Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 28 960 PLN

Wykonanie usług nadzoru Inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00338798

Numer referencyjny: SZ.ROZ.270.2.41.2026

Zamawiający

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5272825616

REGON: 368302575

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego wraz z koordynacją i kontrolą rozliczenia robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „,Wał przeciwpowodziowy Zastań”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 10.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
doświadczenie zawodowe 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
LAWOKAST Consulting Jerzy Kozakowski Bobrowice 9261070613

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 LAWOKAST Consulting Jerzy Kozakowski (Bobrowice) Umowa podpisana 28 960 PLN 28 960 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 93 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego)

Najniższa cena

10 578 PLN

Średnia cena

175 423 PLN

Najwyższa cena

676 500 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
WDI WIEDZA – DOŚWIADCZENIE – INWESTYCJE Wanda Ołdakowska Ostrołęka 5 35 298 PLN 176 490 PLN
PRW Sp. z o.o. Deskurów 4 93 450 PLN 93 450 PLN
ZBM S.A. Warszawa 3 - 399 135 PLN
DROGMARBUD Marcin Młynarski Wołomin 3 55 535 PLN 111 069 PLN
SPD Sp. z o.o. Warszawa 3 134 132 PLN 402 395 PLN
"Usługi Consultingowe" Robert Stęplowski Rawa Mazowiecka 2 - -
SBP-BUD Sylwia Bisek Warszawa 2 66 051 PLN 66 051 PLN
Be Concept Sp. z o. o. Warszawa 2 - -
BECONCEPT Sp. z o. o. Warszawa 2 - -
HANISAN Bogusław Nowakowski Warszawa 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlano-remontowych wykonywanych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne.

Andrzej Kłosowski Doradztwo budowlane, kosztorysowanie, nadzory -

2026-09-03 06:30:12Z

Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Marii Nietrzebki na odcinku od ul. Parkingowej do ul. Wincentego Witosa w Żyrardowie.”

PROGRES ZBIGNIEW WITCZAK -

2026-09-02 09:57:40Z

Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach zad. inw. pn. Budowa ścieżki rowerowej w ramach rozbudowy DP Nr 4337W (...)

SBP-BUD Sylwia Bisek 66 051 PLN

2026-09-01 12:54:56Z

Wykonanie usług nadzoru Inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań

LAWOKAST Consulting Jerzy Kozakowski 28 960 PLN

2026-09-01 09:16:28Z

Wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania polegającego na remoncie i przebudowie domków przy ulicy Jazdów 3/4, 0/6,7/29 w W-wie

PM PARTNERS Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością 24 600 PLN

2026-08-31 13:36:02Z

Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą (...)

DROGMARBUD Marcin Młynarski 99 999 PLN

2026-08-31 11:14:54Z

Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu nad inwestycją pn. „Budowie zbiornika wodnego "Kraszewo" na rzece Raciążnicy” wraz z zapewnieniem nadzoru inwestorskiego.

Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT 600 117 PLN

2026-08-29 11:10:04Z

Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”

Be Concept Sp. z o.o. -

2026-08-26 14:57:48Z

Świadczenie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad przebudową drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego

SBP-BUD Sylwia Bisek -

2026-08-25 10:03:27Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży budowlanej, sanitarnej i teletechnicznej podczas realizacji zadania "Budowa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej"

SOSNOSTAL inż Rafał Sosna Sp. z o.o. -

2026-08-24 12:35:36Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 208 PLN Średnia: 139 072 PLN Max: 1 072 871 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie usług nadzoru Inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.szczecin@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usług nadzoru Inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3ce4e22-da04-48de-b137-e3cb06978d60

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338798

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116193/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.200 Wykonanie usługi nadzoru inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/293271/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z rozdziałem nr 3 SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SZ.ROZ.270.2.41.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego wraz z koordynacją i kontrolą rozliczenia robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „,Wał przeciwpowodziowy Zastań”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 10.

4.2.6.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-20

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Warunek dotyczący dysponowania osobami: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że dysponuje lub będzie dysponował podczas realizacji zamówienia co najmniej jedną osobą spełniającą wymagania:

- co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora nadzoru branży hydrotechnicznej oraz pełnienie minimum jednego nadzoru nad pracami na wałach przeciwpowodziowych;
- uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności hydrotechnicznej lub melioracyjnej lub konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (jednak wyłącznie obejmujące swym zakresem budownictwo hydrotechniczne) wynikające z postanowień ustawy dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 418 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z 29 kwietnia 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 831) w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych lub odpowiadające im równoważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów do wykonywania funkcji inspektora nadzoru lub kierownika budowy lub robót.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z Rozdziałem 11 SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z paragrafem nr 15 projektu umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-22 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/293271/notice/public/details

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-22 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1 W przypadku, gdy oferta Wykonawców występujących wspólnie zostanie wybrana, Zamawiający może zażądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
2 Przedstawienie dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia, na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 30 000 PLN.
2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
13.07.2026
Termin składania ofert
22.07.2026 08:00
Wartość umowy
28 960 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego)

Okres realizacji

do 2026-11-20