Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 99 999 PLN
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą (...)
Numer referencyjny: WZP.272.92.2026
Zamawiający
POWIAT WOŁOMIŃSKI
ul. Prądzyńskiego 3
05-200 Wołomin, Mazowieckie
NIP: 1250940609
REGON: 013269344
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| DROGMARBUD Marcin Młynarski | Wołomin | 1250919532 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DROGMARBUD Marcin Młynarski (Wołomin) | Umowa podpisana | 99 999 PLN | 99 999 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 93 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego)
Najniższa cena
10 578 PLN
Średnia cena
175 423 PLN
Najwyższa cena
676 500 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| WDI WIEDZA – DOŚWIADCZENIE – INWESTYCJE Wanda Ołdakowska Ostrołęka | 5 | 35 298 PLN | 176 490 PLN |
| PRW Sp. z o.o. Deskurów | 4 | 93 450 PLN | 93 450 PLN |
| ZBM S.A. Warszawa | 3 | - | 399 135 PLN |
| DROGMARBUD Marcin Młynarski Wołomin | 3 | 55 535 PLN | 111 069 PLN |
| SPD Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 134 132 PLN | 402 395 PLN |
| "Usługi Consultingowe" Robert Stęplowski Rawa Mazowiecka | 2 | - | - |
| SBP-BUD Sylwia Bisek Warszawa | 2 | 66 051 PLN | 66 051 PLN |
| Be Concept Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| BECONCEPT Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| HANISAN Bogusław Nowakowski Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlano-remontowych wykonywanych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne.
2026-09-03 06:30:12Z
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Marii Nietrzebki na odcinku od ul. Parkingowej do ul. Wincentego Witosa w Żyrardowie.”
2026-09-02 09:57:40Z
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach zad. inw. pn. Budowa ścieżki rowerowej w ramach rozbudowy DP Nr 4337W (...)
2026-09-01 12:54:56Z
Wykonanie usług nadzoru Inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań
2026-09-01 09:16:28Z
Wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania polegającego na remoncie i przebudowie domków przy ulicy Jazdów 3/4, 0/6,7/29 w W-wie
2026-08-31 13:36:02Z
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą (...)
2026-08-31 11:14:54Z
Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu nad inwestycją pn. „Budowie zbiornika wodnego "Kraszewo" na rzece Raciążnicy” wraz z zapewnieniem nadzoru inwestorskiego.
2026-08-29 11:10:04Z
Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”
2026-08-26 14:57:48Z
Świadczenie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad przebudową drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego
2026-08-25 10:03:27Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży budowlanej, sanitarnej i teletechnicznej podczas realizacji zadania "Budowa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej"
2026-08-24 12:35:36Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367763 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą (...)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbb5e281-55d6-4731-a9de-4ac7da3f9ade
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski,
https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdziałem I.16 SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Oświadczenie zawarte w pkt 11 formularza oferty
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WZP.272.92.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą wojewódzką 634 do km 0+936,28”.
4.2.6.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak
4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający, zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo Zamówień publicznych, przewiduje rozszerzenie przedmiotu zamówienia poprzez wykonanie usług polegających na powtórzeniu podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, które zostaną zlecone na warunkach tożsamych z warunkami tego zamówienia.
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji na wezwanie Zamawiającego
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
I. zdolności technicznej lub zawodowejZamawiający zaprasza do udziału w postępowaniu tych Wykonawców, którzy spełniają łącznie poniższe wymagania:
1. Wykonawca w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonał lub wykonuje co najmniej dwie usługi polegające na pełnieniu nadzoru inwestorskiego nad budową, rozbudową lub przebudową drogi publicznej o wartości robót budowlanych nie mniejszej niż 7.000.000,00 zł brutto każda.
2. Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami zdolnymi do realizacji zamówienia, tj. co najmniej:
• inspektorem nadzoru inwestorskiego w specjalności inżynieryjnej drogowej,
• inspektorem nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych,
• inspektorem nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
• inspektorem nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, jeżeli zakres robót telekomunikacyjnych wymaga udziału osoby posiadającej takie uprawnienia.
Osoby skierowane do realizacji zamówienia muszą posiadać właściwe uprawnienia budowlane oraz aktualne zaświadczenie o przynależności do właściwej izby samorządu zawodowego.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy;
2. wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Jeśli dotyczy:- samooczyszczenie;
- pełnomocnictwo;
- oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
- zobowiązanie podmiotu trzeciego;
- zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Ze względu na ograniczona ilość znaków wszelkie zmiany umowy zostały zawarte w pkt. III.7 SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-06 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-06 10:10
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-04
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Termin wykonania zamówieniaUmowa obowiązuje od dnia jej zawarcia do dnia zakończenia i rozliczenia Umowy o roboty budowlane, przez co rozumie się dokonanie odbioru końcowego robót budowlanych, zatwierdzenie dokumentacji powykonawczej, rozliczenie końcowe robót oraz skuteczne zawiadomienie o zakończeniu robót budowlanych albo uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, jeżeli będzie wymagana oraz upływ okresu rękojmi i gwarancji udzielonej przez Wykonawcę Robót.
Inspektor Nadzoru będzie zobowiązany do udziału w czynnościach w okresie rękojmi i gwarancji udzielonej przez Wykonawcę Robót, w szczególności w przeglądach gwarancyjnych, opiniowaniu wad i potwierdzaniu ich usunięcia.
Planowany termin realizacji robót budowlanych: 13 miesięcy od dnia podpisania umowy na roboty budowlane.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- 06.08.2026 08:00
- Wartość umowy
- 99 999 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
13 miesiące