Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich - część 2 roboty wykończeniowe budynku i zagospodarowanie terenu”
Zamawiający
GMINA WIELICZKA
Wieliczka, Małopolskie
NIP: 6830011450
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Arkadis sp. z o.o. S4 sp. k. | Czudec | REGON:389043255; NIP:8191673641 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arkadis sp. z o.o. S4 sp. k. (Czudec) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 49 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9)
Najniższa cena
2 208 PLN
Średnia cena
73 858 PLN
Najwyższa cena
387 450 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Daniel Olech Nadzory Budowlane i Drogowe Kobylanka | 3 | 83 575 PLN | 250 724 PLN |
| FAVOR Sp. z o.o. Kraków | 3 | 21 133 PLN | 63 400 PLN |
| Grzegorz Chłosta DORADZTWO TECHNICZNE, USŁUGI BHP I PPOŻ Busko Zdrój | 2 | 75 645 PLN | 151 290 PLN |
| INŻYNIERIA ŚLĄSK GRZEGORZ GALINIAK Ruda Śląska | 2 | 27 000 PLN | 54 000 PLN |
| Arkadis sp. z o.o. S4 sp. k. Czudec | 2 | - | - |
| INFRASTRUKTURA POLSKA Sp. z o. o. Zawadka 70, 33-312 Tęgoborze Tęgoborze | 2 | 5 197 PLN | 10 394 PLN |
| Andrzej Olszowski A14 Usługi Projektowe, Nadzory Budowlane Gorlice | 2 | - | - |
| Firma Usługowo-Handlowa „PROJBUD” Tomasz Dąbrowski 33-390 Łącko 940 Łącko | 1 | 44 034 PLN | 44 034 PLN |
| Adam Gurgul – 33-370 Muszyna, ul. Rolanda 8/6 Muszyna | 1 | - | - |
| INFRASTRUKTURA POLSKA Sp. z o. o. , Tęgoborze | 1 | 2 208 PLN | 2 208 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługi – „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”
2026-09-02 10:14:21Z
Nadzór inwestorski dla realizacji zamówienia pn.: Kompleksowa modernizacja zabytkowej Kamienicy Obońskich
2026-09-01 06:55:45Z
Kompleksowe odpłatne pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad rb podczas realizacji zad. pn Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz.ew. nr 216 obr.Złockie gm. Muszyna
2026-08-28 09:00:13Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich - część 2 roboty wykończeniowe budynku i zagospodarowanie terenu”
2026-08-28 08:01:27Z
Kompleksowe odpłatne pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestors. nad robotami budowlanymi podczas realizacji zadania pn. „Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej nr 292903K w Złockiem”
2026-08-27 08:52:50Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla inwestycji pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1235K klasy "Z"
2026-08-26 12:21:50Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie”
2026-08-26 06:32:19Z
Nadzór inwestorski nad budową żłobka i przedszkola w Świątnikach Górnych- II postępowanie
2026-08-24 08:40:13Z
Usługa nadzoru inwestorskiego
2026-08-21 10:44:08Z
Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa – II postępowanie
2026-08-21 06:32:35Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321227 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Usługi
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich - część 2 roboty wykończeniowe budynku i zagospodarowanie terenu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELICZKA
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555364
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Powstania Warszawskiego 1
1.4.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.7.) Numer telefonu: 12 263 41 00
1.4.8.) Numer faksu: 12 278 68 60
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: magistrat@wieliczka.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wieliczka.eu/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec7aa3ad-cf1f-11ee-875e-a22221c84ba7
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321227
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00209653
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Usługi3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich - część 2 roboty wykończeniowe budynku i zagospodarowanie terenu”3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach projektu pn. „Budowa Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich - część 2 roboty wykończeniowe budynku i zagospodarowanie terenu”.
2. Zakres rzeczowy robót budowlanych będących przedmiotem nadzoru obejmuje prace wykończeniowe budynku przedszkola, instalacje sanitarne i elektryczne oraz zagospodarowanie terenu, wraz z uzyskaniem decyzji na użytkowanie.
3. Parametry budynku:
- Pow. Zabudowy przedszkola: 503,36 m2,
- Pow. użytkowa 838,82 m2,
- Kubatura - 4 202,04 m3.
