Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługi kompleksowego sprzątania i konserwacji pomieszczeń w budynku ONE Ustronie w latach 2024-2026
Zamawiający
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU LEŚNY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY SIEMIANICE
Siemianice, Wielkopolskie
NIP: 7770004960
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| TOP-CLEAN Kinga Tomaszewska | Wójcin | 6191935643 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TOP-CLEAN Kinga Tomaszewska (Wójcin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 62 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)
Najniższa cena
22 140 PLN
Średnia cena
174 628 PLN
Najwyższa cena
778 059 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bartosz Bilski Kalisz | 4 | 49 908 PLN | 199 632 PLN |
| Mar Eko Sp z o.o. Poznań | 4 | - | - |
| PUH „CLEANEX” Waldemar Rogodziński Konin | 2 | 36 900 PLN | 65 928 PLN |
| PHU Szymon Grzebyszak Żerków | 2 | 142 434 PLN | 284 868 PLN |
| FM Integrated Solutions sp. z o.o. Wrocław | 2 | - | 52 534 PLN |
| Spółdzielnia “Dozór” w Gnieźnie Gniezno | 1 | 229 961 PLN | 229 961 PLN |
| Agencja Ochrony Osób i Mienia Norbert Zimny Jarocin | 1 | - | - |
| Vigor Edukacja Sp. z o.o. Sp.k. Poznań | 1 | 425 359 PLN | 425 359 PLN |
| PHU „Cleanex” Waldemar Rogodziński Konin | 1 | 101 844 PLN | 101 844 PLN |
| Firma Handlowo-Usługowa Artur Chudziak Dobrojewo 78 | 1 | 36 000 PLN | 36 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługi kompleksowego sprzątania i konserwacji pomieszczeń w budynku ONE Ustronie w latach 2024-2026
2026-09-03 11:39:23Z
Sprzątanie trasy biegowej podczas 25. Poznań Maraton
2026-08-10 06:18:22Z
Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w obiekcie Aquaparku w Pile
2026-08-03 12:53:40Z
Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w II półroczu 2026
2026-07-17 11:10:51Z
Usługa sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni i urządzeń Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie w dwóch lokalizacjach
2026-07-14 07:20:02Z
Świadczenie usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości na nieruchomościach będących w zasobach i zarządzie Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o. o. w Ostrowie Wielkopolskim
2026-07-09 09:38:09Z
Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w I półroczu 2026
2026-07-02 11:23:45Z
Sprzątanie trasy biegowej podczas Wings for Life World Run
2026-06-09 07:12:27Z
Świadczenie dla Sądu Rejonowego w Turku kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń wewnętrznych i terenów zewnętrznych
2026-06-03 12:01:36Z
„Usługa w zakresie kompleksowego utrzymania czystości”
2026-05-26 19:34:09Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421114 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi kompleksowego sprzątania i konserwacji pomieszczeń w budynku ONE Ustronie w latach 2024-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU LEŚNY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY SIEMIANICE
1.2.) Oddział zamawiającego: LEŚNY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY SIEMIANICE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00000184400106
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kasztanowa 2A
1.4.2.) Miejscowość: Siemianice
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-645
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 627826416
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: lzd-siemianice@home.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lzd-siemianice.home.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3e184fb-2e02-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421114
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00372635
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi kompleksowego sprzątania i konserwacji pomieszczeń w budynku ONE Ustronie w latach 2024-2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
I. Przedmiotem zamówienia jest „Usługi kompleksowego sprzątania i konserwacji pomieszczeń w budynku ONE Ustronie w latach 2024-2026", polegające na:
A. Kompleksowe sprzątanie i konserwacja pomieszczeń w budynkach
1. Utrzymanie w należytej czystości i porządku pomieszczeń ONE Ustronie o łącznej powierzchni 2476,08 m2 , w tym :
- część restauracyjna z salą główną - 420,74 m2
- część hotelowa z zapleczem – 1237,87 m2
- pozostała powierzchnia objęta usługą sprzątania – 817,47 m2
a/ pokoje gościnne (ilość-25)
- wymiana pościeli i podkładów na łóżkach,
- odkurzanie wykładziny, podłogi, opróżnianie koszy na śmieci,
- wycieranie z kurzu ze wszystkich mebli, krzeseł, foteli, parapetów, grzejników, lamp, kontaktów prądu, wyłączników oświetlenia, sprzętu RTV, likwidowanie pajęczyn,
- mycie drzwi, futryn, parapetów i innych powierzchni drewnianych i plastikowych,
- mycie zastawy stołowej znajdującej się na wyposażeniu pokoju,
- sprawdzanie działania sprzętu: telewizor, pilot, wentylator.
b/ łazienki przy pokoju (ilość-24)
- utrzymanie w czystości ścian i podłóg – kafelki,
- utrzymanie w czystości toalet, umywalek, kabin prysznicowych, wanien, dezynfekcja sanitariatów,
- zaopatrzenie łazienek w niezbędne środki higieniczne i środki czystości,
- wymiana ręczników i podkładów prysznicowych.
