Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”
Zamawiający
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252836114
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Be Concept Sp. z o.o. | Warszawa | 5223142834 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Be Concept Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 93 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9)
Najniższa cena
10 578 PLN
Średnia cena
175 423 PLN
Najwyższa cena
676 500 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| WDI WIEDZA – DOŚWIADCZENIE – INWESTYCJE Wanda Ołdakowska Ostrołęka | 5 | 35 298 PLN | 176 490 PLN |
| PRW Sp. z o.o. Deskurów | 4 | 93 450 PLN | 93 450 PLN |
| ZBM S.A. Warszawa | 3 | - | 399 135 PLN |
| DROGMARBUD Marcin Młynarski Wołomin | 3 | 55 535 PLN | 111 069 PLN |
| SPD Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 134 132 PLN | 402 395 PLN |
| "Usługi Consultingowe" Robert Stęplowski Rawa Mazowiecka | 2 | - | - |
| SBP-BUD Sylwia Bisek Warszawa | 2 | 66 051 PLN | 66 051 PLN |
| Be Concept Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| BECONCEPT Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| HANISAN Bogusław Nowakowski Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlano-remontowych wykonywanych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne.
2026-09-03 06:30:12Z
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Marii Nietrzebki na odcinku od ul. Parkingowej do ul. Wincentego Witosa w Żyrardowie.”
2026-09-02 09:57:40Z
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach zad. inw. pn. Budowa ścieżki rowerowej w ramach rozbudowy DP Nr 4337W (...)
2026-09-01 12:54:56Z
Wykonanie usług nadzoru Inwestorskiego dla zadania: Wał przeciwpowodziowy Zastań
2026-09-01 09:16:28Z
Wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania polegającego na remoncie i przebudowie domków przy ulicy Jazdów 3/4, 0/6,7/29 w W-wie
2026-08-31 13:36:02Z
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4363W ul. Piłsudskiego w Ząbkach od skrzyżowania z drogą (...)
2026-08-31 11:14:54Z
Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu nad inwestycją pn. „Budowie zbiornika wodnego "Kraszewo" na rzece Raciążnicy” wraz z zapewnieniem nadzoru inwestorskiego.
2026-08-29 11:10:04Z
Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”
2026-08-26 14:57:48Z
Świadczenie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad przebudową drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego
2026-08-25 10:03:27Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży budowlanej, sanitarnej i teletechnicznej podczas realizacji zadania "Budowa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej"
2026-08-24 12:35:36Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409017 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387049383
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rydygiera 8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-793
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.rudyk@ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - Instytut działający w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ea7863b-6b9c-4064-94d2-b75a1da3f2fe
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409017
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00564680
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją umowy, której przedmiotem jest „wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych wraz z niezbędnymi opracowaniami projektowymi w budynkach 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”.
1.1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie nadzoru inwestorskiego, w zakresie obejmującym:
1) dla budynku 1A – wykonanie robót budowlanych;
2) dla budynku 1BC – wykonanie robót budowlanych;
3) dla budynku 14 – zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych;
4) dla budynku 16 – zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych;
5) dla budynku 20C – wykonanie robót budowlanych”.
zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (stanowiącym Załącznik Nr 8 do SWZ – zwanym dalej: „OPZ”).
1.2. Nadzór inwestorski będzie polegał na powierzeniu Inżynierowi Kontraktu zarządzania, koordynacji, kontroli i nadzoru nad realizacją ww. zadania. Zakres zamówienia obejmuje pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami następujących branż:
1) roboty branży konstrukcyjno - budowlanej,
2) roboty branży sanitarnej,
3) roboty branży elektrycznej.
Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy i OPZ, stanowiące załączniki do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Be Concept Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223142834
4.3.3.) Ulica: Aleja Prymasa Tysiąclecia 83A lok.208
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-242
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 590400,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00668923/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji projektu.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wzrost wysokości wynagrodzenia oraz zmiana terminu realizacji przedmiotu umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 197623,44
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużający się proces odbioru końcowego robót budowlanych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wzrost wysokości wynagrodzenia oraz zmiana terminu realizacji przedmiotu umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 18115,48
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 806138,92 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE