Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Sporządzenie projektu planu ogólnego Miasta Jordanowa

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00365111

Zamawiający

Miasto Jordanów

Jordanów, Małopolskie

NIP: 5521579821

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

30-045 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ANNA STANIEWICZ "ASTAPLAN" PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA Królewska 80/12, 30-045 Kraków KRAKÓW 9451300364

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ANNA STANIEWICZ "ASTAPLAN" PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA Królewska 80/12, 30-045 Kraków (KRAKÓW) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71410000-5)

Najniższa cena

51 000 PLN

Średnia cena

145 740 PLN

Najwyższa cena

238 619 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
WANIK MIROSŁAW SOSNOWIEC 2 - -
HOME ARCHITEKCI ANNA ŁĄCZYŃSKA-BIESZCZAD Wólka Grądzka 46 1 - 120 000 PLN
Biuro Urbanistyczne Maria Modzelewska Nowy Sącz 1 - -
JAGABUDEX-PROJEKT Poznań 1 51 000 PLN 51 000 PLN
Usługi projektowe Klaudia Krupa Szczucin 1 - 120 000 PLN
ARCHIMEDES Paweł Duś Bielsko-Biała 1 - -
Pracownia Urbanistyczna ”STUDIUM” Andrzej Hełdak Bukowina Tatrzańska 1 238 619 PLN 238 619 PLN
ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNA PRACOWNIA M.A.M. Kraków 1 - -
ANNA STANIEWICZ "ASTAPLAN" PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA Królewska 80/12, 30-045 Kraków KRAKÓW 1 - -
Terra analizy doradztwo planowanie Agnieszka Rozenau-Rybowicz Kraków 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 49 200 PLN Średnia: 158 083 PLN Max: 396 023 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Sporządzenie projektu planu ogólnego Miasta Jordanowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jordanów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893227

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Jordanów

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-240

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: miasto@jordanow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jordanow.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f21117bd-d069-410b-89e7-0a54c5724b8d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365111

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00067163

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sporządzenie projektu planu ogólnego Miasta Jordanowa

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektu planu ogólnego Miasta Jordanowa wraz z wszystkimi opracowaniami, które są niezbędne w procedurze tworzenia planu ogólnego, tj. w szczególności:
1) projektu Planu Ogólnego, poprzedzonego opracowaniem niezbędnych analiz, prognoz i bilansów, o których mowa w ustawie z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, a ich wyniki powinny zostać przedstawione w postaci odrębnego dokumentu;
2) uzasadnienia, o którym mowa w art. 13h ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, składającego się z części tekstowej i graficznej;
3) danych przestrzennych dotyczących planu ogólnego, w tym dokumentujących sposób wyznaczenia obszaru uzupełnienia zabudowy;
4) prognozy oddziaływania na środowisko Planu Ogólnego, spełniającej wymagania określone w ustawie z dnia 3 października 2008 roku o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.
Plan ogólny Miasta Jordanowa sporządza się dla obszaru w granicach administracyjnych Miasta Jordanowa, z zachowaniem wymogów oraz procedury określonej w ustawie z dnia 27 marca 2003 r, o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie sposobu przygotowania projektu planu ogólnego gminy oraz innych przepisach wykonawczych z uwzględnieniem uwag zgłaszanych przez Zamawiającego w trakcie realizacji umowy i aktualnego orzecznictwa sądowego dotyczącego zagospodarowania przestrzennego.
Szczegółowy opis prac określa umowa wraz harmonogramem rzeczowo-finansowy, będącym załącznikiem do umowy – Załącznik nr 9 do SWZ.
4. Podstawy prawne:
1) Ustawa z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 ) wraz z aktami wykonawczymi
2) Uchwała nr VII/40/2024 Rady Miasta Jordanowa z dnia 28 października 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Miasta Jordanowa
3) rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 8 grudnia 2023 roku w sprawie projektu planu ogólnego gminy, dokumentowania prac planistycznych w zakresie tego planu oraz wydawania z niego wypisów i wyrysów (Dz. U. z 2023 roku poz. 2758),
4) ustawa z dnia 3 października 2008 roku o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. z 2024 roku poz. 1112)
5) inne przepisy związane z problematyką planu ogólnego.

3.9.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ANNA STANIEWICZ "ASTAPLAN" PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA Królewska 80/12, 30-045 Kraków

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9451300364

4.3.3.) Ulica: Królewska 80/12

4.3.4.) Miejscowość: KRAKÓW

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-045

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 298890,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00119759/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 298890,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71410000-5
71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego)