Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Nadzór inwestorski nad budową żłobka i przedszkola w Świątnikach Górnych- II postępowanie

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00403657

Zamawiający

Gmina Świątniki Górne

Świątniki Górne, Małopolskie

NIP: 9442226987

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

32-200 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
TWISTED DESIGN Wojciech Wachowicz Miechów 659 107 59 19

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 TWISTED DESIGN Wojciech Wachowicz (Miechów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 49 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9)

Najniższa cena

2 208 PLN

Średnia cena

73 858 PLN

Najwyższa cena

387 450 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Daniel Olech Nadzory Budowlane i Drogowe Kobylanka 3 83 575 PLN 250 724 PLN
FAVOR Sp. z o.o. Kraków 3 21 133 PLN 63 400 PLN
Grzegorz Chłosta DORADZTWO TECHNICZNE, USŁUGI BHP I PPOŻ Busko Zdrój 2 75 645 PLN 151 290 PLN
INŻYNIERIA ŚLĄSK GRZEGORZ GALINIAK Ruda Śląska 2 27 000 PLN 54 000 PLN
Arkadis sp. z o.o. S4 sp. k. Czudec 2 - -
INFRASTRUKTURA POLSKA Sp. z o. o. Zawadka 70, 33-312 Tęgoborze Tęgoborze 2 5 197 PLN 10 394 PLN
Andrzej Olszowski A14 Usługi Projektowe, Nadzory Budowlane Gorlice 2 - -
Firma Usługowo-Handlowa „PROJBUD” Tomasz Dąbrowski 33-390 Łącko 940 Łącko 1 44 034 PLN 44 034 PLN
Adam Gurgul – 33-370 Muszyna, ul. Rolanda 8/6 Muszyna 1 - -
INFRASTRUKTURA POLSKA Sp. z o. o. , Tęgoborze 1 2 208 PLN 2 208 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi – „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”

Kierownik Budowy Wojciech Ciejka 44 280 PLN

2026-09-02 10:14:21Z

Nadzór inwestorski dla realizacji zamówienia pn.: Kompleksowa modernizacja zabytkowej Kamienicy Obońskich

RM PROJEKT PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA RAFAŁ MIREK -

2026-09-01 06:55:45Z

Kompleksowe odpłatne pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad rb podczas realizacji zad. pn Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz.ew. nr 216 obr.Złockie gm. Muszyna

INFRASTRUKTURA POLSKA Sp. z o. o. , 2 208 PLN

2026-08-28 09:00:13Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich - część 2 roboty wykończeniowe budynku i zagospodarowanie terenu”

Arkadis sp. z o.o. S4 sp. k. -

2026-08-28 08:01:27Z

Kompleksowe odpłatne pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestors. nad robotami budowlanymi podczas realizacji zadania pn. „Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej nr 292903K w Złockiem”

Ryszard Katra ElektrykNS u 10 086 PLN

2026-08-27 08:52:50Z

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla inwestycji pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1235K klasy "Z"

MTINWEST MARCIN TOMPOLSKI -

2026-08-26 12:21:50Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie”

Arkadis sp. z o. o. M1 sp.k. 187 590 PLN

2026-08-26 06:32:19Z

Nadzór inwestorski nad budową żłobka i przedszkola w Świątnikach Górnych- II postępowanie

TWISTED DESIGN Wojciech Wachowicz -

2026-08-24 08:40:13Z

Usługa nadzoru inwestorskiego

BE CONCEPT Sp.zo.o. 22 140 PLN

2026-08-21 10:44:08Z

Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa – II postępowanie

Andrzej Olszowski A14 Usługi Projektowe, Nadzory Budowlane -

2026-08-21 06:32:35Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 208 PLN Średnia: 139 072 PLN Max: 1 072 871 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Nadzór inwestorski nad budową żłobka i przedszkola w Świątnikach Górnych- II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świątniki Górne

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555499

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: K. Bruchnalskiego 36

1.4.2.) Miejscowość: Świątniki Górne

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-040

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@swiatniki-gorne.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiatniki-gorne.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b8f0eb2-ae93-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403657

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00099591

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Nadzór inwestorski nad budową żłobka i przedszkola w Świątnikach Górnych- II postępowanie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane ( Dz.U. z 2021 r. poz. 2351 t.j. z późn. zm., dalej Prawo budowlana lub p.b.), a w szczególności:
1) Kontrolę zgodności wykonanych robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przedmiarem robót, zgłoszeniem robót, kosztorysem ofertowym oraz zgodnością z umową zawartą z generalnym wykonawcą i przyjętym harmonogramem rzeczowo-finansowym.
2) Kontrolę zgodności wykonanych robót ze Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIORB).
3) Kontrolę wbudowanych materiałów w zakresie zgodności z projektem technicznym specyfikacji istotnych warunków zamówienia a w szczególności sprawdzanie ich zgodności z wymaganiami specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz zapobieganie zastosowaniu materiałów wadliwych i nie dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie poprzez ewentualną decyzję o wstrzymaniu robót lub usunięciu wad w określonym terminie,
4) Udział w czynnościach przekazania Wykonawcy zadania terenu budowy,
5) Obecność na budowie przynajmniej raz w tygodniu oraz na wezwanie Zamawiającego w przypadku wystąpienia istotnych okoliczności,
6) Uczestniczenia w pracach komisji dotyczących przedmiotowej inwestycji i naradach koordynacyjnych,
7) Dokonywanie czynności odbiorów częściowych i odbioru końcowego z udziałem przedstawicieli Zamawiającego, oraz sprawdzanie dokumentów przekazywanych Zamawiającemu,
8) Prowadzenie rozliczeń finansowych etapów budowy, sprawdzanie obmiarów wykonanych robót oraz rozliczenia całej inwestycji z wykonawcą robót i inwestorem,
9) Informowanie Zamawiającego o stanie zaawansowania zadania oraz występujących trudnościach w realizacji umowy na wykonanie zadania,
10) Wypełniania swoich obowiązków wydając polecenia, decyzje, zgody i akceptacje, które są obowiązujące dla Wykonawcy,
11) Wykonawca pełniąc nadzór inwestorski zobowiązany jest do należytej staranności
w okresie realizacji robót.
1.2. Na przedmiot zamówienia składa się nadzór inwestorski w następujących specjalnościach:
1) architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia,
2) konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia,
3) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia,
4) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

28 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TWISTED DESIGN Wojciech Wachowicz

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Ewa Płonka ARCHI-Projekt

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 659 107 59 19

4.3.3.) Ulica: Kopernika

4.3.4.) Miejscowość: Miechów

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-200

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 215000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00218551/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-08-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 215000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71520000-9
71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego) 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi) 71248000-8 (Nadzór nad projektem i dokumentacją) 71540000-5 (Usługi zarządzania budową) 71310000-4 (Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane) 71244000-0 (Kalkulacja kosztów monitoring kosztów)