Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa systemu chromatografii gazowej z wyposażeniem, znak sprawy AEZ/S-029/2026
Zamawiający
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250005828
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Altium International Sp. z o. o. | Warszawa | 5262369186 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Altium International Sp. z o. o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38000000-5)
Najniższa cena
320 PLN
Średnia cena
79 851 PLN
Najwyższa cena
491 798 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BIONOVO Aneta Ludwig Legnica | 6 | 13 113 PLN | 79 679 PLN |
| Elektro Med Grzegorz Pałkowski Niepołomice | 6 | 7 358 PLN | 44 147 PLN |
| MAR-FOUR Siekierska, Titienko - spółka cywilna Konstantynów Łódzki | 4 | 13 796 PLN | 55 183 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO HANDLOWE CHEMLAND MARIUSZ BARTCZAK Stargard | 3 | 8 671 PLN | 8 671 PLN |
| Alchem Grupa Sp. z o.o. Toruń | 3 | 8 394 PLN | 25 181 PLN |
| VWR International Sp. z o.o. Gdańsk | 3 | 13 414 PLN | 40 241 PLN |
| TK Biotech Sp. z o. o. Warszawa | 3 | 188 184 PLN | 376 367 PLN |
| 2 Photons Adam Jurczuk Gdańsk | 3 | 212 290 PLN | 212 290 PLN |
| TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 54 218 PLN | 162 653 PLN |
| METALZBYT-HURT Sp. z o.o. Międzyrzecze Dolne | 2 | 23 910 PLN | 47 820 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.
2026-09-01 12:19:01Z
Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.
2026-09-01 12:19:01Z
Dostawa materiałów zużywalnych do sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
2026-09-01 10:00:37Z
Dostawa materiałów zużywalnych do sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
2026-09-01 10:00:37Z
Sprzęt do zogniskowanej przezczaszkowej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) - u ludzi
2026-08-26 09:30:38Z
Dostawa systemu chromatografii gazowej z wyposażeniem, znak sprawy AEZ/S-029/2026
2026-08-26 07:57:36Z
Dostawa elementów optycznych i optomechanicznych na potrzeby realizacji projektu "Układy fotoniki scalonej dla systemów (...) (FSOC)" nr projektu FENG.01.0 1-IP.01-A0MR/24 dla IMIO PW
2026-08-25 17:23:40Z
Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie
2026-08-25 09:12:08Z
Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie
2026-08-25 09:12:08Z
Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie
2026-08-25 09:12:08Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407412 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa systemu chromatografii gazowej z wyposażeniem, znak sprawy AEZ/S-029/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Warszawski Uniwersytet Medyczny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288917
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 61
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-091
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: aez@wum.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wum.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cc9519d-7418-41fd-b4b6-b87e9b3e7478
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407412
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 47-161056
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Innowacyjna Dydaktyka = Medycyna Przyszłości - rozbudowa i unowocześnienie bazy dydaktycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”, finansowanego ze środków KPO i Zwiększenia Odporności w ramach Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" (...)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa systemu chromatografii gazowej z wyposażeniem, znak sprawy AEZ/S-029/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu chromatografii gazowej z wyposażeniem (1 kpl.).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik nr 3.
3.9.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
42 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Altium International Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262369186
4.3.3.) Ulica: ul. Puławska 303
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-785
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 193110,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 81-284956
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 193110,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
w ramach Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, na podstawie umowy o dofinansowanie nr KPOD.07.05-IP.10- 0020/24/KPO/1210/2025/94 z dnia 12.06.2025.
2. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot Umowy, wymieniony w § 1 ust. 1 umowy w terminie do 42 dni od dnia zawarcia Umowy, jednak nie dłużej niż 20.06.2026 r., przy czym za datę zawarcia Umowy przyjmuje się datę złożenia podpisu przez ostatnią ze Stron.
3. Ogłoszenie nr 2026/S 47-161056 jest Ogłoszeniem o dobrowolnej przejrzystości ex ante.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE