Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 209 100 PLN

Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00320189

Numer referencyjny: OŚG.271.6.2026

Zamawiający

GMINA RAKSZAWA

506

37-111 Rakszawa, Podkarpackie

NIP: 8151632558

REGON: 690581821

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja, przygotowanie, obsługa techniczna i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Doświadczenie koordynatora 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa 5252993351

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Nastula Events Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 209 100 PLN 209 100 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)

Najniższa cena

37 091 PLN

Średnia cena

235 618 PLN

Najwyższa cena

479 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA Poznań 2 285 626 PLN 285 626 PLN
FUNDACJĄ WE ARE FOR U Włocławek 1 - -
Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa 1 209 100 PLN 209 100 PLN
Maciej Barnowski Events Gdańsk 1 - -
DBU Sp. z o.o. Jasionka 950D 1 170 626 PLN 170 626 PLN
MACIEJ BARNOWSKI EVENTS Gdańsk 1 97 816 PLN 97 816 PLN
PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. Warszawa 1 418 000 PLN 418 000 PLN
"AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 1 479 400 PLN 479 400 PLN
GMSYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzgów 1 266 900 PLN 266 900 PLN
COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krosno 1 156 000 PLN 156 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa organizacji i przeprowadzenia cyklicznych spotkań przedstawicieli władz lokalnych i organizacji, w zakresie wsparcia OPT (obywateli państw trzecich)

COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 156 000 PLN

2026-08-21 12:42:00Z

usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)

FUNDACJĄ WE ARE FOR U -

2026-08-17 14:05:20Z

Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia Podkarpackie Forum Innowacji

TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA 285 626 PLN

2026-08-03 07:11:17Z

Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie

Nastula Events Sp. z o.o. 209 100 PLN

2026-07-31 04:30:32Z

Zapewnienie sceno-techniki dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej”, „Imprezalia” i „Dożynki Gminne”

DBU Sp. z o.o. 170 626 PLN

2026-07-29 19:53:22Z

Organizacja i obsługa wizyty studyjnej

Void Sp. z o. o. 37 091 PLN

2026-07-27 10:36:07Z

Plenerowa impreza o charakterze pikniku rodzinnego pn. „Święto Parku”

PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. 418 000 PLN

2026-07-23 06:08:14Z

Kompleksowa usługa organizacji finału międzynarodowego konkursu dla młodzieży

TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA -

2026-06-26 07:52:00Z

Organizacja konkursu branżowego dla szkół ponadpodstawowych z zakresu przemysłu lotniczego – obsługa techniczna i okołotechniczna

MACIEJ BARNOWSKI EVENTS 97 816 PLN

2026-06-24 18:20:00Z

Organizacja i obsługa Metapaneli i Paneli Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego/spotkań z interesariuszami oraz posiedzeń Podkarpackiej Rady Innowacyjności (PRI)

"AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 479 400 PLN

2026-04-17 12:12:26Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 300 PLN Średnia: 211 933 PLN Max: 892 181 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RAKSZAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581821

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 506

1.5.2.) Miejscowość: Rakszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-111

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rakszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rakszawa.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c138b228-687d-42da-b565-82e01a013c9d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320189

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107424/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zadanie (zamówienie) realizowane jest w ramach programu priorytetowego „Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół” (program realizujący Inwestycję B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół Komponent B „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gminarakszawa

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/gminarakszawa

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: opisane zostały w Regulaminie platformy zakupowej - platformazakupowa.pl oraz w specyfikacji warunków zamówienia. Ofertę w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje dotyczące danych osobowych(RODO) zawarte zostały w specyfikacji warunków zamówienia

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacje dotyczące danych osobowych(RODO) zawarte zostały w specyfikacji warunków zamówienia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OŚG.271.6.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja, przygotowanie, obsługa techniczna i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-04

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Na podstawie złożonych dokumentów i wg kryteriów oceny ofert określonych w postępowaniu

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie koordynatora

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie;
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej,
o ile wynika to z odrębnych przepisów;
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie;
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie;





4) zdolności technicznej lub zawodowej:

a) Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że wykonał co najmniej 1 usługę polegającą na przeprowadzeniu lub organizacji działań edukacyjnych lub informacyjnych lub kulturalnych (np. festyn, piknik, kampania informacyjna, kampania edukacyjna, szkolenia, warsztaty, wykłady) o minimalnej wartości wykonanej usługi 100 000 zł brutto (w ramach jednej umowy);

b) Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował do realizacji przedmiotowego zamówienia osobami:

a. co najmniej 1 osobą do koordynacji działań w ramach przedmiotu zamówienia;

Uwaga:
Uwaga: dodatkowo osoba koordynatora uzyska punkty w ramach kryterium oceny ofert jeżeli wykaże posiadane doświadczenie koordynatora wg opisu kryterium w SWZ – fakultatywnie.

b. co najmniej 1 osobą do przeprowadzenia szkolenia dla nauczycieli w dniu 27.08.2026 r., która ma posiadać doświadczenie polegające na przeprowadzeniu warsztatów lub szkoleń lub wykładów o tematyce związanej z ochroną środowiska lub przeciwdziałaniem zmianom klimatu lub odnawialnymi źródłami energii lub oszczędnością energii.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) wykazu usług; wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane w okresie ostatnich 3 miesięcy;
2) wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych/uprawnień, doświadczenia (odpowiednio do zapisów
w SWZ) niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Zgodnie z SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia .
W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określone zostały w specyfikacji warunków zamówienia

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: platforma eZamowienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 09:10

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.07.2026
Termin składania ofert
10.07.2026 07:00
Wartość umowy
209 100 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez) 80540000-1 (Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego) 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe) 79800000-2 (Usługi drukowania i powiązane) 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji) 80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Okres realizacji

do 2026-09-04