego ze środków Interreg Południowy Bałtyk, nr projektu STHB.02.03IP.01-0004/23.

4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45000000-7 - Roboty budowlane

38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-05-29

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Punktowy

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin wykonania i przekazania kompletnej dokumentacji projektowej

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie niniejszego zamówienia.
2) Wykonawcy muszą ustanowić Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu
o udzielenie niniejszego zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3) Pełnomocnictwo musi być załączone do oferty wspólnej Wykonawców. Wymagania dotyczące pełnomocnictwa Zamawiający określił w rozdz. XIX ust. 3 pkt 8 SWZ.
Pełnomocnictwo może być udzielone w szczególności:
a) łącznie przez wszystkich Wykonawców (jeden dokument)
b) oddzielnie przez każdego z Wykonawców (tyle dokumentów ilu Wykonawców).
W treści pełnomocnictwa zaleca się wymienić wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia i wskazać ich pełnomocnika.
4) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia solidarnie odpowiadają za podpisanie i wykonanie umowy.
5) W przypadku wyboru oferty Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia jako najkorzystniejszej, przed zawarciem umowy Wykonawcy składający ofertę wspólną będą mieli obowiązek przedstawić Zamawiającemu kopię umowy regulującej ich współpracę.
6) Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oddzielnie musi wykazać, że nie podlega wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego składa oświadczenie, o którym mowa w rozdziale XV ust. 9 SWZ.
7) Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jak Wykonawcy składający ofertę wspólną.
8) W przypadku podpisania oferty przez wszystkich wspólników spółki cywilnej art. 58 ust 2 ustawy Pzp nie będzie miał zastosowania.
9) sposób składania dokumentów w ofercie wspólnej:
a) wypełniając formularz oferty, jak również inne dokumenty powołujące się na „Wykonawcę” w miejscu „np. nazwa i adres Wykonawcy” należy wpisać dane Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie;
b) w ofercie powinien być podany adres do korespondencji i kontakt telefoniczny
z Pełnomocnikiem Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wszelka korespondencja dokonywana będzie wyłącznie z podmiotem występującym jako Pełnomocnik.
c) dokumenty własne składa każdy z Wykonawców składających ofertę wspólną.
d) dokumenty wspólne takie jak np. formularz oferty, formularz rzeczowo-cenowy, wykaz usług, wykaz osób - składa Pełnomocnik Wykonawców w imieniu wszystkich Wykonawców składających ofertę wspólną.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-01-26 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: 1) Ofertę należy złożyć drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu/proceedings na stronie dotyczącej przedmiotowego postępowania

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-01-26 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
09.01.2026
Termin składania ofert
26.01.2026 08:00
Wartość umowy
379 947 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 71000000-8 (Usługi architektoniczne budowlane inżynieryjne i kontrolne) 71248000-8 (Nadzór nad projektem i dokumentacją) 45000000-7 (Roboty budowlane) 38900000-4 (Różne przyrządy do badań lub testowania) 77310000-6 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych) 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją 45000000-7 - Roboty budowlane 38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Okres realizacji

do 2026-05-29