Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 24 600 PLN
Wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania polegającego na remoncie i przebudowie domków przy ulicy Jazdów 3/4, 0/6,7/29 w W-wie
Zamawiający
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
Szwoleżerów 5
00-464 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 1070001293
REGON: 012547634
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PM PARTNERS Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | 5322076098 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PM PARTNERS Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | 24 600 PLN | 24 600 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 93 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9)
Najniższa cena
10 578 PLN
Średnia cena
175 423 PLN
Najwyższa cena
676 500 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| WDI WIEDZA – DOŚWIADCZENIE – INWESTYCJE Wanda Ołdakowska Ostrołęka | 5 | 35 298 PLN | 176 490 PLN |
| PRW Sp. z o.o. Deskurów | 4 | 93 450 PLN | 93 450 PLN |
| ZBM S.A. Warszawa | 3 | - | 399 135 PLN |
| DROGMARBUD Marcin Młynarski Wołomin | 3 | 55 535 PLN | 111 069 PLN |
| SPD Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 134 132 PLN | 402 395 PLN |
| "Usługi Consultingowe" Robert Stęplowski Rawa Mazowiecka | 2 | - | - |
| SBP-BUD Sylwia Bisek Warszawa | 2 | 66 051 PLN | 66 051 PLN |
| Be Concept Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| BECONCEPT Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| HANISAN Bogusław Nowakowski Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlano-remontowych wykonywanych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne.
2026-09-03 06:30:12Z
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Marii Nietrzebki na odcinku od ul. Parkingowej do ul. Wincentego Witosa w Żyrardowie.”
2026-09-02 09:57:40Z
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach zad. inw. pn. Budowa ścieżki rowerowej w ramach rozbudowy DP Nr 4337W (...)
2026-09-01 12:54:56Z
Wykonanie usług nadzoru Inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań
2026-09-01 09:16:28Z
Wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania polegającego na remoncie i przebudowie domków przy ulicy Jazdów 3/4, 0/6,7/29 w W-wie
2026-08-31 13:36:02Z
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą (...)
2026-08-31 11:14:54Z
Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu nad inwestycją pn. „Budowie zbiornika wodnego "Kraszewo" na rzece Raciążnicy” wraz z zapewnieniem nadzoru inwestorskiego.
2026-08-29 11:10:04Z
Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”
2026-08-26 14:57:48Z
Świadczenie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad przebudową drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego
2026-08-25 10:03:27Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży budowlanej, sanitarnej i teletechnicznej podczas realizacji zadania "Budowa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej"
2026-08-24 12:35:36Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415021 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania polegającego na remoncie i przebudowie domków przy ulicy Jazdów 3/4, 0/6,7/29 w W-wie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012547634
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szwoleżerów 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-464
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgn.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgn.waw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzenie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania polegającego na remoncie i przebudowie domków przy ulicy Jazdów 3/4, 0/6,7/29 w W-wie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ad119b3-5009-4d4d-86ac-3d07557e55cb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym
(TZ-100/U/25) zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-6dce2aaf-efe4-4b32-b75c-dc7d0579f95f
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ-258/U/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 20000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuj obejmuje pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad budową sieci elektroenergetycznej, przebudową sieci telekomunikacyjnej, budową kanalizacji teletechnicznej, budową i przebudową dróg i ciągów pieszych, rozbudową sieci kanalizacyjnej, budową przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej, elektrycznych,
telekomunikacyjnych, budową zewnętrznych instalacji: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, teletechnicznej, elektrycznych wraz z małą architekturą, odbudową budynku przy ul. Jazdów 3/4 w Warszawie, przebudową budynku przy ulicy Jazdów 7/29 oraz rozbiórką części budynku przy ulicy Jazdów 10/6 oraz jego przebudową wraz ze zmianą sposobów użytkowania budynków z mieszkalnych jednorodzinnych na budynki o funkcji usługowej z zakresu kultury i administracji, kanalizacji sanitarnej, teletechnicznej, elektrycznych wraz z małą architekturą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PM PARTNERS Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5322076098
7.3.3) Ulica: Kolonijna
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-565
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2026-09-30Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 20 000 PLN
- Wartość umowy
- 24 600 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE