Wyrok KIO V Ga 21/08

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze V Ga 21/08 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 21 lutego 2008 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krzystkowice z siedzibą w Krzystkowice w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: cofnięcie skargi.

Istota sprawy

Od postanowienia z dnia 16.01.2008r. Krajowej Izby Odwoławczej skargę do tut. Sądu wniósł wykonawca Zdzisław Kuligowski Zakład Usług Leśnych w Otyniu. Pismem z 13.02.2008r. wykonawca cofnął skargę. Mając na uwadze powyższe Sąd umorzył postępowanie w sprawie na podstawie art. 355§ 1 k.p.c. gdyż, w takiej sytuacji wydanie wyroku stało się zbędne. SSO- J.Klimek-Zielińska SSO-D.Hopa- Grasza SSO- M.Zych -Anastasow Za zgodność z stwierdzam........ Ttetomi <M*a, Ma

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt V Gaz 21/08

POSTANOWIENIE

Dnia 21 lutego 2008r.

Sąd Okręgowy w Zielonej Górze Wydział V Gospodarczy

w składzie następującym :

Przewodniczący rSSO Dąnufa Hopa-Grasza

Sędziowie: SSO JoannaKlimek-Zielińska, SSO Monika Zych -Anastasow

Protokolant: st.sekr.sąd. Irena Janecka
po rozpoznaniu w dniu 21 lutego 2008r. w Zielonej Górze
na posiedzeniu niejawnym

sprawy ze skargi wykonawcy Zakładu Usług Leśnych Zdzisław Kuligowski
przy udziale Zamawiającego : Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krzystkowice

na postanowienie Krajowej Izby Odwoławczej

z dnia 16 stycznia 2008r. sygn. akt KIO/UZP 70/07

postanawia :

umorzyć postępowanie skargowe

SSO- J.Klimek-Zielińska

SSO-D.Hopa- Grasza SSO- M.Zych- Anastasow

Uzasadnienie

Od postanowienia z dnia 16.01.2008r. Krajowej Izby Odwoławczej skargę do
tut. Sądu wniósł wykonawca Zdzisław Kuligowski Zakład Usług Leśnych w Otyniu.

Pismem z 13.02.2008r. wykonawca cofnął skargę.

Mając na uwadze powyższe Sąd umorzył postępowanie w sprawie na podstawie
art. 355§ 1 k.p.c. gdyż, w takiej sytuacji wydanie wyroku stało się zbędne.

SSO- J.Klimek-Zielińska SSO-D.Hopa- Grasza SSO- M.Zych -Anastasow

Za zgodność z

stwierdzam........

Ttetomi <M*a, Ma