Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sprzęt do zogniskowanej przezczaszkowej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) - u ludzi
Zamawiający
INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250009269
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Animalab Sp. z o.o. | Wysogotowo | REGON 360532838 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Animalab Sp. z o.o. (Wysogotowo) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38000000-5)
Najniższa cena
320 PLN
Średnia cena
79 851 PLN
Najwyższa cena
491 798 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BIONOVO Aneta Ludwig Legnica | 6 | 13 113 PLN | 79 679 PLN |
| Elektro Med Grzegorz Pałkowski Niepołomice | 6 | 7 358 PLN | 44 147 PLN |
| MAR-FOUR Siekierska, Titienko - spółka cywilna Konstantynów Łódzki | 4 | 13 796 PLN | 55 183 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO HANDLOWE CHEMLAND MARIUSZ BARTCZAK Stargard | 3 | 8 671 PLN | 8 671 PLN |
| Alchem Grupa Sp. z o.o. Toruń | 3 | 8 394 PLN | 25 181 PLN |
| VWR International Sp. z o.o. Gdańsk | 3 | 13 414 PLN | 40 241 PLN |
| TK Biotech Sp. z o. o. Warszawa | 3 | 188 184 PLN | 376 367 PLN |
| 2 Photons Adam Jurczuk Gdańsk | 3 | 212 290 PLN | 212 290 PLN |
| TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 54 218 PLN | 162 653 PLN |
| METALZBYT-HURT Sp. z o.o. Międzyrzecze Dolne | 2 | 23 910 PLN | 47 820 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.
2026-09-01 12:19:01Z
Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.
2026-09-01 12:19:01Z
Dostawa materiałów zużywalnych do sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
2026-09-01 10:00:37Z
Dostawa materiałów zużywalnych do sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
2026-09-01 10:00:37Z
Sprzęt do zogniskowanej przezczaszkowej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) - u ludzi
2026-08-26 09:30:38Z
Dostawa systemu chromatografii gazowej z wyposażeniem, znak sprawy AEZ/S-029/2026
2026-08-26 07:57:36Z
Dostawa elementów optycznych i optomechanicznych na potrzeby realizacji projektu "Układy fotoniki scalonej dla systemów (...) (FSOC)" nr projektu FENG.01.0 1-IP.01-A0MR/24 dla IMIO PW
2026-08-25 17:23:40Z
Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie
2026-08-25 09:12:08Z
Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie
2026-08-25 09:12:08Z
Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie
2026-08-25 09:12:08Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407794 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sprzęt do zogniskowanej przezczaszkowej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) - u ludzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325825
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ludwika Pasteura 3
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-093
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nencki.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nencki.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09846270-3ec1-47cc-809f-1b42f7db15e3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407794
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 230767-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Umowa nr FENG.02.01-IP.05-0010/24
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sprzęt do zogniskowanej przezczaszkowej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) - u ludzi
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wysokospecjalistyczny system do neuromodulacji z wykorzystaniem przezczaszkowej zogniskowanej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) wraz z transducerami, oprogramowaniem do neuronawigacji, modułami bezpieczeństwa oraz komputerem przenośnym, zwany dalej „urządzeniem” lub „systemem” lub „przedmiotem zamówienia”.
3.9.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
84 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Animalab Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360532838
4.3.3.) Ulica: ul. Laurowa 19c/2
4.3.4.) Miejscowość: Wysogotowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-081
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1047840,81 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS 105-00379291
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1047840,81 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.14
- Próg unijny
- Powyżej progów UE