4. Dodatkowe informacje dotyczące robót budowlanych będących przedmiotem nadzoru inwestorskiego:
4.1) W I etapie inwestycji wykonano stan surowy zamknięty. Niniejsze postępowanie obejmuje II etap w którym przewidziano wykończenie budynku oraz części zagospodarowania terenu. W zakres robót budowlanych objętych nadzorem inwestorskim wchodzą roboty wykończeniowe tj.: podłogi, ściany, sufity, klatki schodowe, szyb windowy, winda, elewacje, stolarka wewnętrzna, ślusarka, wyposażenie sanitariatów; roboty elektryczne: rozdzielnie, okablowanie, osprzęt, oprawy, pomiary, Instalacje niskoprądowe, oddymianie klatki schodowej; Instalacje wod-kan-gaz-co-wentylacja; zagospodarowanie terenu: ukształtowanie terenu, zieleń, drogi wewn., chodniki, dojścia, zjazd, ogrodzenie terenu, wiata śmietnikowa, przyłącz elektryczny, gaz, woda, kanalizacja sanitarna, 3 zbiorniki po 20 m3, kanalizacja deszczowa, oświetlenie terenu. Zakres prac przedstawiają załączone przedmiary robót. Należy dostarczyć i zamontować tablicę informującą o dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Zakres robót nie obejmuje budowy placu zabaw wraz z jego ogrodzeniem.
Dodatkowo Zamawiający informuje, że w I etapie zostały wykonane ścianki działowe gr.12 cm, drenaż opaskowy, izolacja przeciwwilgociowa i termiczna zewnętrzna pionowa części fundamentowej obiektu wraz z folią kubełkową, konstrukcja rusztu do zabudowy poddasza z płyt gipsowo-kartonowych. Kanały pod wentylatory i wyrzutnie dachowe zostały wykonane w I etapie, natomiast w II etapie wykończeniowym będą instalowane urządzenia. W ramach II etapu przewidziano roboty (zgodnie z projektem) wszystkie warstwy powyżej płyty żelbetowej tj.: izolacja przeciwwodna bitumiczna, styrodur XPS, warstwa poślizgowa 2x folia PE, wylewka betonowa zbrojona siatką, wykończenie posadzki. Dodatkowo, zgodnie z dokumentacją techniczną (Projekt Instalacji elektrycznych 3.13 Instalacja fotowoltaiczna) zamieszczoną w przedmiotowym zamówieniu, zakres zamówienia obejmuje również wykonanie paneli fotowoltaicznych na dachu o mocy łącznej 49,5kW.
4.2) Kompletna dokumentacja na roboty budowlane będące przedmiotem nadzoru znajduje się na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/857472
5. Usługa nadzoru inwestorskiego będzie pełniona w branżach: konstrukcyjno-budowlanej, elektrycznej oraz sanitarnej. Wykonawca zapewni po swojej stronie odpowiedni zespół, który będzie posiadać zdolność techniczną i zawodową w postaci Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego posiadających uprawnienia oraz doświadczenie jak w punkcie 16 SWZ.
6. Zamawiający dopuszcza łączenie poszczególnych funkcji osób wskazanych wyżej, które będą wykonywać niniejsze zamówienie pod warunkiem posiadania przez te osoby, kwalifikacji, uprawnień, doświadczenia wymaganych dla tych osób.
7. Zamawiający wymaga, aby Inspektor Nadzoru Inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń pełnił funkcję koordynatora inspektorów nadzoru inwestorskiego oraz reprezentował Wykonawcę niniejszego przedmiotu zamówienia przed Zamawiającym.
8. Wspólny słownik zamówień publicznych CPV:
71520000-9 – usługi nadzoru budowlanego
3.8.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-03-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
15 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Arkadis sp. z o.o. S4 sp. k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON:389043255; NIP:8191673641
4.3.3.) Ulica: ul. Słoneczna 47
4.3.4.) Miejscowość: Czudec
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-120
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49497,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00261562/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2025-12-23
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
W związku ze zmianą terminu wykonania robót budowlanych niezbędne było zawarcie aneksu do umowy na świadczenie usług nadzoru budowlanego na przedłużony okres.5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
W związku z przedłużeniem terminu obowiązywania umowy o usługi nadzoru oraz celem przywrócenia równowagi ekonomicznej stron umowy zwiększono wynagrodzenie Wykonawcy.5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 24703,00
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE