Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 285 626 PLN

Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia Podkarpackie Forum Innowacji

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00303053

Numer referencyjny: OR-IV.272.2.16.2026

Zamawiający

Województwo Podkarpackie

Aleja Łukasza Cieplińskiego 4

35-010 Rzeszów, Podkarpackie

NIP: 8133315014

REGON: 690581324

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa Podkarpackiego Forum Innowacji – Odporność i Gotowość (dalej: Forum) w dniu 21-22 października 2026 r. Forum będzie miało charakter ekspercki i będzie zrzeszało grono specjalistów m.in. z zakresu inteligentnych specjalizacji województwa podkarpackiego, w tym interesariuszy regionalnego ekosystemu innowacji. Weźmie w nim udział maksymalnie 150 zaproszonych gości z Polski i zagranicy. Forum będzie się odbywało w języku polskim i angielskim. W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany m.in. do: - wynajęcia sali, zapewnienia usługi gastronomicznej; - zapewnienia oprawy wizualnej i technicznej wydarzenia; - zapewnienia wynagrodzenia prelegentom i moderatorom; - zapewnienia usługi tłumaczeń ustnych symultanicznych z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski, - zapewnienia obsługi recepcyjnej, przygotowania i dostarczenia materiałów konferencyjnych, - zapewnienia tłumacza migowego (warunkowe). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA Poznań REGON 302434182

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA (Poznań) Umowa podpisana 285 626 PLN 285 626 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)

Najniższa cena

37 091 PLN

Średnia cena

235 618 PLN

Najwyższa cena

479 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA Poznań 2 285 626 PLN 285 626 PLN
FUNDACJĄ WE ARE FOR U Włocławek 1 - -
Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa 1 209 100 PLN 209 100 PLN
Maciej Barnowski Events Gdańsk 1 - -
DBU Sp. z o.o. Jasionka 950D 1 170 626 PLN 170 626 PLN
MACIEJ BARNOWSKI EVENTS Gdańsk 1 97 816 PLN 97 816 PLN
PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. Warszawa 1 418 000 PLN 418 000 PLN
"AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 1 479 400 PLN 479 400 PLN
GMSYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzgów 1 266 900 PLN 266 900 PLN
COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krosno 1 156 000 PLN 156 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa organizacji i przeprowadzenia cyklicznych spotkań przedstawicieli władz lokalnych i organizacji, w zakresie wsparcia OPT (obywateli państw trzecich)

COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 156 000 PLN

2026-08-21 12:42:00Z

usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)

FUNDACJĄ WE ARE FOR U -

2026-08-17 14:05:20Z

Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia Podkarpackie Forum Innowacji

TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA 285 626 PLN

2026-08-03 07:11:17Z

Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie

Nastula Events Sp. z o.o. 209 100 PLN

2026-07-31 04:30:32Z

Zapewnienie sceno-techniki dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej”, „Imprezalia” i „Dożynki Gminne”

DBU Sp. z o.o. 170 626 PLN

2026-07-29 19:53:22Z

Organizacja i obsługa wizyty studyjnej

Void Sp. z o. o. 37 091 PLN

2026-07-27 10:36:07Z

Plenerowa impreza o charakterze pikniku rodzinnego pn. „Święto Parku”

PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. 418 000 PLN

2026-07-23 06:08:14Z

Kompleksowa usługa organizacji finału międzynarodowego konkursu dla młodzieży

TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA -

2026-06-26 07:52:00Z

Organizacja konkursu branżowego dla szkół ponadpodstawowych z zakresu przemysłu lotniczego – obsługa techniczna i okołotechniczna

MACIEJ BARNOWSKI EVENTS 97 816 PLN

2026-06-24 18:20:00Z

Organizacja i obsługa Metapaneli i Paneli Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego/spotkań z interesariuszami oraz posiedzeń Podkarpackiej Rady Innowacyjności (PRI)

"AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 479 400 PLN

2026-04-17 12:12:26Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 300 PLN Średnia: 211 933 PLN Max: 892 181 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia Podkarpackie Forum Innowacji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Podkarpackie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581324

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Łukasza Cieplińskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-010

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: (17) 860-67-79

1.5.8.) Numer faksu: (17) 850-17-76

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@podkarpackie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.podkarpackie.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia Podkarpackie Forum Innowacji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d306dec-bbb4-4493-8a58-b560c4088fd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303053

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047768/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Kompleksowa organizacja imprez, spotkań, konferencji, warsztatów itp., w tym koszty związane z organizacją Podkarpackiego Forum Innowacji

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

„Podkarpackie - Inteligentny Region” realizowany w ramach Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d306dec-bbb4-4493-8a58-b560c4088fd4

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się elektronicznie, przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.
2. Link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia znajduje się w sekcji III.3.1 Ogłoszenia o zamówieniu.
3. Adresem strony internetowej służącej do elektronicznego składania ofert, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych, innych oświadczeń lub dokumentów jest adres wskazany wyżej.
4. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: administracja@podkarpackie.pl (nie dotyczy składania ofert).

