Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

IV Ca 629/08

10.06.2008 postanowienie
odrzucone
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Meritum

Skarga podlegała odrzuceniu na mocy art. 13O 2 § 3 kpc w związku z art. 194 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2006r. nr 164, poz. 1163) i art. 34 ustawy z dnia 28 lipca 2005r. o kosztach sądowych w sprawach cywilnych (Dz. U. z 2005r. nr 167, poz. 1398). Zgodnie z art....

XIX Ga 213/08

10.06.2008 wyrok
oddalone
Komunikacyjny Związek Komunalny Górnoślaśkiego Okręgu Przemysłowego w Katowicach

XII Ga 159/08

10.06.2008 wyrok
oddalone
"Eko Dolina" Sp. z o.o.
Meritum

Skarga jako bezzasadna podlegała oddaleniu. Na wstępie celowe jest w ocenie Sądu Okręgowego odniesienie się do zarzutu sformułowanego przez skarżącego w uzasadnieniu skargi, w myśl którego odrzucenie odwołania na mocy zaskarżonego postanowienia Krajowej Izby Odwoławczej, nie zostało dokonane na posiedzeniu niejawnym odbywanym w trybie art. 187 ust....

KIO 517/08

10.06.2008 wyrok
oddalone
Gmina Grodków
Meritum

4 W postępowaniu złożono 7 ofert. W dniu rozprawy o udzielenie zamówienia ubiegają się jedynie wykonawca KURNATOWSKI i Odwołujący się. Złożone przez nich oferty pozostają zabezpieczone wadium (oświadczenie Zamawiającego w protokole rozprawy). Odwołujący się posiada interes prawny w rozumieniu art. 179 ust....

V Ca 985/08

10.06.2008 postanowienie
odrzucone
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administaracji
Meritum

Skarga wniesiona została przez zamawiającego - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 21 kwietnia 2008 r,wydanego w sprawie sygn KIO/UZP315/08, na mocy którego Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania: Consortia Sp z o o w Warszawie i Biura Informatyczno-Wdrożeniowego „Koncept” Sp z o o w Krakowie od rozstrzygnięcia przez zamawiającego protestów tych oferentów z dnia 21 marca i z dnia 25 marca 2008 r i unieważniła czynność unieważnienia postęp...

KIO 511/08

10.06.2008 wyrok
oddalone
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Sp. z o.o.
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zamieszczone zostało w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej nr 2007 / S 250 – 306661 z dnia 29.12.2007r. Wartość zamówienia ustalono w kwocie przekraczającej równowartość progów unijnych dla robót budowlanych. 3 W postępowaniu złożono 5 ofert. Zamawiający wykluczył z postępowania 2 wykonawców, ze skutkiem odrzucenia ich ofert, 1 ofertę odrzucił, spośród pozostałych 2 ofert dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej, którą złożyło Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budow...