2. Utrzymanie w czystości ciągów korytarzy, holu oraz 4 sal znajdujących się w obiekcie:
- odkurzanie, mycie i konserwacja posadzek, terakoty, utrzymanie w czystości wycieraczek,
- odkurzanie klatek schodowych, gablot, tablic, gaśnic znajdujących się na korytarzach,
- utrzymanie w czystości naświetlenia, lamp oraz drzwi i futryn wewnętrznych i zewnętrznych, utrzymanie w czystości parapetów wewnętrznych i zewnętrznych,
- wyrzucanie śmieci z koszy do pojemników do tego przystosowanych,
- bieżące usuwanie zabrudzeń ścian i sufitów, możliwych do wyczyszczenia,
- sprzątanie po ewentualnych awariach.
3. Utrzymanie należytego porządku w:
- biurze – recepcji i pomieszczeniu socjalnym,
- w aneksie kuchennym,
- pomieszczeniach gospodarczych na parterze i piętrze,
- pomieszczeniu gospodarczym w piwnicy i pomieszczeniu z agregatem prądotwórczym,
- kotłowni,
- pomieszczeniu pomocniczym: pralnia, prasowalnia.
4. Utrzymanie w czystości i zaopatrywanie w środki higieniczne toalet ogólnodostępnych znajdujących się w ONE Ustronie. Materiały i środki higieniczne zapewnia zleceniodawca.
5. Bieżące zgłaszanie lub ewentualne usuwanie różnego rodzaju uszkodzeń w wyposażeniu w pokojach i łazienkach oraz innych pomieszczeniach Ośrodka.
6. Utrzymanie w należytej czystości lodówek, czajników bezprzewodowych znajdujących w korytarzach Dworu, przeznaczonych dla gości hotelowych.
7. Mycie okien, świetlika, pranie firanek, zasłon w pokojach gościnnych, biurze i pomieszczeniach gospodarczych, salach, korytarzach, holu i innych, w zależności od potrzeby nie rzadziej jednak niż dwa razy do roku ( w okresie wiosennym oraz jesiennym).
8. Przygotowanie sal do imprez - przenoszenie stołów, krzeseł, zakładanie obrusów, pozostałe prace związane z przygotowaniem.
9.W przypadku mniejszej ilości gości hotelowych bieżące pranie i prasowanie bielizny pościelowej, ręczników, obrusów. W innych przypadkach odpowiednie przygotowanie (przeliczenie sztuk, kompletów) brudnej pościeli i ręczników do odebrania przez pracownika pralni chemicznej.
10. Utrzymanie porządku w „Izbie Leśnej” wraz z przynależnymi do niej toaletami.
Częstotliwość wykonywanych prac uzależnione jest od obłożenia hotelu, odbywających się imprez oraz decyzji kierownika Ośrodka.
B. PRACE KONSERWATORSKIE I USŁUGI W POZOSTAŁYCH BUDYNKACH
1. Utrzymanie w czystości i odpowiednie przygotowanie Biesiadnika, Solarium oraz toalet toi-toi pod kątem zgłaszanych imprez plenerowych ( układanie drewna oraz naszykowanie drewna przy palenisku lub w miejscu na ognisko wg zapotrzebowania, utrzymanie stołów i ławek w czystości ),
2. Porządek po imprezach - zamiatanie, zbieranie i wynoszenie śmieci,
3. Bieżące czyszczenie rynien i rur spustowych odprowadzających wodę z dachu na Biesiadniku,
4. Bieżące czyszczenie grilla - rusztu na Biesiadniku i otwartym palenisku,
5. Przygotowywanie, rozpalenie ogniska i sprzątanie miejsca na pokot – polowania,
6. Pomoc w odbiorze pelletu i oleju opałowego,
7. Utrzymanie porządku w garażach, szopach, magazynach i innych pomieszczeniach gospodarczych,
8. Opróżnianie oraz mycie popielniczek umieszczonych na zewnątrz budynku w miejscach przeznaczonych do palenia papierosów,
9. Utrzymanie porządku na terenie Dworu Myśliwskiego Ustronie – wejść do budynku, schodów zewnętrznych, oczyszczanie wycieraczek i powierzchni pod nimi, altany oraz całego terenu przynależnego do Dworu.