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
2. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub w konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452), zwanego dalej „rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych”.
3. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 773), zwanego dalej „rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności”, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki.
4. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej: a) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub b) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści „Formularza do komunikacji” lub w treści wiadomości e-mail).
5. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
6. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e Zamówienia.
7. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy.
8. Formularz ofertowy podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Pozostałe dokumenty wchodzące w skład oferty lub składane wraz z ofertą, które są zgodne z ustawą lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych muszą być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. W przypadku przekazywania dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów zawartych w tym pliku odpowiednio kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
9. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB.
10. Dodatkowe informacje dotyczące Informacji o środkach komunikacji elektronicznej oraz Wymagań technicznych i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zawarte są w rozdz. XVIII SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający realizuje obowiązki informacyjne, o których mowa w art. 13 ust. 1–3 rozporządzenia rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.), zwanego dalej „rozporządzeniem 2016/679” przez zamieszczenie wymaganych informacji w SWZ - załącznik nr 5.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zamawiający informuje o ograniczeniach stosowania przepisów rozporządzenia 2016/679 w SWZ - załącznik nr 5.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OR-IV.272.2.16.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 330000,00 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa Podkarpackiego Forum Innowacji – Odporność i Gotowość (dalej: Forum) w dniu 21-22 października 2026 r. Forum będzie miało charakter ekspercki i będzie zrzeszało grono specjalistów m.in. z zakresu inteligentnych specjalizacji województwa podkarpackiego, w tym interesariuszy regionalnego ekosystemu innowacji. Weźmie w nim udział maksymalnie 150 zaproszonych gości z Polski i zagranicy. Forum będzie się odbywało w języku polskim i angielskim.
W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany m.in. do:
- wynajęcia sali, zapewnienia usługi gastronomicznej;
- zapewnienia oprawy wizualnej i technicznej wydarzenia;
- zapewnienia wynagrodzenia prelegentom i moderatorom;
- zapewnienia usługi tłumaczeń ustnych symultanicznych z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski,
- zapewnienia obsługi recepcyjnej, przygotowania i dostarczenia materiałów konferencyjnych,
- zapewnienia tłumacza migowego (warunkowe).

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

64224000-2 - Usługi telekonferencyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2025-11-10

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Na kompletną ofertę składają się (obligatoryjnie):
a) oferta właściwa (wypełniony interaktywny formularz ofertowy) sporządzona zgodnie z wymogami SWZ;
b) oświadczenie wykonawcy, że nie podlega on wykluczeniu z postępowania (art. 125 ust. 1 ustawy);
c) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy/ wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego – o ile dotyczy;
d) szczegółowa kalkulacja ceny oferty sporządzona zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1.1 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego, zobowiązani są ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W związku z tym wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są dołączyć do oferty pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do ich reprezentowania.
2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy składa wraz z ofertą oddzielnie każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Szczegółowe warunki realizacji umowy zawarte są w załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień zawartej umowy. Zakres zmian umowy oraz warunki wprowadzenia wspomnianych zmian określa załącznik nr 3 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-02 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Oferty wraz z załącznikami należy składać drogą elektroniczną przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-02 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-31

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Ilekroć w ogłoszeniu jest mowa o „SWZ”, należy przez to rozumieć Specyfikację Warunków Zamówienia.
2. Ilekroć w ogłoszeniu jest mowa o „ustawie”, należy przez to rozumieć ustawę z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.).
3. Do sekcji V ogłoszenia: Podstawy wykluczenia:
1) Podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy: TAK.
2) Podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 2 ustawy: NIE DOTYCZY ze względu na wartość zamówienia – zamawiający nie przewiduje wykluczenia na podstawie wyżej wskazanego przepisu.
3) Podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 109 ust. 1 ustawy: NIE – zamawiający nie przewiduje wykluczenia na podstawie wyżej wskazanego przepisu.
4) Podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 r. poz. 507 ze zm.): TAK.
2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.06.2026
Termin składania ofert
06.07.2026 08:00
Wartość umowy
285 626 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez) 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków) 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji) 55320000-9 (Usługi podawania posiłków) 64224000-2 (Usługi telekonferencyjne) 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 55320000-9 - Usługi podawania posiłków 64224000-2 - Usługi telekonferencyjne

Okres realizacji

do 2025-11-10