Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00365909

Zamawiający

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Słupsk, Pomorskie

NIP: 8390005623

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

83-340 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Elwoz Eco spółka z o.o. Sierakowice NIP 589-10-50-774

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Elwoz Eco spółka z o.o. (Sierakowice) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 113 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)

Najniższa cena

4 PLN

Średnia cena

410 232 PLN

Najwyższa cena

1 154 466 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ELWOZ ECO Sp. z o.o. Sierakowice 4 677 970 PLN 1 355 939 PLN
ECO SOPOT SP. Z O.O. Sopot 3 - 268 874 PLN
PreZero Service Północ Sp. z o.o. Gdańsk 3 320 760 PLN 320 760 PLN
EMKA S.A. Żyrardów 3 168 606 PLN 505 819 PLN
EKO DOLINA Sp. z o. o. Łężyce 2 367 969 PLN 367 969 PLN
Elwoz Eco spółka z o.o. Sierakowice 2 511 920 PLN 511 920 PLN
ELWOZ ECO SP. Z O.O. SIERAKOWICE 2 1 008 720 PLN 1 008 720 PLN
KOMA Olsztyn Sp. z o.o. Olsztyn 2 974 106 PLN 974 106 PLN
PRSP „Sanipor” Sp. z o.o. Gdynia 2 243 551 PLN 487 102 PLN
PHU SANIKO Andrzej Koszałka Kartuzy 2 741 617 PLN 741 617 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji 191212 odpadów balastowych luzem o granulacji 80-300 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy

FBSerwis Zielony Kamieńsk Sp. z o.o. -

2026-08-14 04:43:58Z

Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości w gminie Ostaszewo.

ALTVATER PIŁA SP. Z O.O. -

2026-08-07 10:12:45Z

Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.

P.P.H.UGABREX GABRIEL REGLIŃSKI 5 904 PLN

2026-08-05 08:18:55Z

Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.

P.P.H.U GABREX GABRIEL REGLIŃSKI -

2026-08-05 08:18:55Z

Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Dzierzgoń w roku 2026

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. -

2026-07-28 13:06:10Z

Odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej.

Elwoz Eco spółka z o.o. -

2026-07-28 11:50:35Z

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, położonych na terenie gminy Bytów oraz ich transport do ZZO Sierzno sp. z o.o.

„Wodociągi Miejskie Bytów” sp. z o. o. 583 200 PLN

2026-07-22 13:53:53Z

Odbiór i transport odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Miasta Sopotu

ECO SOPOT SP. Z O.O. -

2026-07-21 09:32:24Z

Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości w gminie Ostaszewo

Altvater Piła Sp. z o.o. 747 360 PLN

2026-07-17 08:06:45Z

23/PN /2025 odbiór i zagospodarowania odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne.

Port Service Sp. z o.o. -

2026-07-09 10:20:50Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 362 PLN Średnia: 140 589 PLN Max: 1 101 622 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770530530

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Szczecińska 112

1.4.2.) Miejscowość: Słupsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.4.7.) Numer telefonu: +48 59843 40 22

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@pgkslupsk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgkslupsk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e85cc5ee-c6e1-4ba9-99ae-08fe7c7e02c3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365909

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 104-353301

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej o kodach: 15 01 02, 15 01 05, 15 02 03, 16 01 19 w procesie odzysku R1 lub R12 lub unieszkodliwienia ich w procesie D10. Zagospodarowanie dotyczy odpadów poprodukcyjnych o ciężarze 0,2-0,4 Mg/m3. Odpady będą transportowane w stanie luźnym w ilości szacunkowej ~160 Mg/ miesiąc. Odpady o kodach 15 01 02, 15 01 05, 15 02 03 przekazywane do zagospodarowania w 80% będą pochodzić z przetwórstwa rybnego, w związku z czy mogą posiadać specyficzny zapach oraz zanieczyszczenia organiczne (np. tłuszcze, resztki pochodzenia roślinnego).

3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2027-07-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-07-23 do 2026-07-23

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Elwoz Eco spółka z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 589-10-50-774

4.3.3.) Ulica: Słupska nr 2

4.3.4.) Miejscowość: Sierakowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 83-340

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1713830,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 143-495367

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1096637,23 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 90500000-2
90500000-2 (Usługi związane z odpadami) 90513000-6 (Usługi obróbki i usuwania odpadów które nie są niebezpieczne)