Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 170 626 PLN

Zapewnienie sceno-techniki dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej”, „Imprezalia” i „Dożynki Gminne”

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00264611

Numer referencyjny: GCK.261.1.2026

Zamawiający

Gminne Centrum Kultury w Trzebownisku

239 Łąka

36-004 Łąka, Podkarpackie

NIP: 5170454665

REGON: 540539376

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sceno-techniki tj. zadaszonej sceny, nagłośnienia, oświetlenia, wraz z obsługą techniczną, obejmującą dostawę, montaż oraz demontaż sprzętu scenicznego dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej” w dniu 28.06.2026r.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 70%
doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie 15%
doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie 15%

Część 2

Cena 70%
doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie 15%
doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie 15%

Część 3

Cena 70%
doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie 15%
doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie 15%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
-
DBU Sp. z o.o. Jasionka 950D NIP 6762509113
-

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy
2 DBU Sp. z o.o. (Jasionka 950D) Umowa podpisana 170 626 PLN 170 626 PLN
3 - Unieważniono - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)

Najniższa cena

37 091 PLN

Średnia cena

235 618 PLN

Najwyższa cena

479 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA Poznań 2 285 626 PLN 285 626 PLN
FUNDACJĄ WE ARE FOR U Włocławek 1 - -
Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa 1 209 100 PLN 209 100 PLN
Maciej Barnowski Events Gdańsk 1 - -
DBU Sp. z o.o. Jasionka 950D 1 170 626 PLN 170 626 PLN
MACIEJ BARNOWSKI EVENTS Gdańsk 1 97 816 PLN 97 816 PLN
PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. Warszawa 1 418 000 PLN 418 000 PLN
"AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 1 479 400 PLN 479 400 PLN
GMSYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzgów 1 266 900 PLN 266 900 PLN
COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krosno 1 156 000 PLN 156 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa organizacji i przeprowadzenia cyklicznych spotkań przedstawicieli władz lokalnych i organizacji, w zakresie wsparcia OPT (obywateli państw trzecich)

COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 156 000 PLN

2026-08-21 12:42:00Z

usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)

FUNDACJĄ WE ARE FOR U -

2026-08-17 14:05:20Z

Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia Podkarpackie Forum Innowacji

TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA 285 626 PLN

2026-08-03 07:11:17Z

Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie

Nastula Events Sp. z o.o. 209 100 PLN

2026-07-31 04:30:32Z

Zapewnienie sceno-techniki dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej”, „Imprezalia” i „Dożynki Gminne”

DBU Sp. z o.o. 170 626 PLN

2026-07-29 19:53:22Z

Organizacja i obsługa wizyty studyjnej

Void Sp. z o. o. 37 091 PLN

2026-07-27 10:36:07Z

Plenerowa impreza o charakterze pikniku rodzinnego pn. „Święto Parku”

PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. 418 000 PLN

2026-07-23 06:08:14Z

Kompleksowa usługa organizacji finału międzynarodowego konkursu dla młodzieży

TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA -

2026-06-26 07:52:00Z

Organizacja konkursu branżowego dla szkół ponadpodstawowych z zakresu przemysłu lotniczego – obsługa techniczna i okołotechniczna

MACIEJ BARNOWSKI EVENTS 97 816 PLN

2026-06-24 18:20:00Z

Organizacja i obsługa Metapaneli i Paneli Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego/spotkań z interesariuszami oraz posiedzeń Podkarpackiej Rady Innowacyjności (PRI)

"AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 479 400 PLN

2026-04-17 12:12:26Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 300 PLN Średnia: 211 933 PLN Max: 892 181 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Zapewnienie sceno-techniki dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej”, „Imprezalia” i „Dożynki Gminne”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminne Centrum Kultury w Trzebownisku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 540539376

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 239 Łąka

1.5.2.) Miejscowość: Łąka

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-004

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@gcktrzebownisko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gcktrzebownisko.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zapewnienie sceno-techniki dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej”, „Imprezalia” i „Dożynki Gminne”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b86f8a2e-88e9-42ee-886e-aa8a771abdfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00251399/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 usługi scenotechniczne podczas wydarzeń kulturalnych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b86f8a2e-88e9-42ee-886e-aa8a771abdfc

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa
Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w
zakładce „Centrum Pomocy”. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią
elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w
rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: GCK.261.1.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sceno-techniki tj. zadaszonej sceny, nagłośnienia, oświetlenia, wraz z obsługą techniczną, obejmującą dostawę, montaż oraz demontaż sprzętu scenicznego dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej” w dniu 28.06.2026r.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

92370000-5 - Usługi techników dźwięku

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-06-28 do 2026-06-28

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: (1) cena oferty (brutto) - 70%
(2) doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie - 15%
(3) doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie - 15%

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie

4.3.6.) Waga: 15

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie

4.3.6.) Waga: 15

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sceno-techniki tj. zadaszonej sceny, nagłośnienia, oświetlenia, wraz z obsługą techniczną, obejmującą dostawę, montaż oraz demontaż sprzętu scenicznego dla realizacji wydarzeń pn.:
„Imprezalia” w dniach 31.07.2026r. – 02.08.2026r.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

92370000-5 - Usługi techników dźwięku

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-07-31 do 2026-08-02

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: (1) cena oferty (brutto) - 70%
(2) doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie - 15%
(3) doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie - 15%

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie

4.3.6.) Waga: 15

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie

4.3.6.) Waga: 15

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sceno-techniki tj. zadaszonej sceny, nagłośnienia, oświetlenia, wraz z obsługą techniczną, obejmującą dostawę, montaż oraz demontaż sprzętu scenicznego dla realizacji wydarzeń pn.: „Dożynki Gminne” w dniu 23.08.2026r.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

92370000-5 - Usługi techników dźwięku

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-08-23 do 2026-08-23

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: (1) cena oferty (brutto) - 70%
(2) doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie - 15%
(3) doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie - 15%

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie osoby odpowiedzialnej za nagłośnienie

4.3.6.) Waga: 15

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie osoby odpowiedzialnej za oświetlenie

4.3.6.) Waga: 15

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące:
1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie określa przedmiotowego warunku
1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie określa przedmiotowego warunku
1.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie określa przedmiotowego warunku
1.4.1. dla części I zamówienia:
a) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert,
a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej 5 usług polegających na zabezpieczeniu sceno-techniki, tj. sceny, nagłośnienia i oświetlenia wraz z obsługą techniczną wydarzeń podczas imprez plenerowych na minimum 900 osób
b) dysponuje osobami skierowanymi przez Wykonawcę do realizacji zamówienia:
• osobą odpowiedzialną za nagłośnienie, która wykonała w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, co najmniej 5 usług nagłośnienia podczas imprez plenerowych na minimum 900 osób
• osobą odpowiedzialną za oświetlenie, która wykonała w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, co najmniej 5 usług oświetlenia podczas imprez plenerowych na minimum 900 osób
Zamawiający nie dopuszcza łączenia funkcji, o których mowa w lit. b), w ramach wykonania zamówienia.
1.4.2. dla części II zamówienia:
a) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert,
a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej 5 usług polegających na zabezpieczeniu sceno-techniki, tj. sceny, nagłośnienia i oświetlenia wraz z obsługą techniczną wydarzeń podczas masowych imprez plenerowych na minimum 3000 osób
b) dysponuje osobami skierowanymi przez Wykonawcę do realizacji zamówienia:
• osobą odpowiedzialną za nagłośnienie, która wykonała w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, co najmniej 5 usług nagłośnienia podczas masowych imprez plenerowych na minimum 3000 osób
• osobą odpowiedzialną za oświetlenie, która wykonała w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, co najmniej 5 usług oświetlenia podczas masowych imprez plenerowych na minimum 3000 osób
Zamawiający nie dopuszcza łączenia funkcji, o których mowa w lit. b), w ramach wykonania zamówienia.
1.4.3. dla części III zamówienia:
a) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert,
a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej 5 usług polegających na zabezpieczeniu sceno-techniki, tj. sceny, nagłośnienia i oświetlenia wraz z obsługą techniczną wydarzeń podczas imprez plenerowych na minimum 900 osób
b) dysponuje osobami skierowanymi przez Wykonawcę do realizacji zamówienia:
• osobą odpowiedzialną za nagłośnienie, która wykonała w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, co najmniej 5 usług nagłośnienia podczas imprez plenerowych na minimum 900 osób
• osobą odpowiedzialną za oświetlenie, która wykonała w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, co najmniej 5 usług oświetlenia podczas imprez plenerowych na minimum 900 osób
Zamawiający nie dopuszcza łączenia funkcji, o których mowa w lit. b), w ramach wykonania zamówienia.
UWAGA:
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – warunek, o którym mowa w pkt 1.4.1. lub odpowiednio 1.4.2, 1.4.3., musi spełniać w całości minimum jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
W przypadku ubiegania się przez Wykonawcę o udzielenie zamówienia w więcej niż jednej części, celem potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu określonego w pkt. 1.4.1. – 1.4.3. , Wykonawca może wykazać
w poszczególnych częściach, na które złożył ofertę, te same zamówienia (usługi), pod warunkiem spełnienia przez nie minimalnych wymogów określonych dla poszczególnych części w pkt. 1.4.1. – 1.4.3..
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które elementy zamówienia wykonają poszczególni wykonawcy (zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jedn. Dz. U.
z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę/ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty/oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, sporządzonego zgodnie z Załącznikiem nr 7 do SWZ,
2. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
3. Oświadczenie wykonawcy/podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się
o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy, art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7-10 ustawy oraz o aktualności informacji zawartych
w oświadczeniu wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się
o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby dotyczącego przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, zgodnie z Załącznikiem nr 8B do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Wykaz usług wykonanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy. Wzór wykazu usług stanowi Załącznik nr 10 do SWZ. Okres wyrażony w latach liczy się wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert,
2. Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego,
w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
Uwaga:
a) Zgodnie z art. 274 ust. 2 ustawy PZP w celu zapewnienia odpowiedniego przebiegu postępowania Zamawiający żąda złożenia ww. dokumentu wraz z ofertą.
b) Dokument składany jest na potwierdzenie spełniania warunku udziału określonego w pkt 1.4.1.,- 1.4.3. ogłoszenia o zamówieniu.
c) W wykazie osób należy podać dla wszystkich wskazanych osób nazwę, opis i zakres usługi, podać czy usługa była wykonana podczas imprez plenerowych/masowej imprezy plenerowej na min. 900/3000 osób, datę wykonania, podmiot na rzecz którego usługa została wykonana.
d) Wykaz należy sporządzić na druku zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ.
e) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wyżej wymieniony dokument Wykonawcy składają wspólnie.
f) Zamawiający wezwie Wykonawcę, na podstawie art. 128 ustawy PZP, do złożenia ww. podmiotowego środka dowodowego jedynie w zakresie spełniania warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa w pkt 1.4.1. - 1.4.3. ogłoszenia o zamówieniu.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na
warunkach szczegółowo opisanych w Projektowanych postanowienia umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-10 09:30

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-10 09:45

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.05.2026
Termin składania ofert
10.06.2026 07:30
Wartość umowy
170 626 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez) 92370000-5 (Usługi techników dźwięku) 32342400-6 (Sprzęt nagłaśniający) 92370000-5 - Usługi techników dźwięku 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

Okres realizacji

28.06.2026 - 28.06.2026