Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)
Zamawiający
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Rzeszów, Podkarpackie
NIP: 8133178741
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FUNDACJĄ WE ARE FOR U | Włocławek | 384579264 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FUNDACJĄ WE ARE FOR U (Włocławek) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2)
Najniższa cena
37 091 PLN
Średnia cena
235 618 PLN
Najwyższa cena
479 400 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA Poznań | 2 | 285 626 PLN | 285 626 PLN |
| FUNDACJĄ WE ARE FOR U Włocławek | 1 | - | - |
| Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 209 100 PLN | 209 100 PLN |
| Maciej Barnowski Events Gdańsk | 1 | - | - |
| DBU Sp. z o.o. Jasionka 950D | 1 | 170 626 PLN | 170 626 PLN |
| MACIEJ BARNOWSKI EVENTS Gdańsk | 1 | 97 816 PLN | 97 816 PLN |
| PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. Warszawa | 1 | 418 000 PLN | 418 000 PLN |
| "AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | 479 400 PLN | 479 400 PLN |
| GMSYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzgów | 1 | 266 900 PLN | 266 900 PLN |
| COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krosno | 1 | 156 000 PLN | 156 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa organizacji i przeprowadzenia cyklicznych spotkań przedstawicieli władz lokalnych i organizacji, w zakresie wsparcia OPT (obywateli państw trzecich)
2026-08-21 12:42:00Z
usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)
2026-08-17 14:05:20Z
Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia Podkarpackie Forum Innowacji
2026-08-03 07:11:17Z
Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie
2026-07-31 04:30:32Z
Zapewnienie sceno-techniki dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej”, „Imprezalia” i „Dożynki Gminne”
2026-07-29 19:53:22Z
Organizacja i obsługa wizyty studyjnej
2026-07-27 10:36:07Z
Plenerowa impreza o charakterze pikniku rodzinnego pn. „Święto Parku”
2026-07-23 06:08:14Z
Kompleksowa usługa organizacji finału międzynarodowego konkursu dla młodzieży
2026-06-26 07:52:00Z
Organizacja konkursu branżowego dla szkół ponadpodstawowych z zakresu przemysłu lotniczego – obsługa techniczna i okołotechniczna
2026-06-24 18:20:00Z
Organizacja i obsługa Metapaneli i Paneli Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego/spotkań z interesariuszami oraz posiedzeń Podkarpackiej Rady Innowacyjności (PRI)
2026-04-17 12:12:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394881 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691193682
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Adama Stanisława Naruszewicza 11
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-055
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup-rzeszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wuprzeszow.praca.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2146b59-d721-4e3b-b620-2d2b00bd975d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394881
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro (art. 359 pkt 1 ustawy)
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 185-630142
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dotyczy Krajowego Programu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, nr Umowy KPO/22/LLL/U/0014
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Usługa polega na kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia) w ramach zadania Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Inwestycja A3.1. 1 Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie” – projekt pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”
3.9.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-12-15 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FUNDACJĄ WE ARE FOR U
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384579264
4.3.3.) Ulica: ul. Płocka 131 lok. 35
4.3.4.) Miejscowość: Włocławek
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-800
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2198081,90 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 8-18964
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2198081,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE