Wyrok KIO V Ca 253/13
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- V Ca 253/13
- Organ wydający
- Sąd Okręgowy w Warszawie
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Przewodniczący
- Ewa Cylc
- Sposób rozstrzygnięcia
- umorzone
Zamawiający
- Nazwa
- Ministerstwo Finansów
- Miejscowość
- Warszawa
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze V Ca 253/13 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Ministerstwo Finansów z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: umorzenie postępowania skargowego. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 194 ust. 2.
Istota sprawy
Pismem procesowym z dnia 8 marca 2013 r. skarżący Comarch Polska Spółka Akcyjna z siedzibą Krakowie cofnęło skargę od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 18 grudnia 2012 r., sygn. akt KIO 2593/12, KIO 2599/12, KIO 2600/12, KIO 2601/12. Dlatego też Sąd Okręgowy postanowił jak na wstępie na podstawie art. 355 § 1 kpc w zw. z art. 391 § 1 kpc i art. 194 ust. 2 Prawa zamówień publicznych. Na oryginale wiaścrws podpisy
Treść dokumentu
Pobierz PDFSvgn, akt V Ca 278/13
Dnia 12 marca 2013 r.
Sąd Okręgowy w Warszawie Wydział V Cywilny - Odwoławczy
w składzie następującym:
Przewodniczący — Sędzia SO Ewa Cylc
Sędziowie: SO Beata Gutkowska, SR (del.) Agnieszka Wiśniewska
po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym w dniu 12 marca 2013 r.
sprawy ze skargi Comarch Polska Spółki Akcyjnej w Krakowie
przeciwko Zamawiającemu Ministerstwu Finansów
z udziałem ASSECO Poland SA. w Rzeszowie, SKG S.A. w Bielsku-Białej, Sygnity S.A.
w Warszawie
o udzielenie zamówienia publicznego
od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej w Warszawie
z dnia 18 grudnia 2012 r., sygn. akt KIO 2593/12, KIO 2599/12, KIO 2600/12, KIO
2601/12
postanawia:
umorzyć postępowanie skargowe.
Na oryginale właściwe podpisy
Za zgodność
Sygn. akt V Ca 278/13
UZASADNIENIE
Pismem procesowym z dnia 8 marca 2013 r. skarżący Comarch Polska Spółka
Akcyjna z siedzibą Krakowie cofnęło skargę od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z
dnia 18 grudnia 2012 r., sygn. akt KIO 2593/12, KIO 2599/12, KIO 2600/12, KIO
2601/12.
Dlatego też Sąd Okręgowy postanowił jak na wstępie na podstawie art. 355 § 1 kpc
w zw. z art. 391 § 1 kpc i art. 194 ust. 2 Prawa zamówień publicznych.
Na oryginale wiaścrws podpisy