C. PIELĘGNACJA OBSZARÓW ZIELONYCH, UTWARDZONYCH I POZOSTAŁE USŁUGI
1. Opieka nad trawnikiem, rabatami, gazonami, skrzynkami kwiatowymi obiektu ( sianie, sadzenie, pielenie, przycinanie kwiatów, krzewów, podlewanie, nawożenie) oraz innymi miejscami wskazanymi przez kierownika obiektu,
2. Koszenie, wykaszanie i porządkowanie trawników oraz pozostałego terenu parku Ustronia ( w razie konieczności uzupełnienie ziemi, przekopanie ziemi i dosianie trawy). Do dyspozycji sprzęt Zleceniodawcy,
3. Utrzymanie w należytym stanie ciągów komunikacyjnych: chodników, parkingu i drogi dojazdowej oraz miejsc wyznaczonych przez kierownika Ośrodka, w szczególności odgarnianie śniegu i posypywanie piaskiem w razie oblodzenia oraz grabienie liści wraz z wywiezieniem,
3. Utrzymanie porządku w śmietniku - segregacja śmieci, wydawanie śmieci firmie odbierającej nieczystości,
4. Dopilnowanie i wymiana worków w koszach na śmieci na terenie obiektu.
D. PRACE REMONTOWO-KONSERWATORSKIE
Naprawy i prace remontowe w obiekcie:
- HYDRAULICZNE - wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, naprawa uszkodzonych płytek, wymiana silikonów,
- ELEKTRYCZNE - wymiana żarówek, uszkodzonych kontaktów, włączników, itp.,
- MALARSKIE - prace konserwacyjno – malarskie wewnętrznych i zewnętrznych elementów z drewna i stali,
- STOLARSKIE - naprawa krzeseł, stołów, ławek ogrodowych, ogrodzenia, itp.,
- pozostałe drobne naprawy ( spawanie uszkodzonych elementów metalowych) wynikające z działalności ośrodka, jak również inne prace wg wskazań kierownika.
Materiały remontowe zapewnia Zamawiający.
E. CZAS PRACY I POZOSTAŁE OBOWIĄZKI
1. Usługi objęte umową będą wykonywane każdego dnia miesiąca w godzinach ustalonych na bieżąco z kierownikiem obiektu ( godziny i czas pracy- nienormowany, z uwzględnieniem wymiaru czasu pracy przypadającego na 1 osobę - minimum 40 godzin tygodniowo).
Praca także w soboty i niedziele, w zależności od kalendarza imprez,
2. Wykonawca zobowiązuje się, że usługi będą wykonywane z odpowiednią częstotliwością, bez względu na brak lub niedyspozycję osoby sprzątającej,
3. Zleceniodawca bez dodatkowych opłat udostępni Wykonawcy, sprzęt sprzątający, piorący, prasujący i inny w celu realizacji niniejszej umowy, sprzęt powierzony Wykonawcy, nadal pozostaje własnością Zamawiający,
4. Środki czystości i wszelką inną chemię gospodarczą niezbędną do wykonywania zlecenia, papier toaletowy oraz inne środki toaletowe z przeznaczeniem dla gości zapewni Zamawiający,
5. Wykonawca wykaże dbałość i odpowiedzialność za powierzone mienie,
6. Wymagane jest natychmiastowe zgłaszanie wszystkich niepokojących zdarzeń na terenie ośrodka i parku Ustronia,
7. Wykonawca jeśli uzna, że nie jest w stanie zapewnić bieżących usług sprzątania, będzie musiał we własnym zakresie zapewnić kadrę sprzątającą,
8. Wykonawca zapewnia nadzór bhp i p.poż nad podległymi sobie pracownikami, wyposaży także pracowników w odzież roboczą spełniającą wymogi bhp i estetyki,
9. Wykonawca bierze na siebie odpowiedzialność za przestrzeganie przez swoich pracowników przepisów BHP, przeciwpożarowych obowiązujących w obiektach i podporządkowania się wszelkim zasadom ustalonym w zakresie tajemnicy, bezpieczeństwa majątku i obiektów Zamawiającego,
10. Pracownik Firmy sprzątającej powinien cechować się schludnym i czystym wyglądem oraz pozytywnym nastawieniem do gości oraz pozostałych pracowników. Grzeczność, uczynność i uśmiech powinny zawsze towarzyszyć pracownikowi niezależnie od zaistniałych okoliczności,
11. Pracownik firmy sprzątającej zobowiązany jest do wykonywania poleceń kierownika Ośrodka, zgodnych z ustaleniami zawartymi w Umowie.
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TOP-CLEAN Kinga Tomaszewska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6191935643
4.3.3.) Ulica: Wojska Polskiego 13
4.3.4.) Miejscowość: Wójcin
4.3.5.) Kod pocztowy: 98-432
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 348000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00400631/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 348000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE