Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji 191212 odpadów balastowych luzem o granulacji 80-300 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy
Zamawiający
Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. w Tczewie
Tczew, Pomorskie
NIP: 5932268695
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FBSerwis Zielony Kamieńsk Sp. z o.o. | Kamieńsk | Regon 525771389 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FBSerwis Zielony Kamieńsk Sp. z o.o. (Kamieńsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 113 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)
Najniższa cena
4 PLN
Średnia cena
410 232 PLN
Najwyższa cena
1 154 466 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELWOZ ECO Sp. z o.o. Sierakowice | 4 | 677 970 PLN | 1 355 939 PLN |
| ECO SOPOT SP. Z O.O. Sopot | 3 | - | 268 874 PLN |
| PreZero Service Północ Sp. z o.o. Gdańsk | 3 | 320 760 PLN | 320 760 PLN |
| EMKA S.A. Żyrardów | 3 | 168 606 PLN | 505 819 PLN |
| EKO DOLINA Sp. z o. o. Łężyce | 2 | 367 969 PLN | 367 969 PLN |
| Elwoz Eco spółka z o.o. Sierakowice | 2 | 511 920 PLN | 511 920 PLN |
| ELWOZ ECO SP. Z O.O. SIERAKOWICE | 2 | 1 008 720 PLN | 1 008 720 PLN |
| KOMA Olsztyn Sp. z o.o. Olsztyn | 2 | 974 106 PLN | 974 106 PLN |
| PRSP „Sanipor” Sp. z o.o. Gdynia | 2 | 243 551 PLN | 487 102 PLN |
| PHU SANIKO Andrzej Koszałka Kartuzy | 2 | 741 617 PLN | 741 617 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji 191212 odpadów balastowych luzem o granulacji 80-300 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy
2026-08-14 04:43:58Z
Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości w gminie Ostaszewo.
2026-08-07 10:12:45Z
Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.
2026-08-05 08:18:55Z
Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.
2026-08-05 08:18:55Z
Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Dzierzgoń w roku 2026
2026-07-28 13:06:10Z
Odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej.
2026-07-28 11:50:35Z
Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, położonych na terenie gminy Bytów oraz ich transport do ZZO Sierzno sp. z o.o.
2026-07-22 13:53:53Z
Odbiór i transport odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Miasta Sopotu
2026-07-21 09:32:24Z
Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości w gminie Ostaszewo
2026-07-17 08:06:45Z
23/PN /2025 odbiór i zagospodarowania odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne.
2026-07-09 10:20:50Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392370 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji 191212 odpadów balastowych luzem o granulacji 80-300 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. w Tczewie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471199
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rokicka 5A
1.4.2.) Miejscowość: Tczew
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zuostczew.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuostczew.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22c41fd3-857e-4e5b-9601-8721f212caf9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392370
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 186 633036-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji 191212 odpadów balastowych luzem o granulacji 80-300 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych
przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów balastowych luzem o granulacji 80-300 mm o
wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzących z przetwarzania
odpadów komunalnych zmieszanych, sklasyfikowanej zgodnie z katalogiem odpadów jako
191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki
odpadów inne niż wymienione w 191211 – odpad luzem. Szacunkowa ilość maksymalna
odpadów do zagospodarowania: do 8 000 Mg. Zamawiający zastrzega, iż podana ilość
przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i w zależności od potrzeb
Zamawiającego może ulec zmniejszeniu. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub
zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego,
Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu
umowy wynikała będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Minimalna wielkość zakresu
świadczenia niniejszej usługi wynosi 1 600 Mg (+/- 20 Mg), co stanowi 20 % szacunkowej
ilości odpadów, o której mowa powyżej w ust. 1 niniejszego rozdziału.
3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FBSerwis Zielony Kamieńsk Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 525771389
4.3.3.) Ulica: Ruszczyn 100
4.3.4.) Miejscowość: Kamieńsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-360
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7145280,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: S236 811061-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7144011,71 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE