Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)

Przygotowanie i realizacja dwudniowego forum w ramach operacji pt.: „Forum przedsiębiorczych kobiet obszarów wiejskich województwa podkarpackiego”,

Aktywny Usługi 2026/BZP 00415999

Numer referencyjny: ZG.261.11.2026

Zamawiający

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Suszyckich 9

36-040 Boguchwała, Podkarpackie

NIP: 5170109885

REGON: 691673703

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przygotowanie i realizacja dwudniowego forum dla kobiet – mieszkanek obszarów wiejskich województwa podkarpackiego, organizowanego w ramach realizacji operacji pt.: „Forum przedsiębiorczych kobiet obszarów wiejskich województwa podkarpackiego”, realizowanej przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ. Zamówienie obejmuje w szczególności zapewnienie: zakwaterowania, wyżywienia, sali wykładowo-konferencyjnej i warsztatowej wraz z wyposażeniem technicznym, specjalistów merytorycznych prowadzących prelekcje, szkolenia i warsztaty, moderatora forum, materiałów dla uczestniczek oraz ich ubezpieczenia – w zakresie i na warunkach szczegółowo określonych w SOPZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)

Najniższa cena

37 091 PLN

Średnia cena

235 618 PLN

Najwyższa cena

479 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA Poznań 2 285 626 PLN 285 626 PLN
FUNDACJĄ WE ARE FOR U Włocławek 1 - -
Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa 1 209 100 PLN 209 100 PLN
Maciej Barnowski Events Gdańsk 1 - -
DBU Sp. z o.o. Jasionka 950D 1 170 626 PLN 170 626 PLN
MACIEJ BARNOWSKI EVENTS Gdańsk 1 97 816 PLN 97 816 PLN
PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. Warszawa 1 418 000 PLN 418 000 PLN
"AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 1 479 400 PLN 479 400 PLN
GMSYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzgów 1 266 900 PLN 266 900 PLN
COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krosno 1 156 000 PLN 156 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa organizacji i przeprowadzenia cyklicznych spotkań przedstawicieli władz lokalnych i organizacji, w zakresie wsparcia OPT (obywateli państw trzecich)

COSMOPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 156 000 PLN

2026-08-21 12:42:00Z

usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)

FUNDACJĄ WE ARE FOR U -

2026-08-17 14:05:20Z

Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia Podkarpackie Forum Innowacji

TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA 285 626 PLN

2026-08-03 07:11:17Z

Organizacja i realizacja Pikniku Ekologiczno-Sportowego w Rakszawie

Nastula Events Sp. z o.o. 209 100 PLN

2026-07-31 04:30:32Z

Zapewnienie sceno-techniki dla realizacji wydarzeń pn.: „Święto w Dolinie Łąckiej”, „Imprezalia” i „Dożynki Gminne”

DBU Sp. z o.o. 170 626 PLN

2026-07-29 19:53:22Z

Organizacja i obsługa wizyty studyjnej

Void Sp. z o. o. 37 091 PLN

2026-07-27 10:36:07Z

Plenerowa impreza o charakterze pikniku rodzinnego pn. „Święto Parku”

PROMOSTRADA CONSULTING sp. z o.o. 418 000 PLN

2026-07-23 06:08:14Z

Kompleksowa usługa organizacji finału międzynarodowego konkursu dla młodzieży

TARRAYA SPÓŁKA AKCYJNA -

2026-06-26 07:52:00Z

Organizacja konkursu branżowego dla szkół ponadpodstawowych z zakresu przemysłu lotniczego – obsługa techniczna i okołotechniczna

MACIEJ BARNOWSKI EVENTS 97 816 PLN

2026-06-24 18:20:00Z

Organizacja i obsługa Metapaneli i Paneli Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego/spotkań z interesariuszami oraz posiedzeń Podkarpackiej Rady Innowacyjności (PRI)

"AM ART-MEDIA AGENCJA PR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 479 400 PLN

2026-04-17 12:12:26Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 300 PLN Średnia: 211 933 PLN Max: 892 181 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Przygotowanie i realizacja dwudniowego forum w ramach operacji pt.: „Forum przedsiębiorczych kobiet obszarów wiejskich województwa podkarpackiego”,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691673703

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suszyckich 9

1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boguchwala@podrb.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podrb.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Doradztwo rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i realizacja dwudniowego forum w ramach operacji pt.: „Forum przedsiębiorczych kobiet obszarów wiejskich województwa podkarpackiego”,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e606ca2-d407-4047-b88b-6428551ccac0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415999

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00146415/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Kompleksowa usługa organizacji Forum przedsiębiorczych kobiet obszarów wiejskich województwa podkarpackiego

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e606ca2-d407-4047-b88b-6428551ccac0

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-0e606ca2-d407-4047-b88b-6428551ccac0

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu:
. portalu e-zamówienia https://ezamowienia.gov.pl/
. poczty elektronicznej.
2. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się przekazywanie w szczególności:
1) wniosków o wyjaśnienie treści SWZ;
2) wezwań i zawiadomień;
3) dokumentów składanych na wezwanie Zamawiającego;
4) wyjaśnień składanych na wezwanie Zamawiającego.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZG.261.11.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przygotowanie i realizacja dwudniowego forum dla kobiet – mieszkanek obszarów wiejskich województwa podkarpackiego, organizowanego w ramach realizacji operacji pt.: „Forum przedsiębiorczych kobiet obszarów wiejskich województwa podkarpackiego”, realizowanej przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Zamówienie obejmuje w szczególności zapewnienie: zakwaterowania, wyżywienia, sali wykładowo-konferencyjnej i warsztatowej wraz z wyposażeniem technicznym, specjalistów merytorycznych prowadzących prelekcje, szkolenia i warsztaty, moderatora forum, materiałów dla uczestniczek oraz ich ubezpieczenia – w zakresie i na warunkach szczegółowo określonych w SOPZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. W postępowaniu o udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1)- 6) i art. 109 ust. 1 pkt 4), 5), 7) Pzp;
2) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz.514) – dalej zwanej ustawą sankcyjną, oraz z art. 5 k rozporządzenia (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022);
3) nie podlegają wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1) ,2) ,5) Pzp, jeżeli udowodnią Zamawiającemu, że spełnili łącznie przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 Pzp. Zamawiający oceni, czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w art. 110 ust. 2 Pzp są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę;
4) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
4.1. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie
4.2. uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, jeżeli odrębne przepisy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień. Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
4.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu - według załączonego wzoru – załącznik nr 2 do SWZ.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
2. Informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
- sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem
3. Oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U.2026.85 t.j), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
4. Zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
5. Zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne,
w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
6. Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
7. Zobowiązanie podmiotu do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (o ile dotyczy) – według wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 2 500,00 zł.
2. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu,
2) gwarancjach bankowych,
3) gwarancjach ubezpieczeniowych,
4) poręczeniach udzielonych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
3. Wadium w formie pieniężnej należy wnieść przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego BGK O/Rzeszów 30 1130 1105 0005 2025 0020 0006, z adnotacją: „Wadium: Przygotowanie i realizacja dwudniowego forum dla kobiet – mieszkanek obszarów wiejskich województwa podkarpackiego, znak sprawy: ZG.261.11.2026”
4. Wadium musi być wniesione przed terminem składania ofert, który wyznaczony jest na dzień 09.09.2026 r., godz. 10:00.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w przypadku:
a) z przyczyn, za które Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności, których nie mógł wcześniej przewidzieć, gdy zaszła konieczność zmiany terminów wykonania Przedmiotu Umowy – w takim przypadku Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie w innym, wskazanym przez Zamawiającego terminie,
b) nastąpi zmiana obowiązujących przepisów prawa, w zakresie mającym wpływ na sposób realizacji Przedmiotu Umowy przez Wykonawcę lub Wynagrodzenie (np. zmiana stawki VAT),
c) wystąpiła konieczność wprowadzenia zmian doprecyzowujących treść Umowy, jeżeli potrzeba ich wprowadzenia wynika z rozbieżności lub niejasności w Umowie, których nie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie Umowy, w celu jednoznacznej interpretacji jej zapisów,
d) wystąpi siła wyższa rozumiana jako wydarzenie lub okoliczność wyjątkowa, niezależna od Strony, której nie można było w racjonalny sposób uniknąć lub zaradzić – zmianie ulegnie termin realizacji przedmiotu umowy o czas występowania siły wyższej,
e) Zamawiający wstrzyma realizację przedmiotu umowy na czas przeprowadzenia przez Zamawiającego lub podmiot upoważniony kontroli jakości i sposobu realizacji umowy (zmiana terminu wykonania o czas trwania przeszkody),
f) Wykonawca wykaże, iż zaoferowany obiekt (hotel), w którym miała być realizowana usługa, z przyczyn niezależnych od Wykonawcy zaprzestał działalności, utracił wymagany standard lub kategorię, bądź stał się niedostępny w uzgodnionym terminie (co potwierdzone zostanie przez zarządcę obiektu lub inny właściwy podmiot), a Wykonawca nie miał możliwości temu zapobiec. Zamawiający dopuszcza w takim przypadku możliwość zaoferowania i zapewnienia zastępczego obiektu, pod warunkiem że jego standard, kategoria i lokalizacja (województwo podkarpackie) nie będą gorsze niż obiekt wskazany w ofercie, a zmiana nie spowoduje zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: portal e-zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.16
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez) 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji) 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków) 66512100-3 (Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków) 80500000-9 (Usługi szkoleniowe) 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Okres realizacji

2 dni