Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 2106/13

13.09.2013 wyrok
oddalone
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Meritum

Zamawiający, Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa licencji na bezterminowe u ytkowanie oprogramowania serwerowego, klienckiego oraz licencji dostępowych. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 8 czerwca 2013 r., pod numerem 2013/S 110-187771. Zgodnie z treścią SIWZ, rozdz. II pkt. I.1....

KIO 2054/13|KIO 2057/13|KIO 2063/13

13.09.2013 wyrok
oddalone
Centralny Ośrodek Informatyki
Meritum

Zamawiający – Centralny Ośrodek Informatyki prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „dostawę dwóch serwerów bazodanowych wraz z systemem operacyjnym i oprogramowaniem dodatkowym” na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 907), w trybie przetargu nieograniczonego. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 24 maja 2013 r. pod numerem 2013/S 99-169179....

KIO 2104/13

13.09.2013 wyrok
oddalone
Kompania Węglowa S.A.
Meritum

Do oferty Odwołującego został dołączony Wykaz wykonanych usług, w którym wskazano dwie usługi referencyjne, wykonane przez Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Bytom sp. z o.o. Nadto, załączono równie Zobowiązanie do współpracy z dnia 7 lutego 2013 r., z którego treści wynika, e Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Bytom sp. z o.o. zobowiązało się do udziału w charakterze podwykonawcy w realizacji niniejszego zamówienia, w zakresie opisanym w ofercie....

KIO 2089/13|KIO 2108/13

13.09.2013 wyrok
oddalone
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi
Meritum

odwołania nie zasługują na uwzględnienie. Na wstępie Izba stwierdziła, że nie zachodzi żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem któregokolwiek z odwołań opisanych w art. 189 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, a odwołujący mają interes we wniesieniu odwołania. Izba ustaliła, iż stan faktyczny dotyczący wymogów specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz treści złożonych ofert i wyjaśnień nie jest sporny pomiędzy stronami. 17 Cena oferty Ł. K....