Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży budowlanej, sanitarnej i teletechnicznej podczas realizacji zadania "Budowa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej"

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00404521

Zamawiający

Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5252296818

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

80-034 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SOSNOSTAL inż Rafał Sosna Sp. z o.o. Gdańsk 5833401458

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SOSNOSTAL inż Rafał Sosna Sp. z o.o. (Gdańsk) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 93 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9)

Najniższa cena

10 578 PLN

Średnia cena

175 423 PLN

Najwyższa cena

676 500 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
WDI WIEDZA – DOŚWIADCZENIE – INWESTYCJE Wanda Ołdakowska Ostrołęka 5 35 298 PLN 176 490 PLN
PRW Sp. z o.o. Deskurów 4 93 450 PLN 93 450 PLN
ZBM S.A. Warszawa 3 - 399 135 PLN
DROGMARBUD Marcin Młynarski Wołomin 3 55 535 PLN 111 069 PLN
SPD Sp. z o.o. Warszawa 3 134 132 PLN 402 395 PLN
"Usługi Consultingowe" Robert Stęplowski Rawa Mazowiecka 2 - -
SBP-BUD Sylwia Bisek Warszawa 2 66 051 PLN 66 051 PLN
Be Concept Sp. z o. o. Warszawa 2 - -
BECONCEPT Sp. z o. o. Warszawa 2 - -
HANISAN Bogusław Nowakowski Warszawa 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlano-remontowych wykonywanych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne.

Andrzej Kłosowski Doradztwo budowlane, kosztorysowanie, nadzory -

2026-09-03 06:30:12Z

Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Marii Nietrzebki na odcinku od ul. Parkingowej do ul. Wincentego Witosa w Żyrardowie.”

PROGRES ZBIGNIEW WITCZAK -

2026-09-02 09:57:40Z

Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach zad. inw. pn. Budowa ścieżki rowerowej w ramach rozbudowy DP Nr 4337W (...)

SBP-BUD Sylwia Bisek 66 051 PLN

2026-09-01 12:54:56Z

Wykonanie usług nadzoru Inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań

LAWOKAST Consulting Jerzy Kozakowski 28 960 PLN

2026-09-01 09:16:28Z

Wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania polegającego na remoncie i przebudowie domków przy ulicy Jazdów 3/4, 0/6,7/29 w W-wie

PM PARTNERS Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością 24 600 PLN

2026-08-31 13:36:02Z

Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą (...)

DROGMARBUD Marcin Młynarski 99 999 PLN

2026-08-31 11:14:54Z

Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu nad inwestycją pn. „Budowie zbiornika wodnego "Kraszewo" na rzece Raciążnicy” wraz z zapewnieniem nadzoru inwestorskiego.

Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT 600 117 PLN

2026-08-29 11:10:04Z

Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”

Be Concept Sp. z o.o. -

2026-08-26 14:57:48Z

Świadczenie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad przebudową drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego

SBP-BUD Sylwia Bisek -

2026-08-25 10:03:27Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży budowlanej, sanitarnej i teletechnicznej podczas realizacji zadania "Budowa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej"

SOSNOSTAL inż Rafał Sosna Sp. z o.o. -

2026-08-24 12:35:36Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 208 PLN Średnia: 139 072 PLN Max: 1 072 871 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży budowlanej, sanitarnej i teletechnicznej podczas realizacji zadania "Budowa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259663

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Żegańska 1

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 04-713

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.wzp@um.warszawa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wawer.warszawa.pl/vprocurement

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6bc85a1-959a-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404521

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00540897

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży budowlanej, sanitarnej i teletechnicznej podczas realizacji zadania "Budowa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej"

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest:
1) sprawowanie funkcji inspektora nadzoru w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane w specjalnościach:
a) konstrukcyjno-budowlanej;
b) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
c) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych.
2) obsługa Inwestycji w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia, łącznie z kontrolowaniem rozliczeń inwestycji z wykonawcą inwestycji, jak również z jego podwykonawcami.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

18 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SOSNOSTAL inż Rafał Sosna Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833401458

4.3.3.) Ulica: Wawelska 4B/4

4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk

4.3.5.) Kod pocztowy: 80-034

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 249444,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00067445/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-01-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 249444,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71520000-9
71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego)