Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.
Numer referencyjny: TP-NB-08/2026/KM
Zamawiający
GDAŃSKIE WODY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kaczeńce 31
80-614 Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5830010823
REGON: 190275057
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Część 5
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| P.P.H.UGABREX GABRIEL REGLIŃSKI | Niestępowo | PL5891120463 |
| P.P.H.U GABREX GABRIEL REGLIŃSKI | Niestępowo | 5891120463 |
| - | ||
| - | ||
| - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P.P.H.UGABREX GABRIEL REGLIŃSKI (Niestępowo) | Umowa podpisana | 5 904 PLN | - |
| 2 | P.P.H.U GABREX GABRIEL REGLIŃSKI (Niestępowo) | Umowa podpisana | - | - |
| 3 | - | Unieważniono | - | - |
| 4 | - | Unieważniono | - | - |
| Powód unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy | ||||
| 5 | - | Unieważniono | - | - |
| Powód unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy | ||||
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 113 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2 - Usługi związane z odpadami)
Najniższa cena
4 PLN
Średnia cena
410 232 PLN
Najwyższa cena
1 154 466 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELWOZ ECO Sp. z o.o. Sierakowice | 4 | 677 970 PLN | 1 355 939 PLN |
| ECO SOPOT SP. Z O.O. Sopot | 3 | - | 268 874 PLN |
| PreZero Service Północ Sp. z o.o. Gdańsk | 3 | 320 760 PLN | 320 760 PLN |
| EMKA S.A. Żyrardów | 3 | 168 606 PLN | 505 819 PLN |
| EKO DOLINA Sp. z o. o. Łężyce | 2 | 367 969 PLN | 367 969 PLN |
| Elwoz Eco spółka z o.o. Sierakowice | 2 | 511 920 PLN | 511 920 PLN |
| ELWOZ ECO SP. Z O.O. SIERAKOWICE | 2 | 1 008 720 PLN | 1 008 720 PLN |
| KOMA Olsztyn Sp. z o.o. Olsztyn | 2 | 974 106 PLN | 974 106 PLN |
| PRSP „Sanipor” Sp. z o.o. Gdynia | 2 | 243 551 PLN | 487 102 PLN |
| PHU SANIKO Andrzej Koszałka Kartuzy | 2 | 741 617 PLN | 741 617 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji 191212 odpadów balastowych luzem o granulacji 80-300 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy
2026-08-14 04:43:58Z
Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości w gminie Ostaszewo.
2026-08-07 10:12:45Z
Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.
2026-08-05 08:18:55Z
Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.
2026-08-05 08:18:55Z
Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Dzierzgoń w roku 2026
2026-07-28 13:06:10Z
Odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej.
2026-07-28 11:50:35Z
Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, położonych na terenie gminy Bytów oraz ich transport do ZZO Sierzno sp. z o.o.
2026-07-22 13:53:53Z
Odbiór i transport odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Miasta Sopotu
2026-07-21 09:32:24Z
Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości w gminie Ostaszewo
2026-07-17 08:06:45Z
23/PN /2025 odbiór i zagospodarowania odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne.
2026-07-09 10:20:50Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00200150 z dnia 2026-04-15 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GDAŃSKIE WODY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190275057
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaczeńce 31
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-614
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gdanskiewody.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdanskiewody.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e46889de-8197-4b58-8000-7c1cb40f3509
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200150
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://gdanskiewody.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://gdanskiewody.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający określa niezbędne
wymagania sprzętowo–aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
2) komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej
przeglądarki internetowej;
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2;
4) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
10. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB w txt, rtf, pdf, xps, odt, ods, odp,
doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar,
gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: TP-NB-08/2026/KM
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 5
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o. o kodach:
- 17 05 04 Gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03
- 17 05 06 Urobek z pogłębiania inny niż wymieniony w 17 05 05
4.2.6.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Ilość odpadów odbieranych przez Wykonawcę, transportowanych przezZamawiającego, uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego. Minimalna
ilość odpadów określona poniżej stanowi minimalny zakres zamówienia.
Maksymalna ilość odpadów określona poniżej określa prawo opcji zastrzeżone
na rzecz Zamawiającego. Zamawiający nie gwarantuje realizacji zamówienia
w zakresie określonym maksymalną ilością odpadów.
1. Gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03, min. 2000, max. 7000
2. Urobek z pogłębiania inny niż wymieniony w 17 05 05 min. 800 , max. 1800
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o. o kodzie:
- 17 03 02 Mieszanki bitumiczne inne niż wymienione w 17 03 01
4.2.6.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Ilość odpadów odbieranych przez Wykonawcę, transportowanych przez Zamawiającego uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego. Minimalnailość odpadów określona poniżej stanowi minimalny zakres zamówienia.
Maksymalna ilość odpadów określona poniżej określa prawo opcji zastrzeżone
na rzecz Zamawiającego. Zamawiający nie gwarantuje realizacji zamówienia
w zakresie określonym maksymalną ilością odpadów.
Mieszanki bitumiczne inne niż wymienione w 17 03 01
min. 80 , max. 220
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o. o kodzie:
- 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji
4.2.6.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Ilość odpadów odbieranych przez Wykonawcę, transportowanych przezZamawiającego, uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego. Minimalna
ilość odpadów określona poniżej stanowi minimalny zakres zamówienia.
Maksymalna ilość odpadów określona poniżej określa prawo opcji zastrzeżone na rzecz Zamawiającego. Zamawiający nie gwarantuje realizacji zamówienia w zakresie określonym maksymalną ilością odpadów.
Odpady ulegające biodegradacji
min. 50
max 110
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o. o kodzie:
- 20 03 06 Odpady ze studzienek kanalizacyjnych
4.2.6.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Ilość odpadów odbieranych przez Wykonawcę, transportowanych przezZamawiającego, uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego. Minimalna
ilość odpadów określona poniżej stanowi minimalny zakres zamówienia.
Maksymalna ilość odpadów określona poniżej określa prawo opcji zastrzeżone
na rzecz Zamawiającego. Zamawiający nie gwarantuje realizacji zamówienia
w zakresie określonym maksymalną ilością odpadów.
Odpady ze studzienek kanalizacyjnych min. 200 , max 680
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 5
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o. dla kodu odpadu:
- 17 09 04 Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03
4.2.6.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 8
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy posiadająubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej
działalności związanej z przedmiotem zamówienia o wartości sumy gwarancyjnej nie mniejszej niż 500 000,00 zł.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy w okresie
ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres
prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonali należycie,
co najmniej jedno zamówienie obejmujące usługi zagospodarowania
odpadów o kodzie odpowiednim do części zamówienia, o udzielenie którego
się ubiegają o łącznej wartości zamówienia nie mniejszej niż 40 000,00 zł
netto.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy posiadają:
a) aktualne zezwolenie na zbieranie i/lub przetwarzanie odpadów
objętych zamówieniem, zgodnie z Ustawą o odpadach;
b) wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w
opakowaniach i gospodarujących odpadami tj. Bazy Danych o
Odpadach w zakresie przetwarzania odpadów objętych zamówieniem,
zgodnie z Ustawą o odpadach
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia, w zakresie i na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-23 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://gdanskiewody.ezamawiajacy.pl/ w zakładce "OFERTY"
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-23 12:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-22
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.04.2026
- Termin składania ofert
- 23.04.2026 10:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące