Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w obiekcie Aquaparku w Pile

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00375207

Zamawiający

Centrum Rekreacji Aqua-Pil Sp. z o.o.

Piła, Wielkopolskie

NIP: 7642465595

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

53-149 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SECURITY & CLEANING sp. z o.o. Wrocław 8992567888

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SECURITY & CLEANING sp. z o.o. (Wrocław) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 61 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)

Najniższa cena

22 140 PLN

Średnia cena

174 628 PLN

Najwyższa cena

778 059 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bartosz Bilski Kalisz 4 49 908 PLN 199 632 PLN
Mar Eko Sp z o.o. Poznań 4 - -
PUH „CLEANEX” Waldemar Rogodziński Konin 2 36 900 PLN 65 928 PLN
PHU Szymon Grzebyszak Żerków 2 142 434 PLN 284 868 PLN
FM Integrated Solutions sp. z o.o. Wrocław 2 - 52 534 PLN
Spółdzielnia “Dozór” w Gnieźnie Gniezno 1 229 961 PLN 229 961 PLN
Agencja Ochrony Osób i Mienia Norbert Zimny Jarocin 1 - -
Vigor Edukacja Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 1 425 359 PLN 425 359 PLN
PHU „Cleanex” Waldemar Rogodziński Konin 1 101 844 PLN 101 844 PLN
Firma Handlowo-Usługowa Artur Chudziak Dobrojewo 78 1 36 000 PLN 36 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sprzątanie trasy biegowej podczas 25. Poznań Maraton

Mar Eko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-10 06:18:22Z

Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w obiekcie Aquaparku w Pile

SECURITY & CLEANING sp. z o.o. -

2026-08-03 12:53:40Z

Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w II półroczu 2026

M&A Marta Pomian 220 000 PLN

2026-07-17 11:10:51Z

Usługa sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni i urządzeń Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie w dwóch lokalizacjach

Hospital Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lider konsorcjum -

2026-07-14 07:20:02Z

Świadczenie usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości na nieruchomościach będących w zasobach i zarządzie Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o. o. w Ostrowie Wielkopolskim

FILGARDEN Filip Wojciechowski 199 200 PLN

2026-07-09 09:38:09Z

Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w I półroczu 2026

JAK-BUD Jakub Budziński -

2026-07-02 11:23:45Z

Sprzątanie trasy biegowej podczas Wings for Life World Run

Mar Eko Sp z o.o. -

2026-06-09 07:12:27Z

Świadczenie dla Sądu Rejonowego w Turku kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń wewnętrznych i terenów zewnętrznych

Vigor Edukacja Sp. z o.o. Sp.k. 425 359 PLN

2026-06-03 12:01:36Z

„Usługa w zakresie kompleksowego utrzymania czystości”

FM Integrated Solutions sp. z o.o. -

2026-05-26 19:34:09Z

Utrzymanie czystości, mycie okien oraz sprzątanie terenu zewnętrznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

D.P Remonty Serwis Daniel Szustak, -

2026-05-18 09:38:01Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 080 PLN Średnia: 212 871 PLN Max: 811 933 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w obiekcie Aquaparku w Pile

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rekreacji Aqua-Pil Sp. z o.o.

1.2.) Oddział zamawiającego: Aqua-Pil

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300010331

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Artura Grottgera 4

1.4.2.) Miejscowość: Piła

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor.zo@aquaparkpila.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aquaparkpila.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b0983c6-530a-4c6b-9c16-9518c87a0ef9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375207

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 543788-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w obiekcie Aquaparku w Pile

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku wewnątrz obiektu Aquaparku przy ul. Grottgera 4, 64-920 Piła.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz pomieszczeń do sprzątania znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ.
3. Przy realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany używać profesjonalnych maszyn i urządzeń (zgodnie z wykazem w załączniku nr 6 do SWZ).
4. W celu zachowania standardu usługi wymaganego dla obiektów typu aquapark wykonawca będzie używał środków chemicznych podlegających biodegradacji, których spis oraz karty charakterystyki zostaną załączone przez Wykonawcę do oferty.

3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-11-12 do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SECURITY & CLEANING sp. z o.o.

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SECURITY & CLEANING sp. z o.o. Spółka Komandytowa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992567888

4.3.3.) Ulica: Racławicka 15/19

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 53-149

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1832843,20 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 693175-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Waloryzacja wynagrodzenia w związku ze wzrostem stawki płacy minimalnej.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wynagrodzenie wykonawcy wzrosło do poziomu 1847163,23 PLN.

5.4.6.) Wartość zmiany: 14320,03

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1847163,23 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 90910000-9
90910000-9 (Usługi sprzątania)