Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mszana Dolna
Zamawiający
Miasto Mszana Dolna
Mszana Dolna, Małopolskie
NIP: 7371008784
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Terra analizy doradztwo planowanie Agnieszka Rozenau-Rybowicz | Kraków | 9591223066 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Terra analizy doradztwo planowanie Agnieszka Rozenau-Rybowicz (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71410000-5)
Najniższa cena
51 000 PLN
Średnia cena
145 740 PLN
Najwyższa cena
238 619 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| WANIK MIROSŁAW SOSNOWIEC | 2 | - | - |
| HOME ARCHITEKCI ANNA ŁĄCZYŃSKA-BIESZCZAD Wólka Grądzka 46 | 1 | - | 120 000 PLN |
| Biuro Urbanistyczne Maria Modzelewska Nowy Sącz | 1 | - | - |
| JAGABUDEX-PROJEKT Poznań | 1 | 51 000 PLN | 51 000 PLN |
| Usługi projektowe Klaudia Krupa Szczucin | 1 | - | 120 000 PLN |
| ARCHIMEDES Paweł Duś Bielsko-Biała | 1 | - | - |
| Pracownia Urbanistyczna ”STUDIUM” Andrzej Hełdak Bukowina Tatrzańska | 1 | 238 619 PLN | 238 619 PLN |
| ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNA PRACOWNIA M.A.M. Kraków | 1 | - | - |
| ANNA STANIEWICZ "ASTAPLAN" PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA Królewska 80/12, 30-045 Kraków KRAKÓW | 1 | - | - |
| Terra analizy doradztwo planowanie Agnieszka Rozenau-Rybowicz Kraków | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sporządzanie projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicznego
2026-07-31 13:14:59Z
Sporządzanie projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicznego
2026-07-31 13:14:59Z
Sporządzenie projektu planu ogólnego Miasta Jordanowa
2026-07-28 09:22:05Z
Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Brzeszcze
2026-07-24 09:50:32Z
Opracowanie Planu Ogólnego Gminy i Miasta Miechów
2026-07-23 12:55:36Z
OPRACOWANIE PROJEKTU PLANU OGÓLNEGO ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO DLA GMINY BORZĘCIN
2026-07-14 12:24:34Z
Opracowanie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krynica-Zdrój
2026-07-02 12:10:31Z
Opracowanie projektu planu ogólnego Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna
2026-06-29 06:08:59Z
Wykonanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mszana Dolna
2026-06-12 10:32:59Z
Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Iwkowa
2026-06-01 11:15:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288003 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mszana Dolna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Mszana Dolna
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893240
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: marsz. J. Piłsudskiego 2
1.4.2.) Miejscowość: Mszana Dolna
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-730
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: 183379400
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: miasto@mszana-dolna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana-dolna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-124ab75c-fcc4-11ee-885b-8267c0608453
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288003
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00290219
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mszana Dolna
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa
planistyczna polegająca na wykonaniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP) dla obszaru Miasta Mszana Dolna, obejmującego obszar miasta w granicach administracyjnych (pow. 27,1 km²) zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Mszanie Dolnej nr LXVII/549/2023 z dnia: 23 sierpnia 2023 r. w sprawie przystąpienia do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mszana Dolna.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP) dla obszaru Miasta Mszana Dolna zgodnie z przepisami ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2023 r. poz. 977 ze zm.) zwanej dalej ustawą o PiZP, a w szczególności z przepisami art. 13a, 13b, 13c, 13d, 13e , 13f, 13 g, 13 i, 13 j, 13k, 13m, które weszły w życie w dniu 24 września 2023 r. a także przepisami wykonawczymi do tej ustawy.
3.9.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
19 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Terra analizy doradztwo planowanie Agnieszka Rozenau-Rybowicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591223066
4.3.3.) Ulica: Rzemieślnicza
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 30-363
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 209000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00389067/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 4
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu wykonania umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy do 19 miesięcy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu wykonania umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy do 29.12.2025
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu wykonania umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy do 15.02.2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu wykonania umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy do 15.03.2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 209000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE