Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Konserwacja oświetlenia ulicznego w gminie Wielowieś
Zamawiający
GMINA WIELOWIEŚ
Wielowieś, Śląskie
NIP: 9691572234
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| TAURON Nowe Technologie S.A. | Wrocław | 89910 76556 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TAURON Nowe Technologie S.A. (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 34 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50232100-1)
Najniższa cena
87 539 PLN
Średnia cena
546 633 PLN
Najwyższa cena
1 503 909 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Tauron Nowe Technologie S.A. Wrocław | 3 | 806 185 PLN | 806 185 PLN |
| TAURON Nowe Technologie S.A. Wrocław | 2 | 1 045 989 PLN | 1 045 989 PLN |
| TAURON Nowe Technologie S.A. Wrocław | 2 | - | 1 077 052 PLN |
| TAURON Nowe Technologie S.A. Wrocław | 2 | - | 251 222 PLN |
| ELEKTROSERWIS WACHOWIAK Sp. z o.o. sp. k. Mysłowice | 1 | 240 468 PLN | 240 468 PLN |
| Elektroserwis Wachowiak Spółka z o.o. Sp.k. Mysłowice | 1 | - | - |
| Instalacje Elektryczne Adam Jaskółka Mysłowice | 1 | - | - |
| Elektroserwis Wachowiak Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Mysłowice | 1 | - | - |
| FBSerwis S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| FBSerwis S.A. Warszawa | 1 | 428 719 PLN | 428 719 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na utrzymaniu sprawności technicznej infrastruktury służącej oświetlaniu znajdujących się na terenie Gminy Zbrosławice
2026-08-28 08:41:34Z
Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Gminy Gliwice na terenie Miasta Gliwice na lata 2026-2027
2026-07-31 09:31:21Z
Konserwacja oświetlenia ulicznego w gminie Wielowieś
2026-07-31 05:54:30Z
Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na utrzymaniu sprawności technicznej infrastruktury służącej oświetleniu: ulic,(...) i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Gminy Koszęcin.
2026-07-30 08:54:34Z
Konserwacja oświetlenia ulicznego w Gminie Wielowieś
2026-07-24 08:59:11Z
Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na oświetleniu dróg, ulic, placów w 2025 r. i 2026r.
2026-07-23 06:12:12Z
Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie miasta Żywca
2026-07-20 11:14:50Z
Eksploatacja oświetlenia ulicznego
2026-07-17 06:06:44Z
Eksploatacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Buczkowice
2026-07-10 11:27:28Z
Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na oświetleniu dróg, ulic, placów, skwerów, chodników i przejść dla pieszych na terenie Gminy Pyskowice w latach 2026 – 2028
2026-07-10 04:55:02Z
Cała Polska — 181 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371461 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Konserwacja oświetlenia ulicznego w gminie Wielowieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELOWIEŚ
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Wielowieś
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257676
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Główna 1
1.4.2.) Miejscowość: Wielowieś
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-187
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.7.) Numer telefonu: 517-889-509
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamoweinia@wielowies.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielowies.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-762b15e6-fb94-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371461
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00252109
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Konserwacja oświetlenia ulicznego w gminie Wielowieś
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie eksploatacji oświetlenia: ulic, parkingów, skwerów, otwartych parków i zieleńców , chodników oraz przejść dla pieszych i obejmuje w szczególności:
a) bieżącą konserwację oświetlenia ulicznego na terenie Gminy,
b) utrzymanie świecenia punktów świetlnych w ilości nie mniejszej niż 95% całości,
c) wymianę uszkodzonych źródeł światła, elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia sieci napowietrznej i kablowej,
d) wymianę uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełnianie obejm i innych elementów słupów,
e) bieżące naprawy szaf oświetlenia ulicznego,
f) lokalizację uszkodzeń kabli, naprawę uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych,
g) wykonywanie nastawień urządzeń sterujących oświetleniem,
h) mycie kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła,
i) wycinkę gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego,
j) utylizację wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego,
k) kontrole inspekcyjne wykonywane wg ustaleń roboczych,
l) przywrócenie terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego po wykonaniu robót eksploatacyjnych,
m) bieżącą wymianę nieprawidłowo działających zegarów sterujących.
W związku z prowadzoną obecnie wymianą 815 opraw ulicznych, które podlegać będą 7 – letniej gwarancji zgodnie z umową z dnia 11.04.2023r. zawartą pomiędzy Gminą Wielowieś a Pollight Sp z o.o., konserwacja i wymiana opraw świetlnych zainstalowanych w ramach ww. umowy, nie będzie przedmiotem niniejszego zamówienia. Jednak wszelkie inne urządzenia służące prawidłowemu funkcjonowaniu oświetlenia a w szczególności: elementy zabezpieczeń, sieć napowietrzna i kablowa, wymiana uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełnianie obejm i słupów, bieżące naprawy szaf oświetlenia ulicznego, lokalizacja uszkodzeń kabli, naprawa uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych, wykonywanie nastawień urządzeń sterujących oświetleniem. nadal będą podlegać bieżącej naprawie, konserwacji i ewentualnej wymianie o których mowa w punktach od a) do m).
Pozostałe oprawy z terenu Gminy Wielowieś będą podlegać pełnemu zakresowi usługi eksploatacji oświetlenia opisanego w punktach od a) do m).
Na terenie Gminy Wielowieś zainstalowanych jest 830 opraw oświetleniowych
3.9.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-07-01 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TAURON Nowe Technologie S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 89910 76556
4.3.3.) Ulica: pl. Powstańców Śląskich 20
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 53-314
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 591226,56 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00260215/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 640004,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE