Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Brzeszcze

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00360739

Zamawiający

GMINA BRZESZCZE

Brzeszcze, Małopolskie

NIP: 5492197470

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ARCHIMEDES Paweł Duś Bielsko-Biała 5471603686

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ARCHIMEDES Paweł Duś (Bielsko-Biała) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71410000-5)

Najniższa cena

51 000 PLN

Średnia cena

145 740 PLN

Najwyższa cena

238 619 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
WANIK MIROSŁAW SOSNOWIEC 2 - -
HOME ARCHITEKCI ANNA ŁĄCZYŃSKA-BIESZCZAD Wólka Grądzka 46 1 - 120 000 PLN
Biuro Urbanistyczne Maria Modzelewska Nowy Sącz 1 - -
JAGABUDEX-PROJEKT Poznań 1 51 000 PLN 51 000 PLN
Usługi projektowe Klaudia Krupa Szczucin 1 - 120 000 PLN
ARCHIMEDES Paweł Duś Bielsko-Biała 1 - -
Pracownia Urbanistyczna ”STUDIUM” Andrzej Hełdak Bukowina Tatrzańska 1 238 619 PLN 238 619 PLN
ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNA PRACOWNIA M.A.M. Kraków 1 - -
ANNA STANIEWICZ "ASTAPLAN" PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA Królewska 80/12, 30-045 Kraków KRAKÓW 1 - -
Terra analizy doradztwo planowanie Agnieszka Rozenau-Rybowicz Kraków 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 49 200 PLN Średnia: 158 083 PLN Max: 396 023 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Brzeszcze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESZCZE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356305070

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Kościelna 4

1.4.2.) Miejscowość: Brzeszcze

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-620

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeszcze.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.brzeszcze.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75d8411b-0d0c-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360739

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00314420

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Brzeszcze

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i opracowanie planu ogólnego wraz z:
− wykonaniem opracowań poprzedzających prace planistyczne,
− wykonaniem opracowania ekofizjograficznego dla obszaru objętego projektem planu ogólnego,
− wykonaniem prognozy oddziaływania na środowisko wraz z innymi dokumentami wynikającymi z przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 8 „Opis przedmiotu zamówienia”

3.9.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

20 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ARCHIMEDES Paweł Duś

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471603686

4.3.4.) Miejscowość: Bielsko-Biała

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 231240,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00384525/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmian terminu wykonania umowy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Nastąpiła zmiana przepisów prawa mająca wpływ na termin wykonania umowy.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 231240,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71410000-5
71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego)