Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa – II postępowanie
Zamawiający
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa
Limanowa, Małopolskie
NIP: 7370005045
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Andrzej Olszowski A14 Usługi Projektowe, Nadzory Budowlane | Gorlice | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Andrzej Olszowski A14 Usługi Projektowe, Nadzory Budowlane (Gorlice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 49 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9)
Najniższa cena
2 208 PLN
Średnia cena
73 858 PLN
Najwyższa cena
387 450 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Daniel Olech Nadzory Budowlane i Drogowe Kobylanka | 3 | 83 575 PLN | 250 724 PLN |
| FAVOR Sp. z o.o. Kraków | 3 | 21 133 PLN | 63 400 PLN |
| Grzegorz Chłosta DORADZTWO TECHNICZNE, USŁUGI BHP I PPOŻ Busko Zdrój | 2 | 75 645 PLN | 151 290 PLN |
| INŻYNIERIA ŚLĄSK GRZEGORZ GALINIAK Ruda Śląska | 2 | 27 000 PLN | 54 000 PLN |
| Arkadis sp. z o.o. S4 sp. k. Czudec | 2 | - | - |
| INFRASTRUKTURA POLSKA Sp. z o. o. Zawadka 70, 33-312 Tęgoborze Tęgoborze | 2 | 5 197 PLN | 10 394 PLN |
| Andrzej Olszowski A14 Usługi Projektowe, Nadzory Budowlane Gorlice | 2 | - | - |
| Firma Usługowo-Handlowa „PROJBUD” Tomasz Dąbrowski 33-390 Łącko 940 Łącko | 1 | 44 034 PLN | 44 034 PLN |
| Adam Gurgul – 33-370 Muszyna, ul. Rolanda 8/6 Muszyna | 1 | - | - |
| INFRASTRUKTURA POLSKA Sp. z o. o. , Tęgoborze | 1 | 2 208 PLN | 2 208 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługi – „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”
2026-09-02 10:14:21Z
Nadzór inwestorski dla realizacji zamówienia pn.: Kompleksowa modernizacja zabytkowej Kamienicy Obońskich
2026-09-01 06:55:45Z
Kompleksowe odpłatne pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad rb podczas realizacji zad. pn Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz.ew. nr 216 obr.Złockie gm. Muszyna
2026-08-28 09:00:13Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich - część 2 roboty wykończeniowe budynku i zagospodarowanie terenu”
2026-08-28 08:01:27Z
Kompleksowe odpłatne pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestors. nad robotami budowlanymi podczas realizacji zadania pn. „Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej nr 292903K w Złockiem”
2026-08-27 08:52:50Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla inwestycji pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1235K klasy "Z"
2026-08-26 12:21:50Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie”
2026-08-26 06:32:19Z
Nadzór inwestorski nad budową żłobka i przedszkola w Świątnikach Górnych- II postępowanie
2026-08-24 08:40:13Z
Usługa nadzoru inwestorskiego
2026-08-21 10:44:08Z
Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa – II postępowanie
2026-08-21 06:32:35Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401387 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa
1.2.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Limanowa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545636
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kopernika
1.4.2.) Miejscowość: Limanowa
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-600
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: limanowa@kraków.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://limanowa.krakow.lasy.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17ea76f6-1a2e-4eb1-9140-8255d3226197
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401387
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 547750-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian 2 | S t r o n a klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa – II postępowanie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa. Roboty budowlane będące przedmiotem nadzoru będą realizowane na gruntach Nadleśnictwa Limanowa, w Leśnictwie Lubogoszcz.
3.9.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-10-214.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Olszowski A14 Usługi Projektowe, Nadzory Budowlane
4.3.4.) Miejscowość: Gorlice
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 27000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 709860-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 27000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE